Sex v partnerství po třech letech

9.4.20 21:36

Sex v partnerství po třech letech

Milé dámy
chci se zeptat jak to máte v partnerství v sexu, respektive jestli byste neporadily, co vám funguje, když muž na to tolik není. Moje situace je taková: jsme spolu necelé 3 roky, avšak nyní máme tříměsíční miminko, takže jsme do toho praštili celkem brzo. Na začátku vztahu bylo v oblasti intimností všechno skvělý (jak to tak bývá) tzn. často jsme se mazlili a milovali se, byla jsem štastná, cejtila jsem se naplněná, někdy to bylo víc, někdy méně ale vše bylo krásný. Po roce a půl jsme spolu začali bydlet, a tehdy jsem začala cítit, že jsem to většinou já, kdo začíná s intimnostma, občas mi to vadilo, párkrát jsme spolu o tom mluvili, po rozhovoru se to někdy zlepšilo a pak to zase spadlo do starých kolejí, v těhotenství, do kterého jsem spadla těsně po našem sestěhování se tahle má nespokojenost dost vztupnovala a ještě byla umocněná přítelovým věčným hraním počítačových her - opět - když už jsem toho všeho měla dost a došlo na nějakou promluvu, věci se na nějakou dobu zlepšily ale časem zase vše stejný. Já jsem hodně tělesnej typ, potřebuju ke štěstí pohledy z očí do očí, občas obejmout během dne, pohladit, nejde jen o sex, ale prostě o tu tělesnou blízkost. přítel to zřejmě tolik nepotřebuje. Samotřejmě pak nastoupí mé pochybnosti zda mě opravdu miluje jak tvrdí, jestli ho přitahuju atd. Vyrovnávám se s tím asi takhle: Někdy mám dobrý dny a tak si sama řeknu prostě o to co chci: pojd se mazlit, líbat, milovat… vytvářím iniciativu a skoro vždy to dopadne skvěle - já dostanu po čem toužím a cítím se naplněná a přítel vypadá spokojeně, vše si chválí, říká mi jak jsem skvělá. Po určitý době mi vždycky hrdost řekne dost, začnu se víc věnovat sobě, trávím večery ve svym pokoji, neřešim jeho hraní her (na venek, uvnitř mě to štve furt), a čekám, kdy mu třeba začnu chybět a přijde sám. To většinou vede akorát k jeho spokojenosti jak se mi zdá(může si hrát svoje hry a nic po něm nechci :D), a tak po nějakém čase vypěnim, dojdou mi nervy, ztropim nějakou scénu, probrečim den, odjedu odsud, napíšu mu dopis o tom, co mi vadí a co potřebuju atd. a pak opět on si vše uvědomí, sebe nazve blbcem, mě vyzná lásku, a na nějaký čas je vše ok. Tak to jde furt dokola. Co erotické prádlo - snažit se ho zaujmout… děláte to? Já si párkrát na sebe vzala něco odvážného a většinou to pak vyústilo v jaksi kostrbatý intimní zážitek něco jako"sexy prádlo=musí být žhavej sex" - nemám pocit že by to fungovalo, spíš jsme z toho oba nervozní. Když jsem se chtěla poprvé milovat po šestinedělí, jednoduše jsem na přítele v posteli počkala nahá a následoval žhavej krásnej sex, on mě zahrnul lichotkama, tvrdil jak se na to strašně těšil a blá blá blá avšak ani po tomto jeho iniciativa žádná. Holky, poradte, který to máte doma podobně a umíte si s tim poradit…těším se na vaše žhavé rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.4.20 21:47

Radu nemám, ale nejsi v tom sama, my to máme podobně…taky tříměsíční mimco a vztah 5 let. A sex nic moc, ani po šestinedělí žádná sláva. Sice to byl on, kdo mě uháněl, ale nakonec to nestálo za nic. Taky hraje věčně na mobilu hry. Jako přes den mě obejme, dá pusu, ale to je tak všechno. Taky by mě zajímalo, jak to teda zlepšit :smiley:. Sexy prádlo ho nebere, takže to ani nezkouším.

• Nahlásit
  • Citovat
21864
9.4.20 21:48

Shehulka bledulka… Nebude to tím?

Sorry, máš bomba nick, úplně mě to rozesmálo :mrgreen: k tématu se nechť vyjádří jiní experti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 22:28

Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, jen si říkám, když ted to vypadá takhle, jak to bude vypadat o rok, dva tři později…? Logicky by přeci dva lidé, kteří spolu žijí, se měli časem víc poznávat a tedy být spokojenější ne? Tak by to bylo ideální :lol: V to jsem na začátku vztahu i tak trochu doufala, říkala jsem si „wau to je super, když si takhle na začátku tolik rozumíme, co teprve až ještě opadne zbytek studu, až budem oba vědět, co ten druhý má rád, až poznáme svou náladu během dne atd…“ samozřejmě, že nejsem blázen, abych věřila že vše bude jen krásnější, čekala jsem, že časem bude sex sice „lepší“ ale méně často, ale až tak? :D tak to potěš koště. samozřejmě že s dítětem je to občas komplikovaný, ale vždy jsem to já, kdo ho z naší manželský postele stěhuje do jeho v naději, že něco bude…a to není fér :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 22:29

Nejsi sama, také jsme spolu necelé 3 roky. Zezačátku jsem měla pocit jak po mě hrozně touží, věnuje se mi, hýčká mě, sám začíná… no prostě naprosto perfektní… nemohla jsem si stěžovat. Asi po roce jsme spolu začali bydlet tak ta frekvence pomalu opadala. Tak to bylo tak 2× do měsíce a to jsem si o to ještě musela říct :zed: je teda o 5 let starší, a že už na to tolik není jako dřív.
Máme teda ještě problém s erekcí (většinou se věnuje jen tomu abych byla uspokojená já - stěžovat si nemůžu dost si to užívám :lol: ), zezačátku mě to hodně trápilo (měla jsem pocit, že se mu nelíbím i jsme to mnohokrát s brekem rozebírali), ale už jsem se naučila, že když prostě nechce tak se můžu klidně postavit na hlavu a nic s tím neudělám… teď se ho snažím donutit aby trénoval na mimčo :D takže se musí snažit uspokojit sebe a musí to být alespoň 1 týdně.
Hlavně teda vidím změnu v tom, že změnil práci, nemá už noční a je méně ve stresu a také jsme nasadili zdravější životní styl a bere nějaké tablety na zvýšení testosteronu… tak už se pomalu dostáváme do fáze kdy občas začne i on :dance:
Jinak co se týká celodenního hraní za to bych taky vraždila :pocitac: ale zvedne se pokaždé když něco chci nebo mě chodí i sám obejmout :hug: nebo stáhne sám od sebe na večer film aby mě mohl tulit, takže to nechávám být a nestěžuju si (zatím :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
402
9.4.20 23:03

S partnerem to tak taky máme :D asi je to úplně normální, ale je pravda, že na mě vždycky volá těmi jeho hláškami a dává mi vědět, že mu na mě záleží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
9.4.20 23:47

My jsme spolu přes 4roky, máme čtyřměsíčního syna. Mě je 20, přítelovi 27 a máme to podobně, ale mě to nevadí ba naopak, vadilo by mi kdyby na mě celý den volal lásko, miláčku atd. Také by mě vadilo kdyby se na mě celý den lepil a objímal mě atd. Mě stačí to, co pro nás dělá a jak se stará o syna. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
10.4.20 03:42

U chlapu moc nerozumim tomu, proc nevyžadují casteji sex. U sebe to po detech chapu - teda po prvni to bylo fine, postavove jsem vypadala i pro sebe ( a to je co rict, fakt dobre :P ). Ted po druhem diteti sebevedomi v riti, prsa nic moc, spodek mi prijde taky nic moc, ikdyz chlap si nestezuje… kdyz se předškolním bricho- kuze mi visi. Sednu si, tak mi to prebytecny vyleze z jeanu vsude po stranach. Cvicim, k nicemu. Takze moje chut na sex diky vsemu je total v haji. Vidim se a prijdu si hnusna. Jak se mam pak nekde nakrucovat. Na plastiku zatim nemam a asi mit nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
10.4.20 08:12

Ahoj promiň te, ze se do toho přidám ale holky ja tohle vůbec neznám a úplně se děsím, ze by tohle mohlo někdy nastat..asi jsem zvykla jaké to máme teď :) vám to nechybí??většina z vás nad tím mával rukou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49821
10.4.20 09:08

@Snehulkabledulka sama to píšeš že na sex moc není tak je jasné že se to lepšit nebude. Bohužel :? Po 3 letech to u nás bylo stále stejné jako na začátku :lol: Nepíšeš jak je sex často a pro každého je průměr nebo podprůměr něco jiného ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.20 10:01

Vy, kdo píšete, že to neřešíte, ani nechápu, proč se k tomuto vyjadřujete :D :D je jasné, že když se oba partneři shodnou, či je jim to jedno, není problém. :zed: A Kristýno S. :) přesně tak já jsem to na začátku vnímala - vždy když mi nějaká kámoška vyprávěla, jak u nich doma je nouze o intimnosti a jak jí to chybí, kroutila jsem očima, jak to může „trpět“. JAk to může vydržet. Jenže je něco jiného, když na začátku vše funguje, jak to bylo u nás, a když od začátku už je to naprd. KDyby to tak bylo od začátku, nebyla bych s ním, byla bych neštastná už od začátku a nevydržela bych to. Ted spolu máme dítě, a navíc, není to tak jednoduchý, vždy večer celá roztoužená mám sto chutí vzít nohy na ramena, ale ráno se probudím a mám připravenou snídani, přítel se na mě usmívá, pečuje o mě i o malého, je skvělým partnerem do nepohody i pohody. Takovýho chlapa prostě chceš, a věříš, že se to snad zlepší… :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama