Sex v počátku těhotenství

Anonymní
21.6.20 13:13

Sex v počátku těhotenství

Může sex v počátku těhotenství způsobit samovolný potrat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

197
21.6.20 13:25
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
21.6.20 13:28

No nevím. Radši bych se mu vyhla už pár týdnů před početím, jistota je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
21.6.20 13:36

Já mám třeba po IVF zákaz. Ale myslím, ze při přirozeném početí nic nehrozí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
21.6.20 13:42

Proč by mělo? Já teda nemám ráda když se po mě chlap valí, a mačká mi břicho, jinak strach nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8433
21.6.20 14:57

My měli preventivně zakázaný sex do 10.tt a potom kolem 20.tt do 32.tt. Na začátku kvůli udržení a v půlce aby náhodou nespustil předčasný porod. Můj doktor to doporučuje všem těhotným ženám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24406
21.6.20 15:24
@Aduš8 píše:
My měli preventivně zakázaný sex do 10.tt a potom kolem 20.tt do 32.tt. Na začátku kvůli udržení a v půlce aby náhodou nespustil předčasný porod. Můj doktor to doporučuje všem těhotným ženám.

To mu musí jejich muži moc děkovat :roll: nechápu proč by to měla dodržovat zdravá ženská.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8433
21.6.20 15:36

@pikola tak on ti to doporučí, jestli to dodržíš je jen na tvém rozhodnutí. Mému muži třeba těch pár týdnů jiných sexuálních hrátek za to stálo :nevim: já byla ta, která by to až tak striktně nedodržovala :D ona je otázka, která ženská může říct, že je úplně zdravá a nic nehrozí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
21.6.20 16:01

My měli zakazany sex do konce 13teho týdne, ale to bylo z důvodu, že jsem 3× slabě krvacela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 16:10
@Anonymní píše:

Začátek těhotenství je buď a nebo :nevim: Pokud těhotenství probíhá normálně tak by neměl být problém. My jsme teda měli zákaz preventivně kvůli předchozímu potratu, pak kvůli nízko ložené placentě a pak kvůli zkracujícímu se čípku :roll: A když jsme pak mohli tak už stejně nebyla nějak chuť s tím velkým pupkem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
59287
21.6.20 16:47
@Anonymní píše:

Ne, zdravé těhotenství se bez problémů udrží. Potrat nesouvisí se sexem, pokud ten není nějak obzvlášť brutální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
21.6.20 16:48
@Aduš8 píše:
My měli preventivně zakázaný sex do 10.tt a potom kolem 20.tt do 32.tt. Na začátku kvůli udržení a v půlce aby náhodou nespustil předčasný porod. Můj doktor to doporučuje všem těhotným ženám.

Asi byhc rychle změnila dr :mrgreen: zákaz sexu chápu u krvácení, stahu, hroziciho předčasného porodu, vcestene placenty. Jinak je to nemysl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
21.6.20 19:02
@Aduš8 píše:
@pikola tak on ti to doporučí, jestli to dodržíš je jen na tvém rozhodnutí. Mému muži třeba těch pár týdnů jiných sexuálních hrátek za to stálo :nevim: já byla ta, která by to až tak striktně nedodržovala :D ona je otázka, která ženská může říct, že je úplně zdravá a nic nehrozí :nevim:

Změnila bych doktora. 8) zdravé těhotenství se udrží ať sexujes jak chceš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8433
21.6.20 20:28

@martina.se @mackA159 měnit doktora jen kvůli tomuhle doporučení i přesto, že je jinak ve svém oboru vyhlášený? Zdravé těhotenství se možná udrží za každou cenu, ale i zdravá žena může potratit zdravý plod z různých důvodů. A nemusí to být vždycky jeho vývojová vada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
21.6.20 20:55
@Aduš8 píše:

Připadá mi to zvláštní, nikdy jsem se s takovým doporučením nesetkala. Ani co jsem kde pročetla. Doktora bych kvůli tomu ale taky nezměnila, pokud bych jinak byla spokojená. Mně třeba můj dr vyhovuje v tom, že dbá hlavně na to, aby ženy zbytečně nestrašil. Vyrovnaná ženská takové doporučení asi vstřebá s klidem, ale jak tu vidím, kolikrát za den tu někdo řeší, jestli má na testu ducha, jestli náhodou není těhotná, když šla dneska čurat 15× místo 10× jak je zvykla a podobně… Tak si říkám, co takovým udělá s psychikou každé další doporučení a upozornění, co může způsobit potrat. Jestli ona ta psychická pohoda nebude důležitější… ale to jen taková úvaha, jak píšu, ženská, co nevyšiluje už tak z každé blbostí, za tím asi taky neuvidí žádné drama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama