Sex v přítomnosti dětí, do kdy to bylo u vás?

Anonymní
14.8.20 13:28

Sex v přítomnosti dětí, do kdy u Vá

Dnes jsem na internetu narazila na takový pofidérní článek ála bulvár, kde fanoušci celkem drsně odsoudily jakousi ženskou, že měla sex v ložnici, kde spalo její pětiměsíční mimino. Článek neřeším, ale tak mě napadlo, jak se na toto koukáte? My jsme se s manželem taky milovali normálně v ložnici, když miminko spalo. Samozřejmě potichu a tak. Ale do nějakého půl roku jsme to vůbec neřešili. Jsme fakt divní? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1017
14.8.20 13:35

Zrovna jsem ten článek na seznamu dočetla. Do dvou let prcka jsme bydleli v garsonce, tam ani nešlo se někam zavřít. Takže jsme se normálně milovali když prcek spal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3556
14.8.20 13:36

Tak to je na tom, jak to kdo bere. Já bych do toho taky nešla, bylo by mi to nepříjemné. Dcera po 6ti nedělí už šla do pokojíčku, takže jsem to řešit nemusela. Je to prostě o tom, co člověku připadá ok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
14.8.20 13:37

Hele já tedy zkušenost nemám, ale tak do roka si myslim ze to dítě fakt vůbec nevnímá takovéto věci :nevim: po roce a půl by možná vnímalo, ze se něco deje, ale pamatovat si nebude nic, ani ve dvou letech :nevim: to jsem taky četla a přijde mi to hodně mimo. To by je člověk nemohl ani normalne porodit, kdyby na to přišlo :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
14.8.20 13:38

Myslím, že drtivá většina Čechů má kojence v ložnici, takže takový sex s minimem v ložnici může opravdu pobouřit jen Amíky a podobné, kde děti od narození spí v dětském pokojíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
14.8.20 13:40

Dokud s námi děti spali v ložnici, tak jsme měli sex v jiné místnosti, např. v obýváku na gauči. Já bych se tak nedokázala uvolnit a měla bych strach, že ho vzbudime. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
14.8.20 13:43

Nase deti maji 6r. kazdy svuj pokojik a loznice je pouze nase nocni uzemi. V noci nechodi ani do kuchyne-obyvaku. Spi celkem tvrde. Nejmladsi mel rok, kdyz sel do pokoje.
Odpoledne na ne plati, ze si muzou pustit pohadky dole a my se vyparime, ze potrebujeme si zdrimnout nebo jdou ke kamaradum, na hriste a mysi maji prostor :mrgreen:.
Kdyz ma nekdo malo mista, tak se da nejak vymyslet, aniz by si toho dite vsimlo. Zas to chce fantazii a hravost :jazyk:.
Nedavno tady padnul nazor, kdyz mas deti, tak nemas mit sex. No tim bych se neridila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
14.8.20 13:48

Malé mrne to nevnímá.. Jinak nwm, kdy jsme stěhovali prcka, asi ve 2 letech.. Ale měl dobré spaní, takže upa v klidu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13256
14.8.20 13:56

Mrně to asi nevnímá, ale mně by to přišlo divný, takže jedině v jiné místnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16375
14.8.20 14:04

Zásadně jinde než spalo dítě. Při sexu se chci odvázat a ne se dusit polštářem. S miminem v jedné místnosti bych si sex neužila bez ohledu na to, jedtli vnímá nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
14.8.20 14:05
@martina.se píše:
Malé mrne to nevnímá.. Jinak nwm, kdy jsme stěhovali prcka, asi ve 2 letech.. Ale měl dobré spaní, takže upa v klidu :mrgreen:

Já si pamatuju, že jsme děti stěhovali 8. května - na Den osvobození :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5151
14.8.20 14:07

Máme velký dům takže jiná místnost. A od cca půl spi malá ve svém pokojíčku. A 5 měsíční dítě fakt teda nevnímá kór když spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8780
14.8.20 14:12
@Veveří píše:
Já si pamatuju, že jsme děti stěhovali 8. května - na Den osvobození :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
14.8.20 14:13

Tak to my absolutne neresime takove blbosti :D Mame dve batolata a kdyz spi treba i odpo s nama v posteli, tak s tim nemame problem protoze by je spise vzbudilo ze jsme odesli nez ze tohle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
14.8.20 14:19

Jo přijde mi to divný mít sex, když je dítě v jedné místnosti. Dcerce jsou 3m a jasně, že by jí to bylo jedno. Ale já radši využiji jiné místnosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama