Sex v šestinedělí a prasklý kondom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silvie_jehlarova
Povídálka 12 příspěvků 09.09.19 09:47
Sex v šestinedělí a prasklý kondom

Zdravím…jsem v šestinedělí konkrétně 4 týdny…rány všechny zahojeny a tak jsme se s manželem rozhodli, že zkusíme sex, jenže praskl kondom a tak teď nevím co dělat. Malého kojím, ale vím, že to není žádná antikoncepce. Na kontrolu jdu za 2 týdny po šestinedělí. Tak jsem se chtěla zeptat kdy si mám udělat popřípadě těhu test, když menses ještě nemam. Druhé miminko neplánujeme tak brzy a tak se toho obavám.
Děkuji

Reakce:
luciie88
Kecalka 223 příspěvků 09.09.19 10:00

Test za 14 dní, možná bych zkusila i za 12. Snad to dobře dopadne. Příště bych řešila třeba kondom plus přerušovaný styk, oni kondomy nejsou 100%, :?

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 09.09.19 10:30

@Silvie_jehlarova

Ahoj,

znám i případy, kdy ženy otěhotněly krátce kolem šestinedělí :mrgreen: ale tělo se většinou samo kreje a ještě nezačne ovulovat, dvojnásob, pokud se kojí (nidky to není 100%). Zatím bych to nechala na šestinedělí a probrala tam formy antikoncepce :-)

Silvie_jehlarova
Povídálka 12 příspěvků 09.09.19 11:00

@chs.jasmin určitě se chci domluvit s lékařkou na antikoncepci, ale teď se fakt modlím abych zase neotěhotněla tak snad to bude v pořádku

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 09.09.19 12:19

@Silvie_jehlarova
Myslím si, že je málo pravděpodobné, že by tělo už 4 týdny od porodu ovulovalo :nevim: otěhotněla jsi hned?

Silvie_jehlarova
Povídálka 12 příspěvků 09.09.19 12:36

@chs.jasmin asi po 2 měsících, mám vykrivenou dělohu :person_shrugging: jako taky si říkám, že by bylo brzy ještě tak nevím no zkusím ten test a pak hned doktorku

Váš příspěvek
Reklama