Sex v těhotenství mě bolí

293
17.6.20 23:05

Sex v těhotenství mě bolí

Ahoj, je tu taky někdo koho v těhotenství sex bolel? Do cca konce 3. mesice to bylo v pohode, ale od te doby mě každý sex bolí, pali nevím jak to popsat a to i přes to, že mám na něj chuť :? Lubrikant jsme zkouseli, ale nepomáhá to. Mimo sex me bolí i když mi gynekolozka kontroluje spodek. Stalo se to taky nekomu? Dost nad tím přemýšlím a začínám se bát aby se to po porodu zase vratilo do normálu, vzdycky jsem sex milovala a tohle mě hrozně štve už kvůli partnerovi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3749
17.6.20 23:11

No a proč si se té doktorky nezeptala? Nemas nejaky zánět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
17.6.20 23:14

A co ti poradila lékařka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 23:14

Taky jsem to tak měla, museli jsme to s chlapem vydržet nějaký čas bez sexu. :nevim: Jen pozor na infekce, ty jsou v těhotenství taky časté a mohly by být původcem bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
293
17.6.20 23:19
@harpyje píše:
A co ti poradila lékařka?

Upřímně neptala jsem se ji, brala jsem to tak že v těhotenství se to může stát, ale ted když mi tu všichni píšete že jsem se měla zeptat, tak to asi byla chyba :( ale zase kdybych měla zánět nebo něco tak by to zjistili z moci kterou kontrolují ne? Za 2 týdny rodim a jinak mám těhotenství úplně bezproblemove

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
17.6.20 23:19

Tak těch příčin bolesti může být víc, zeptej se gynekoložky, jestli jsi zdravotně v pořádku.
Já se v těhu do sexu moc nehrnula, ani když jsem byla jinak zdravá. Zvlášt v pozdějších stadiích. Děloha je zvětšená, těžká, překrvená, postupně to je všude oteklé a tlačí, je to náročné i bez penetrace penisu 8) Můžeš mít i psychické zábrany s ohledem na miminko. Pokud ti to dělá zle, volte nekoitální praktiky.
Po porodu, až se vše vrátí do normálu, si sex zase užiješ.

Příspěvek upraven 17.06.20 v 23:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
17.6.20 23:20
@Anonymní píše:
Taky jsem to tak měla, museli jsme to s chlapem vydržet nějaký čas bez sexu. :nevim: Jen pozor na infekce, ty jsou v těhotenství taky časté a mohly by být původcem bolesti.

Kdybych měla nějakou infekci tak by to zjistili z moci nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
17.6.20 23:21
@pe-terka píše:
Tak těch příčin bolesti může být víc, zeptej se gynekoložky, jestli jsi zdravotně v pořádku.
Já se v těhu do sexu moc nehrnula, ani když jsem byla jinak zdravá. Zvlášt v pozdějších stadiích. Děloha je zvětšená, těžká, překrvená, postupně to je všude oteklé a tlačí, je to náročné i bez penetrace penisu 8) Pokud ti to dělá zle, volte nekoitální praktiky.
Po porodu, až se vše vrátí do normálu, si sex zase užiješ.

Celé těhotenství mám úplně predpisove, veškeré výsledky v poradku a za 2 týdny mám termín uz, tak asi je pozdě něco řešit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
17.6.20 23:23
@dement231 píše:
Kdybych měla nějakou infekci tak by to zjistili z moci nebo ne?

to už bys musela mít silný zánět třeba v močových cestách. Ale pokud máš třeba mykozu, z moči to dr. nezjistí. Musí udělat výtěr z pochvy, nebo jí stačí pouhý pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
17.6.20 23:25
@pe-terka píše:
to už bys musela mít silný zánět třeba v močových cestách. Ale pokud máš třeba mykozu, z moči to dr. nezjistí. Musí udělat výtěr z pochvy, nebo jí stačí pouhý pohled.

Teď naposledy delala ster na streptokoka, příští týden budu vědět vysledky, to by taky mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
17.6.20 23:25

Ne, z moči se vaginalni infekce nezjistí. Na to se dělají stěry. Jestli máš 2 týdny do porodu, tak může miminko už hodně nalihat havickou a může být sex třeba ne úplně příjemný, ale bolest a pálení je asi jiný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
17.6.20 23:27
@dement231 píše:
Celé těhotenství mám úplně predpisove, veškeré výsledky v poradku a za 2 týdny mám termín uz, tak asi je pozdě něco řešit :?

ty máš dva týdny do porodu? Tak to už sex neřeš, spíš se připravuj na příchod miminka. V posledním trimestru je žena jak balon, sex je náročný i technicky 8) Vždyt máš v břiše 3 - 4 kilové dítě, placentu, litr plodové vody…Co bys nechtěla? :P
Neboj, po porodu/šestinedělí se zas vše vrátí do pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
17.6.20 23:29
@pe-terka píše:
ty máš dva týdny do porodu? Tak to už sex neřeš, spíš se připravuj na příchod miminka. V posledním trimestru je žena jak balon, sex je náročný i technicky 8) Vždyt máš v břiše 3 - 4 kilové dítě, placentu, litr plodové vody…Co bys nechtěla? :P
Neboj, po porodu/šestinedělí se zas vše vrátí do pořádku.

Já vím, spíš nad tím tak premyslim, ale to už je možná z nudy :D tak budu doufat, že pak se vše vrátí do normalu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
17.6.20 23:30
@dement231 píše:
Teď naposledy delala ster na streptokoka, příští týden budu vědět vysledky, to by taky mohlo být?

to se dělá hlavně kvůli miminku, aby nechytlo infekci při porodu. Žena ho může mít i bezpříznakově, ale dítěti může hodně ublížit. Pokud by se prokázal, dostala bys v průběhu porodu ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 23:49

Máš dva týdny do porodu a řešíš sex? Sakra ty máš starosti! :D Neber si to špatně, ale v této době už bych se na sex vykašlala, tedy minimálně ten vaginální. Já jsem sex v těhotenství od cca 6. měsíce už skoro nebyla schopná praktikovat a manžel mě do toho naštěstí netlačil. Ani jednomu sex v těhotenství nepřišel prostě moc sexy :D Měla jsem obrovitánské břicho a vypadala jsem fakt děsivě, takže nebylo čemu se divit. Byla jsem ráda, že se v noci s tím panděrem nějak vyspím, sex byl to poslední na mysli 8) Ale určitě se na to doktorky zeptej. To pálení je divné. Může to být infekce nebo streptokok. Pokud by gynda nic nezjistila a trvalo to i po porodu, zašla bych si na venerologii.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama