Sex v těhotenství po hematomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 01.03.18 11:48
Sex v těhotenství po hematomu

Ahoj :). Jdu asi se zvláštním dotazem. Měla jsem ve 13tt docela velký hematom, byla jsem dva týdny v nemocnici a pak v domácím léčení, klidový rezim. Teď jsem v 19tt těhotenství, minulý týden jsem byla na kontrole u svého gynekologa a bezvadná zpráva už tam Hematom skoro není, miminko je plně zdravé, už začíná být aktivní, kope. Můžu na kratší procházky, vše v pohodě. Citim se skvěle, začínám se nudit :D. No, ale k problému.. začal nám strašně chybět sex. Jak přítelovi, tak i mě. Začínám mít i sny o sexu. A masturbace mi přestává stačit :oops: :lol:. Už jsme měli dvakrát anální sex, furt si to dělám sama ( dráždění klitorisu) a vše je v naprostém pořádku. Cítím se skvěle, ale radši bych chtěla znát zkušenosti, nazory. Po hematomu jsem spinila, ale teď mám normální bílý výtoky obcas, což je v pořádku. Omlouvám se, že je to víc intimní, ale už to prostě něm vydržet, na další kontrolu jdu až za dva týdny. Moc všem děkuji! :mavam: :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 01.03.18 12:35

Mě by šlo hlavně o zdraví miminka a hlavně abych nezačala znovu krvácet a na sex bych teda počkala co budete dělat v 6 nedělí? 8o

Bandii
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 01.03.18 13:05

@Petruna21 i v šestinedělí se dá souložit, když už na to přijde :mrgreen:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 01.03.18 13:11
@Bandii píše:
@Petruna21 i v šestinedělí se dá souložit, když už na to přijde :mrgreen:

Tak ono se da kdykoli ze, jde jen o to, jestli je to vhodne ;) :P

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 01.03.18 13:12

@Hanca888 pokud to tak nutne potrebujes, zeptej se sveho dr a budes vedet, jaky ma nazor ;) na prvnim miste by melo byt miminko, pokud nedoporuci…ale to uz je na vas s pritelem ;)

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 01.03.18 13:20

Zeptej se lékaře. Také jsem měla hematom, jiný problém nebyl, po jeho vstřebání a pár kontrolách nám lékař sex dovolil, užívali jsme si ho dokud nám to můj pupek dovolil. Dvojčata jsem porodila plánovaným císařem. No problem…

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 01.03.18 13:35

Když jsem měla Hematom, tak mi doktorka doporučila nejdříve sex úplně vynechat a postupně začít ale jen zlehka a jemně. Žádné tvrdé narážení a tak. Pokud už se na to cítíš zlehka by to snad šlo :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama