Sex v těhotenství-typy a triky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simima
Kecalka 147 příspěvků 18.02.18 16:34
Sex v těhotenství-tipy a triky

Ahoj holky, asi úplně blbý dotaz :lol: :oops: ale mám problém. Jak na sex v těhotenství, aby to vše nemusel odedřít chlap :think: v prvním těhu, jsem vůbec na sex neměla chuť a ke konci ho měla i zakázaný, teď jsem znovu těhotná a chuť na sex mám snad pořád, jenže kdyz už na to dojde prostě ležím jak vorvaň, nebo klečím na 4rech :mrgreen: :roll: když jsem nahoře, tak chlapa mačkám břichem a při jiných pozicích se pořád převažuju dopředu :oops: :roll: chlap už ani moc nechce, zvlášť když přijde po celým dni v práci, to si chce spíš odpočinout. Nemáte tip na nějakou odzkoušenou pozici? :lol: :mrgreen:

Reakce:
Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 18.02.18 16:48

@Simima … v těhotenství toho moc nevymyslíš… ještě zbývá pozice na boku ;)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.02.18 17:40

@Simima
Jo jedině v leže na boku, kdy muž proniká zezadu. Taky si můžeš na muže sednout třeba na sedačce. Vše záleží na pohodlí. ;)

Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 18.02.18 18:33

@Simima buď v klidu, nejsi v tom sama.. ;) Zítra začínám 31 tt a taky ten sex stojí za prd :mrgreen: můj přítel to bohužel oddřít musí, pokud něco má být, i když teď je frekvence daleko nižší, než před nebo na začátku těhotenství.. :zed:
Taky u nás buď na boku (ale tak se neudělá) nebo zezadu či já na zádech a přítel klečí..
Sama se rychle zadýchám a přítel trpí na bolavá kolena, takže v období pokročilejšího těhotenství situace naprd.. :think:
Ale beru to jako přechodné období.. :andel:

j-p
Extra třída :D 11748 příspěvků 18.02.18 18:55

@Simima :D nejlepší poloha je když normálně lezis na zádech a chlap leží na boku. Jednu nohu hodíš za jeho záda a druhou máš mezi jeho nohama. On jednu pokrci ;) snad to chapes. Nebo jak píšou z boku oba normálně. Ale ta první je lepší :lol:

Simima
Kecalka 147 příspěvků 18.02.18 19:45

:think: tak to jste mi moc nepomohli :lol: :think: z boku mě to moc nebaví :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >