Sex v těhotenství-typy a triky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simima
Kecalka 144 příspěvků 18.02.18 16:34
Sex v těhotenství-tipy a triky

Ahoj holky, asi úplně blbý dotaz :lol: :oops: ale mám problém. Jak na sex v těhotenství, aby to vše nemusel odedřít chlap :think: v prvním těhu, jsem vůbec na sex neměla chuť a ke konci ho měla i zakázaný, teď jsem znovu těhotná a chuť na sex mám snad pořád, jenže kdyz už na to dojde prostě ležím jak vorvaň, nebo klečím na 4rech :mrgreen: :roll: když jsem nahoře, tak chlapa mačkám břichem a při jiných pozicích se pořád převažuju dopředu :oops: :roll: chlap už ani moc nechce, zvlášť když přijde po celým dni v práci, to si chce spíš odpočinout. Nemáte tip na nějakou odzkoušenou pozici? :lol: :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 18.02.18 16:48

@Simima … v těhotenství toho moc nevymyslíš… ještě zbývá pozice na boku ;)

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.02.18 17:40

@Simima
Jo jedině v leže na boku, kdy muž proniká zezadu. Taky si můžeš na muže sednout třeba na sedačce. Vše záleží na pohodlí. ;)

Zwetta
Kecalka 326 příspěvků 18.02.18 18:33

@Simima buď v klidu, nejsi v tom sama.. ;) Zítra začínám 31 tt a taky ten sex stojí za prd :mrgreen: můj přítel to bohužel oddřít musí, pokud něco má být, i když teď je frekvence daleko nižší, než před nebo na začátku těhotenství.. :zed:
Taky u nás buď na boku (ale tak se neudělá) nebo zezadu či já na zádech a přítel klečí..
Sama se rychle zadýchám a přítel trpí na bolavá kolena, takže v období pokročilejšího těhotenství situace naprd.. :think:
Ale beru to jako přechodné období.. :andel:

j-p
Extra třída :D 11643 příspěvků 18.02.18 18:55

@Simima :D nejlepší poloha je když normálně lezis na zádech a chlap leží na boku. Jednu nohu hodíš za jeho záda a druhou máš mezi jeho nohama. On jednu pokrci ;) snad to chapes. Nebo jak píšou z boku oba normálně. Ale ta první je lepší :lol:

Simima
Kecalka 144 příspěvků 18.02.18 19:45

:think: tak to jste mi moc nepomohli :lol: :think: z boku mě to moc nebaví :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama