Reklama

Sex v těhoteství - po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:23
Sex v těhoteství - po porodu

Ahoj všem.,

Vím, že je tu nějaké téma na problematiku sexu v těhotenství, ale nikde už není jak to dopadlo po porodu. Chci se Vás tedy zeptat na to jak to bylo po porodu, když sex v těhotenství nebyl pro partnera to pravé ořechové ( přišlo mu to divné a měl strach o dítě). Dalo se to do pořádku? Nebo to bylo ještě horší?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 19.02.18 12:35

My jsme nemeli sex cele tehotenstvi a po nem uplne v pohode. Za rok jsme zadelali na dalsi ani nevime jak :mrgreen:. Pak zase cele tehotenstvi nic a ted uz se tesime az bude po sestinedeli. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:41

U nás tak od 1/2 těhotenství taky sex nebyl, po porodu ano, ale ne už tak často (jsem od porodu dvojčat 4,5 roku). My teda ani před dětmi jsme nesexovali denně, ale tak 2× týdně, s dětmi je to tak 1× týdně, někdy ani to ne. Každopádně když už, tak já si to teď mnohem víc užívám :)
 K.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 19.02.18 12:44

Po porodu to bylo obvykle ještě horší. Ale my jsme nikdy neměli normální frekvenci, jenom mi to nedocvaklo. A těhotenství a porod tomu daly ještě víc zabrat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:52

@vertunka
Děkuji za reakci! :-) Doufám, že se vše zlepší. Partnera respektuji a důvěřuji mu. Jen potřebuju neustálou jistotu, ach ty hormony :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:54

@andelka83
My měli vcelku pravidelnou frekvenci - né tak častou, ale volno a víkendy většinou stáli za to :-) tak jsem se bála co se děje. Naštěstí jsem to začala řešit jinak bych se z toho zbláznila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:56

2 děti a 2× v těh. nic, po porodech vždy ok (jako před těhu).

GirlsNick
Kecalka 299 příspěvků 19.02.18 12:57
@Anonymní píše:
U nás tak od 1/2 těhotenství taky sex nebyl, po porodu ano, ale ne už tak často (jsem od porodu dvojčat 4,5 roku). My teda ani před dětmi jsme nesexovali denně, ale tak 2× týdně, s dětmi je to tak 1× týdně, někdy ani to ne. Každopádně když už, tak já si to teď mnohem víc užívám :)
K.

Já jsem také v půlce těhotenství a 14 dní nic, tak jsem se začala pídit co se děje. Myslím si, že lepší než aby to vyžadoval denně, jsem teď hodně choulostivá a citlivá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:00
@Anonymní píše:
2 děti a 2× v těh. nic, po porodech vždy ok (jako před těhu).

Myslíte, že v takovém případě je dobré mít parnera u porodu?

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 19.02.18 13:01

Manželovi to taky v těhotenství přišlo divný, takže tak od 4. měsíce nic. A porodu úplně v pohodě. Akorát místo 2× týdně to máme 1×, holt radši spíme :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 13:02

@Mala.ještěrka
Děkuji za odpověď, hned se cítím líp. Doufám, že se vrátíme do normálu, teda s tím, že budeme mít špunta :dance:

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 19.02.18 13:03

A u porodu byl, byl z toho chudák dost vyjukanej, ale za to mě potom skoro na rukách nosil. A taky vařil, nakupoval a uklízel :). A rozčiloval se, když jsem podle něj málo odpočívala :palec:

GirlsNick
Kecalka 299 příspěvků 19.02.18 13:04

@Mala.ještěrka
Já právě dumám nad tím, že když mu to teď přijde divné, zda-li zvládne porod. Je to statečnej chlap, dokáže se do mě vcítit a chápe moje pocity. Tak mě to hlodá zda ho tam chtít nebo ne :mrgreen:

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 19.02.18 13:10

@GirlsNick To asi záleží na více věcech. My jsme spolu sice nespali, ale normálně se líbali, vodili za ruce, atd. Takže intimita byla. A u porodu být chtěl. Ono to zas tak hrozný nebylo, aby ho to traumatizovalo :lol:. A kolikrát za život to člověk zažije že :lol:

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 13:10

@GirlsNick Za podporu u porodu jsem byla neskutečně ráda! :) Partner říká, že se mi raději ani mezi nohy nedíval. Asi měl strach, jaký obrázek by se mu mohl naskytnout. :mrgreen: Ovšem byla jsem tam za něj ráda a on má také zážitek.
K dotazu, po porodu jsem pár měsíců neměla odvahu, první styky trochu bolely, ale potom už vše ok, jako před těhotenstvím. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >