Sex v těhu a vyvolání porodu

Anonymní
21.2.20 16:46

Sex v tehu a vyvolani porodu

Ahoj, prosim vas, byla jsem hospitalizovana v 8 mesici protože jsem se otevírala a tvrdlo mi bricho. Nyni jsem 37 tyden. Takze zacatek 9 mesice. Celou dobu jsme nemeli sex, musela jsem jen lezet. Nyni po kontrole mi rekli, ze to predtim hodne zastavili. Takze se bojim prenaseni. Kazdopadne, kdyz se pritel do me NEudela, muze to i tak vyvolat porod? Chci vydrzez aspon do 38 tydne ale tak jen pro info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

198
21.2.20 17:02

Jsi v 37 a chces vydrzet aspon do 38 tydne.. To mas tyden.. To prezijes :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
21.2.20 17:03

Jsi v 37 a chces vydrzet aspon do 38 tydne.. To mas tyden.. To prezijes :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 17:11

I prokrvení a stahy - orgasmus by to mohly podráždit. To dráždění uvnitř, a narážení u čípku. Taky nesmíme sexovat, uz tak od 7 mesice. A to jsem ted 32tt. Vydrž to.
Mohl by ti to dělat rukou, oralně, ale nedokončujte to, spíš jen tak pro pocit. Když to na mě přišel org. Tak mi hrozněě tvrdlo břicho. Až budeš v tom 40 týdnu a budeš si myslet že budeš přenášet tak si kdyžtak uživejte sexu :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 17:48
@Anonymouska píše:
Jsi v 37 a chces vydrzet aspon do 38 tydne.. To mas tyden.. To prezijes :potlesk:

Takze pockat jeste tyden a pak zkusit sex? Kdyz se tedy do me neudela tak to nic nevyvola nebo tez muze? Jinak pry je lepsi drive nez prenaset, to mi rekla sestra :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 17:50
@Anonymní píše:
I prokrvení a stahy - orgasmus by to mohly podráždit. To dráždění uvnitř, a narážení u čípku. Taky nesmíme sexovat, uz tak od 7 mesice. A to jsem ted 32tt. Vydrž to.
Mohl by ti to dělat rukou, oralně, ale nedokončujte to, spíš jen tak pro pocit. Když to na mě přišel org. Tak mi hrozněě tvrdlo břicho. Až budeš v tom 40 týdnu a budeš si myslet že budeš přenášet tak si kdyžtak uživejte sexu :thumbsup:

No tak nedokoncujte, to se rekne :lol: ale tak myslim ze pockat do toho 38tydne by slo a pak uz je jedno zda to neco udela nebo ne. Me bricho tvrdlo a proto jsem byla v nemocnici le to bylo brzo, zacatek 8 mesice. Spis mi jde o to zda to ma vliv kdyz se udela do me nebo ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2470
21.2.20 18:01

Ano, látky ve spermatu mohou vyvolat porod. U nás to, ale nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 18:30
@JancaS84 píše:
Ano, látky ve spermatu mohou vyvolat porod. U nás to, ale nepomohlo.

I kdyz to pritel da „ven“? Nechci nic urychlovat ale pockat aspon do toho 38tydne a uvidi se. Pak mi pritel odjede ma odjet na 3 tydny pryc a nejak to chci stihnout i kdyz je to individualni. A nevadi ze predtim jsem byla rizikova? Ted mi uz podruhe rekli ze kontrakce mi potlacili az moc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama