Sex v začátcích vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 23:29
Sex v začátcích vztahu

Předem prosím o zachování anonymu, dotaz je velmi intimní.

Oč jde.. Mám nového přítele, pár měsíců, je to dost čerstvé. Proběhlo klasické randění, první pusa, první líbání, první sex. To byla bomba, moc jsem se na to těšila a nezklamalo mě to. No, ale… Od té doby jestli jsme spolu spali pětkrát, tak je to moc. Ačkoli spolu trávíme poměrně dost času.

Kde je problém, vůbec netuším. Když jsme spolu spali poprvé, bylo vidět, že mě chce, i teď ho často přistihnu, že na mě mlsně kouká, když se třeba převlékám, nejsem tlustá, ani hubená, prostě normální. Jdeme spát a dobrou noc. No. Připadám si jak sexuální loudil, už to radši ani nezkouším, čekám jestli s tím přijde on. Zatím nepřišel.

Je mezi námi propastný rozdíl co se týče povah. Máme hodně společného, ale já jsem například vášnivá, spontánní, bezprostřední, zároveň klidná. On je chladnější (přesto ale cítím, že mě má rád), má radši plány, hodně se kontroluje, ale je akční. Chová se hezky, volá mi, rád se líbá. Má náročnou práci, jak časově, tak i co se stresu týče - v tomhle vidím jeden z důvodů problému v sexu. Přijde a je rád, že má chvíli klid. Natož aby měl ještě sex.

Dalším důvodem může být věkový nesoulad. Já mám třicítku za dveřmi, jemu je přes čtyřicet. Hodně sportuje, má mnoho koníčků. Energii tedy má.

Problém je ten, že já po něm strašně toužím, zbožňuju jeho vůni, jdu z něj do kolen. Mohla bych, s prominutím, š..at celý dny. A hrozně bych chtěla. Každý den. Tak moc mě přitahuje.

On ale nechce. A já vůbec nevím, co s tím. Na začátku každého mého vztahu lítaly jiskry, pak se to trochu usadilo, samozřejmě. Ale tady ty jiskry necítím. Vím, že mě má rád, že je mu se mnou dobře, chce se mnou trávit čas a být se mnou. Ale nechce sex. Už jsem se nedávno přistihla, že mě to i naštvalo, musela jsem se hodně držet, abych něco neřekla, ale nechtěla jsem ho zranit. Ono to totiž někdy nejde ani technicky, a přijde mi, že čím víc na něj „tlačím“, tím víc to prostě nejde. Proto se snažím netlačit.

No, zkrátka. Důvody asi tuším, nicméně bych byla ráda, kdybyste mi nastínily další různé možnosti a třeba i řešení. Hrozně ráda bych tomu dala šanci, je to muž, kterého jsem už ani nedoufala že potkám, a všechno - až na oblast sexu - nám ladí. Bohužel, otázka sexu je dost zásadní.

Děkuji za přečtení a odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 03.12.18 23:35

Třeba ho vzrušuje něco co se ti stydí říct .

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 03.12.18 23:50

Až mu budeš prát ponožky tak se srovnáte…

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 04.12.18 00:38

Já bych mu to asi řekl na rovinu. Vyříkat si to. Ano, můžeš ho vyplašit ba i ztratit, ale život bez sexu, pokud to člověk v sobě má, nestojí za nic. Řekl bych mu, jak po něm toužíš a že to prostě chceš často. Ber, nebo nech bejt.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 00:43
@Anonymní píše:
Předem prosím o zachování anonymu, dotaz je velmi intimní.

Oč jde.. Mám nového přítele, pár měsíců, je to dost čerstvé. Proběhlo klasické randění, první pusa, první líbání, první sex. To byla bomba, moc jsem se na to těšila a nezklamalo mě to. No, ale… Od té doby jestli jsme spolu spali pětkrát, tak je to moc. Ačkoli spolu trávíme poměrně dost času.

Kde je problém, vůbec netuším. Když jsme spolu spali poprvé, bylo vidět, že mě chce, i teď ho často přistihnu, že na mě mlsně kouká, když se třeba převlékám, nejsem tlustá, ani hubená, prostě normální. Jdeme spát a dobrou noc. No. Připadám si jak sexuální loudil, už to radši ani nezkouším, čekám jestli s tím přijde on. Zatím nepřišel.

Je mezi námi propastný rozdíl co se týče povah. Máme hodně společného, ale já jsem například vášnivá, spontánní, bezprostřední, zároveň klidná. On je chladnější (přesto ale cítím, že mě má rád), má radši plány, hodně se kontroluje, ale je akční. Chová se hezky, volá mi, rád se líbá. Má náročnou práci, jak časově, tak i co se stresu týče - v tomhle vidím jeden z důvodů problému v sexu. Přijde a je rád, že má chvíli klid. Natož aby měl ještě sex.

Dalším důvodem může být věkový nesoulad. Já mám třicítku za dveřmi, jemu je přes čtyřicet. Hodně sportuje, má mnoho koníčků. Energii tedy má.

Problém je ten, že já po něm strašně toužím, zbožňuju jeho vůni, jdu z něj do kolen. Mohla bych, s prominutím, š..at celý dny. A hrozně bych chtěla. Každý den. Tak moc mě přitahuje.

On ale nechce. A já vůbec nevím, co s tím. Na začátku každého mého vztahu lítaly jiskry, pak se to trochu usadilo, samozřejmě. Ale tady ty jiskry necítím. Vím, že mě má rád, že je mu se mnou dobře, chce se mnou trávit čas a být se mnou. Ale nechce sex. Už jsem se nedávno přistihla, že mě to i naštvalo, musela jsem se hodně držet, abych něco neřekla, ale nechtěla jsem ho zranit. Ono to totiž někdy nejde ani technicky, a přijde mi, že čím víc na něj „tlačím“, tím víc to prostě nejde. Proto se snažím netlačit.

No, zkrátka. Důvody asi tuším, nicméně bych byla ráda, kdybyste mi nastínily další různé možnosti a třeba i řešení. Hrozně ráda bych tomu dala šanci, je to muž, kterého jsem už ani nedoufala že potkám, a všechno - až na oblast sexu - nám ladí. Bohužel, otázka sexu je dost zásadní.

Děkuji za přečtení a odpovědi.

když na něj tlačíš tak to opravdu jednoho naštve, ale někoho ne. A nežárlíš tak trochu? není v rozpacích z tvojí vášně? měl nějako u před tebou?

Uživatel je onlineSaulus
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 01:12

.. treba moc v praci honí.. :jazyk:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 01:23

Asi bys měla na chvíli přibrzdit, zapři se. Tak to funguje, vyzkoušeno. Ty nemáš lítat za ním, ale on za tebou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 02:00

A nebere nějaké léky? Tak jsem to měla s přítelem, neměl moc chuť a když už jo, tak zase byl někdy problém v realizaci …
Ale i když už je bez léků, tak si stejně zvykl, že začínám já a fakt si někdy připadám jak sexuální loudil. V předchozím vztahu to bylo naopak, já s HA absolutně bez chuti na sex, tak už vím, jak se ex cítil :lol:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 02:03
@Anonymní píše:
A nebere nějaké léky? Tak jsem to měla s přítelem, neměl moc chuť a když už jo, tak zase byl někdy problém v realizaci …
Ale i když už je bez léků, tak si stejně zvykl, že začínám já a fakt si někdy připadám jak sexuální loudil. V předchozím vztahu to bylo naopak, já s HA absolutně bez chuti na sex, tak už vím, jak se ex cítil :lol:

na začátku vztahu je fakt dost citlivá věc. Mě by nakoplo,kdybys loudit přestala :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 02:27

Na začátku vztahu vše klapalo, už jen tím, že jsme se vídali méně kvůli jeho zaměstnáni. Jak jsme se sestěhovali a byli spolu denně, frekvence trochu opadla, ale to beru jako normální a po cca třech letech musel být zaléčený a asi půl roku pro mne kalamita. Uvedla jsem léky jako další možnost pro zakladatelku, co také ovlivňuje libido…

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 03:42
@Anonymní píše:
Na začátku vztahu vše klapalo, už jen tím, že jsme se vídali méně kvůli jeho zaměstnáni. Jak jsme se sestěhovali a byli spolu denně, frekvence trochu opadla, ale to beru jako normální a po cca třech letech musel být zaléčený a asi půl roku pro mne kalamita. Uvedla jsem léky jako další možnost pro zakladatelku, co také ovlivňuje libido…

Některé věci na webu nevyřešíš, nejsou informace, pokud bere léky na bipolární poruchu (třeba), tak to s ním může házet od zdi ke zdi. Nevíš, začínám mít z těch diskuzí pocit marnosti, asi už je budu jen sledovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 04:43

mas/on deti?bydlite spolu?ja mela stejny pripad a dnes jsem rozvedena.bylo tam teda i spousta jinych veci,ale,primar­ne,to byl ten nezajem.nejdriv telesny a pak uz kompletni.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 04:50
@Anonymní píše:
mas/on deti?bydlite spolu?ja mela stejny pripad a dnes jsem rozvedena.bylo tam teda i spousta jinych veci,ale,primar­ne,to byl ten nezajem.nejdriv telesny a pak uz kompletni.

U nás je ledacos způsobené manželčinou prací. Dělá zdravotní sestru, a teď má šichty že se nezastaví, to už trvá tak rok. Když přijde je utahaná, je to špatný. Jsme už spolu přes 30 let, ale takouvou krizi jsme ještě nezažili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 04:58

@Forest_Gump1
to me mrzi.u nas to praci nebylo.nejdriv kecy,ze se mnou je to jiny a super a do tri let absolutni nezajem (byl uz rozvedeny,stejny duvod,ja mlada,blba a verila,ze to mysli vazne).ale jak rikam,nezajmem v sexu to zacalo a pak z toho byl nezajem celkovy.tak pokud vam to s zenou jinak klape,je na cem stavet.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 04.12.18 05:00
@Anonymní píše:
@Forest_Gump1
to me mrzi.u nas to praci nebylo.nejdriv kecy,ze se mnou je to jiny a super a do tri let absolutni nezajem (byl uz rozvedeny,stejny duvod,ja mlada,blba a verila,ze to mysli vazne).ale jak rikam,nezajmem v sexu to zacalo a pak z toho byl nezajem celkovy.tak pokud vam to s zenou jinak klape,je na cem stavet.
:hug:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >