Sex ve sprše - Můžu být těhotná?

18.3.17 23:05

Sex ve sprše - Můžu být těhotná?

Ahoj, prosím o radu :mavam:

Včera jsem se s přítelem zezadu milovala ve sprše. Po orgasmu jak jsem byla uplně mimo jsem lehce ztratila rovnováhu a začala padat ve sprše na zem. Přítel mě zezadu chytil a jelikož jsem byla těžká a padala plnou silou, tak mě pomalu položil do sedu/čupění na dno sprchy. Byl už udělaný a po tom, co jsem se svezla na zem, ve mě zůstal kondom. Když jsem seděla/čupěla na zemi ve sprše, cítila jsem na stehnu/zadečku ve zbylé vodě dole sperma (vytékalo z kondomu, který jsem měla v sobě). Když mě přítel zvednul, všimnul si toho kondomu a opatrně mi ho vytáhnul. Nebyl ve mě zaseklý, jen jak jsem se při orgasmu sevřela, tak jsem mu ho stáhla sebou. Po tom zjištění jsem se hned důkladně osprchovala.

Otázka zní. Mohla bych z toho nějak otěhotnět? Tím kondomem určitě ne, ale jak jsem si dole na zemi do toho „sedla“? Už dřív jsem měla s měsíčkama problém a nechci si rozházet celý cyklus zbytečně Postinorem. Co myslíte? 8o Vyšiluju nebo je v tom nějaká pravděpodobnost otěhotnění?

PS: Děti ještě dlouho neplánuju :mavam:

Ráno po probuzení jsem měla velkou chuť na sex a to normálně nikdy nemívám. Je to příznak nebo jsem si něco jen dala do hlavy? :roll: :roll:

Díky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7629
18.3.17 23:17

@anetkasykorova tezko rict, klidne neco malo uniknout mohlo :nevim: a ne, nasledna chut na sex neni bezny priznak tehotenstvi :mrgreen: co si nasadit normalni pilule? pokud jeste dlouho neplanujes deti pojistila bych se vic nez jen kondomem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
18.3.17 23:18

..ale tim, zes do toho sedla fakt ne-e.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 23:22

Prášky nechci, nekoresponduje to s mým zdravým životním stylem :mrgreen: :mrgreen:

Tak to snad nic nebude. Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.3.17 23:36

@anetkasykorova To je zacatek eroticke knihy ke kontrole, co na to ctenar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
18.3.17 23:39
@AniNevim píše:
@anetkasykorova To je zacatek eroticke knihy ke kontrole, co na to ctenar?
:mrgreen: 50 odstinu sprchy
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
18.3.17 23:46
@anetkasykorova píše:
Prášky nechci, nekoresponduje to s mým zdravým životním stylem :mrgreen: :mrgreen:Tak to snad nic nebude. Děkuji za odpověď.

Chudak pritel, nadosmrti bude **** s kondomem, pokud teda bude verny a kdyz opomenu par mesicu snazeni o dite. :mrgreen: Nepochopim a holku s podobnym pristupem bych poslal do obehu. 8o Sex je nejdulezitejsi aspekt vztahu a delat to s kondomem je o nicem…

edit admin - odstraněn vulgarismus

• Citovat
  • Upravit
3302
18.3.17 23:47
@anetkasykorova píše:
Prášky nechci, nekoresponduje to s mým zdravým životním stylem :mrgreen: :mrgreen:

A Postinor by korespondoval?
Ne že bych chtěla prosazovat hormonální antikoncepci, podle mě je to pěkné svinstvo, ale zaráží mě, že když ji nechceš ze zásady, o Postinoru klidně uvažuješ.

Myslím, že pravděpodobnost otěhotnění je mizivá, ale holt když člověk souloží, tak nulová není nikdy. S tím je potřeba počítat a být připravená případné následky nést :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
18.3.17 23:48

@pohledmuze to mas tezko, po pilulach zas muze mit snizenou plodnost :nevim: Kondom ted a po detech at se necha podvazat chlap :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
18.3.17 23:49
@pohledmuze píše:
Chudak pritel, nadosmrti bude sukat s kondomem, pokud teda bude verny a kdyz opomenu par mesicu snazeni o dite. :mrgreen: Nepochopim a holku s podobnym pristupem bych poslal do obehu. 8oPříspěvek upraven 18.03.17 v 23:47

Já bych zas poslala do oběhu muže, který by pro svoje pohodlíčko trval na tom, abych si já ničila zdraví umělýma hormónama. Ony to nejsou lentilky. Svůj k svému…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14607
@pohledmuze píše:
Chudak pritel, nadosmrti budes sukat s kondomem, pokud teda bude verny a kdyz opomenu par mesicu snazeni o dite. :mrgreen: Nepochopim a holku s podobnym pristupem bych poslal do obehu. 8o

chudak holka, nadosmrti bude brat hormonalni antikoncepci, co ji zpusobi zdravotni potize jako napr trombozu… kdyz teda opomeneme par mesicu snazeni o dite…

a vubec, ktera zena nesni o tom „rybim“ zapachu sperma ve svych kalhotkach a stalem mokru, jak to postupne odteka. Ty jo, uplne jsem z te predstavy zvlhla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Kassy píše:
A Postinor by korespondoval?
Ne že bych chtěla prosazovat hormonální antikoncepci, podle mě je to pěkné svinstvo, ale zaráží mě, že když ji nechceš ze zásady, o Postinoru klidně uvažuješ.Myslím, že pravděpodobnost otěhotnění je mizivá, ale holt když člověk souloží, tak nulová není nikdy. S tím je potřeba počítat a být připravená případné následky nést :nevim:

Tak Postinor je jednorázová akce. HA je dlouhodobý ničení těla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
@svycarka píše:
@pohledmuze to mas tezko, po pilulach zas muze mit snizenou plodnost :nevim: Kondom ted a po detech at se necha podvazat chlap :jazyk:

No rekl bych, ze tohle tvzeni nebude moc podlozene a siri se jen mezi odpurci HA. ;)

• Citovat
  • Upravit
pohledmuze
18.3.17 23:51
@warita píše:
chudak holka, nadosmrti bude brat hormonalni antikoncepci, co ji zpusobi zdravotni potize jako napr trombozu… kdyz teda opomeneme par mesicu snazeni o dite…a vubec, ktera zena nesni o tom „rybim“ zapachu sperma ve svych kalhotkach a stalem mokru, jak to postupne odteka.Ty jo, uplne jsem z te predstavy zvlhla

No vidis, tak mozna o tom snis. Holky casto neco jneho tvrdi a neco jineho si mysli doopravdy. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
18.3.17 23:51
@pohledmuze píše:
Chudak pritel, nadosmrti bude sukat s kondomem, pokud teda bude verny a kdyz opomenu par mesicu snazeni o dite. :mrgreen: Nepochopim a holku s podobnym pristupem bych poslal do obehu. 8o Sex je nejdulezitejsi aspekt vztahu a delat to s kondomem je o nicem…Příspěvek upraven 18.03.17 v 23:48

No to je krásný takhle posuzovat situaci, když o tom nic nevíš, že :potlesk: Já bych poslala muže, který by mě do takové chemické sra*ky nutil taky do oběhu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama