Sex ve třech ve vztahu

Anonymní
22.1.21 13:12

Sex ve třech ve vztahu

Ahojky, máte někdo zkušenost se sexem ve třech ať už dva chlapy či dvě ženské? Jedná se mi o trojku v manželství, je to reálné? Jaká je šance že to jeden z nás nedá o přesto, že to oba chceme? Já se toho trochu bojím, ale zas mě to šíleně láká. Prosím tedy o zkušenosti. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
87
22.1.21 13:15

Šance, ze to jeden z vás nedá je fakt velká. Pak přijdou výčitky atd atd. Nesla bych do toho osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9014
22.1.21 13:17

Za případný rozpad vztahu by mi to nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 13:27

Znám dvojici, kdy ženská dala chlapovi trojku jako svatební dar 8o Jsou spolu manželé už 10 let. Nicméně s věrností toho chlapa to není nijak valné, to je všeobecně známé tajemství : :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1356
22.1.21 13:58

Z toho zaručeně nejlíp dopadne ten/ta třetí :D tohle se má zkoušet mimo vlastní vztah. Ono fantazie je fajn, ale realita pak bývá jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 14:00

Máme za sebou trojku, čtyřku i swingers. Jsme spolu přes 10 let, dvě děti. Oba věrni. Některé zkušenosti jsou lepší, některé horší.
Každý vztah je ale jiný a vy sami musíte vědět, jestli jste schopni nastavit si hranice, které budete dodržovat. Vše je o komunikaci a respektování toho druhého. Pokud jeden řekne dost, druhý na 100% musí respektovat jeho přání.
Osobně doporučuji nestýkat se s nikým známým. Žádní kamarádi/kamarádky. Vyhnout se komunikaci bez partnera skrze soc. sítě. Ze začátku nic za zavřenými dveřmi.
Přeji hodně štěstí ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5094
22.1.21 14:23

Osobní zkušenost nemám, ale znám jednu, která tak dlouho ve vztahu posouvala hranice až se jí to nevyplatilo. Sázela na to, že když to chlap „nebude mít zakázaný“ nebude mít proč to něco vyhledávat. Stal se ale opak. Vyhledával to ale dál (s osobou, co takhle přozvali do lože ještě spolu), jen jí o tom neřekl a ani ji k tomu, logicky, nepřizval :mrgreen:

Podle mě, jestli to u některých lidí „funguje“, tak jen do té doby, než jim někdo začně chutnat víc.

Svým způsobem obdivuju lidi, co se vydrží dívat na toho koho milují, jak osahává jinou a nehne to s nima, já bych mu urazila pracky. :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
22.1.21 14:41

Mám za sebou různá tria i kvarteta, swingers, ale nikdy bych do toho nešla se svým manželem. Nikdy. To nemůže přinést nic dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 14:43

Osobní zkušenost také nemám, ale ve vztahu/manželství bych do toho nešla.
Bohužel mám v okolí známou, která tak chtěla manželovi splnit jeho přání a stalo se ji osudným..

• Citovat
  • Nahlásit
33
22.1.21 14:46
@Anonymní píše:
Ahojky, máte někdo zkušenost se sexem ve třech ať už dva chlapy či dvě ženské? Jedná se mi o trojku v manželství, je to reálné? Jaká je šance že to jeden z nás nedá o přesto, že to oba chceme? Já se toho trochu bojím, ale zas mě to šíleně láká. Prosím tedy o zkušenosti. Díky

mám tuhle zkušenost několikanásobnou, můžu ale říct, že to opravdu někdo z páru neunese. My to máme v pohodě, umíme rozdělit sex a vztah.
Pokud nejste úplně rozhodnutí, určitě o tom hodně mluvte, ono to není jen o tom sexu, ale i o vzájemném respektu. A hlavně si určitě pravidla jakože líbání ano-ne Výměna partnerů ano-ne a td.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6279
22.1.21 14:46

To riziko, že to dopadne blbě, je fakt vysoké. Ustát to jde, ale asi by mi to za to nestálo, to pokoušet. Zvlášť pokud už jde o manželství, děti… V sázce už jsou moc vysoké hodnoty na mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.1.21 14:51
@Anonymní píše:
Máme za sebou trojku, čtyřku i swingers. Jsme spolu přes 10 let, dvě děti. Oba věrni. Některé zkušenosti jsou lepší, některé horší.
Každý vztah je ale jiný a vy sami musíte vědět, jestli jste schopni nastavit si hranice, které budete dodržovat. Vše je o komunikaci a respektování toho druhého. Pokud jeden řekne dost, druhý na 100% musí respektovat jeho přání.
Osobně doporučuji nestýkat se s nikým známým. Žádní kamarádi/kamarádky. Vyhnout se komunikaci bez partnera skrze soc. sítě. Ze začátku nic za zavřenými dveřmi.
Přeji hodně štěstí ;)

Přesně, ne stýkat se s nikým známým, komunikace jen chlap s chlapem nebo žena se ženou. A za zavřenými dveřmi to teda nemáme do teď, rádi na sebe koukáme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
22.1.21 14:51

A proč hned sex, to ti to stojí za riziko přenosu nechutnych pohlavních chorob a případného rozpadu vztahu? Zvláště když netusis, jak byste to oba nakonec vzali 8o

Proč třeba nezkusite raději tantra masaz, když si chcete okořenit vztah? Dělají se i pro páry, ze jste masirovany oba, nebo muže jít jen jeden a druhej klidne i pomáhat maserce nebo jen koukat. A jindy naopak. Vše se dá domluvit, když se chce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.1.21 14:54

Hlavně tahle varianta sexu není pro každého. Já jsem takhle žila s existuje a s nynějším partnerem to tak máme taky. My jsme začali na swingers, ať víme jaké to je, protože kdyby nám to nebylo příjemné obou, kdykoliv jsme se mohli sebrat a jít domů. Skutečnost byla ovšem taková, že jezdíme na takové akce dodnes. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.1.21 14:55
@Semtex píše:
A proč hned sex, to ti to stojí za riziko přenosu nechutnych pohlavních chorob a případného rozpadu vztahu? Zvláště když netusis, jak byste to oba nakonec vzali 8oProč třeba nezkusite raději tantra masaz, když si chcete okořenit vztah? Dělají se i pro páry, ze jste masirovany oba, nebo muže jít jen jeden a druhej klidne i pomáhat maserce nebo jen koukat. A jindy naopak. Vše se dá domluvit, když se chce ;)

Tantra je skoro jako sex ve více lidech. Byli jsme s partnerem a ho masírování ženská a mně chlap. Uuuuuplně všude😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat