Sex ve vztahu

9.4.20 16:08

sex ve vztahu kecani

Cauky, nechci od vas nejakou radu. Chtela bych se nejak pobavit o sexu ve vztahu. S partnerem jsme spolu kratce,10mesicu :srdce: a neprijde mi normalni, ze sex mame jednou za 3 dny treba.. Nemam v planu ho podvadet, to urcite ne 8o ale ja bych to chtela s nim vic, nemam problem si ten sex nejak spestrit a to skoro cimkoliv, dokonce jsem mu to i rikala, ale prijde mi ze na nej tak nejak tlacim…dokonce to sam i rekl, ale nemyslim to vubec spatne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4352
9.4.20 17:58

Tak 2× týdně není žádná hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
9.4.20 20:49
@Paola21 píše:
Tak 2× týdně není žádná hrůza

To neni, jenze ona se asi boji, ze kdyz je to 2×tydne ve fazi zamilovanosti, tak za 10 let to bude 1×za 14 dni nebo 1×za mesic. Viz rada podobnych diskuzi zde, kdy si lidi stezuji, ze partnera nezajima sex, pritom uz na zacatku byla frekvence 1×tydne apod. Treba pro mne je to na zacatku vztahu take malo.

Příspěvek upraven 26.04.20 v 08:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.20 07:35

Já jsem s partnerem 5 měsíců, oba dva jsme mladí (24, 26) a taky mi přijde, že chci sex častěji než on. Co mě ale irituje více je to, že v 99 % cokoliv musím iniciovat já.
Snažím se vydržet a počkat, dokud něco nezačne on, ale většinou to nevydržím. Občas si připadám skoro až lacině, když se mu musím takhle „nabízet“.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.20 19:08

Tak to mi prijde malo, my ze začátku spolu spali x krát denně tak tohle neznam po 8 letech skoro každý den pak kdyz uz byli deti tak třeba tyden nic ale o víkendu kdyz sly k rodicum tak celý víkend jsme spolu spali i dvakrát za den cely vikend :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.4.20 23:17
@chobotnicka225 píše:
Cauky, nechci od vas nejakou radu. Chtela bych se nejak pobavit o sexu ve vztahu. S partnerem jsme spolu kratce,10mesicu :srdce: a neprijde mi normalni, ze sex mame jednou za 3 dny treba.. Nemam v planu ho podvadet, to urcite ne 8o ale ja bych to chtela s nim vic, nemam problem si ten sex nejak spestrit a to skoro cimkoliv, dokonce jsem mu to i rikala, ale prijde mi ze na nej tak nejak tlacim…dokonce to sam i rekl, ale nemyslim to vubec spatne :nevim:

No vidíš, ja bych mohl furt a manželka to mechce vůbec :( prý se mám nechat lečit nebo si nechat napsat prážky na tlumení :zed: přitom to dřiv bylo 2× do týdne a teď dlouhodobě vůbec

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama