Sex x Ovulační test pozitivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13
Stálice 64 příspěvků 05.03.18 08:56
Sex x Ovulační test pozitivní

Ahoj holky :D
delala jsem si z nedele na pondeli ovu test, vysly //. Sex byl v nedeli odpo a dnes nekdy v 1 rano :D. Pritel odjel do prace do Nemecka, vrati se ve ctvrtek :,(
cetla jsem ze ovu dorazi po pozitivnim testu do 24-48 hodin :think:
taky ale vim, ze spermie pockaji nekolik dnu :roll: nejake zkusenosti? postaci to aby se miminko uchytilo? :nevim:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 05.03.18 08:59

A dnes uz mas test negativní? Je dobre testovat dokud čárka neslabne. Vyjít by to mohlo

peti13
Stálice 64 příspěvků 05.03.18 09:03

@Tichošlápek

dělala jsem si ho v půlnoci dneska a byl pozitivni prave, kdyztak si ho udelam jeste odpoledne.

neria55
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 05.03.18 09:04
@peti13 píše:
Ahoj holky :D
delala jsem si z nedele na pondeli ovu test, vysly //. Sex byl v nedeli odpo a dnes nekdy v 1 rano :D. Pritel odjel do prace do Nemecka, vrati se ve ctvrtek :,(
cetla jsem ze ovu dorazi po pozitivnim testu do 24-48 hodin :think:
taky ale vim, ze spermie pockaji nekolik dnu :roll: nejake zkusenosti? postaci to aby se miminko uchytilo? :nevim:

Pokud se to má povést, tak se povede ;) my měli jediný sex v mesici v den pozitivního testu a klaplo to. Ségra zase jeden sex v měsíci dva dny před ovulaci a taky jí to klaplo :palec:

Držím palce :kytka:

peti13
Stálice 64 příspěvků 05.03.18 13:36

Ovulační test je stále pozitivní.. a přítel přijede až ve čtvrtek :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama