Sex z povinnosti

Anonymní
8.1.20 18:12

Sex z povinnosti

Dobry vecer,

Rada bych slysela Vas nazor na nasledujici situaci:

• mame doma 3 deti, nejmensi je miminko. Je na UM. Kdyz jsem unavena z nocniho vstavani ci nemoci, spi s nim manzel a v noci ho i krmi, rano jde normalne do prace. Chlap ma narozdil ode mne lepsi spani, tudiz se nebudi na kazde jeho prdnuti jako ja, takze kolikrat spi i celou noc bez krmeni. Miminko si v noci pobrouka a spi dal.

Manzel se za to, ze spi s miminkem, dozaduje odmeny ve forme sexu ( obden). Neskutecne me to otravuje, jsem ze tri deti unavena, i kdyz v noci nemusim k miminku vstavat, to se mu vsak neda vysvetlit. Sex vyzaduje ve dnech, kdy se mu to hodi ( obden si dava vecer saunu, takze mam od sexu pohov).

Nemuzu si pomoct, pripadam si jako nadoba na semeno. Proste “ ho musim vydrzet”, protoze jinak prestane s miminkem spat uplne. Navic cim casteji s nim spim, tim dele mu trva, nez se udela. Neskutecne me s tim stve.

Dnes me boli hlava, jsem unavena, presto me sex nemine. Vezmu si ibalgin, kez by to bylo aspon rychle.

Pripadate si taky nekdy takto vyuzivana? Me to prijde jako kseft.

Dekuji za nazory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
560
8.1.20 18:17

Jestli s ním nechceš spát tak s ním prostě nespi. Já se tedy nepřemáhám když nemám chuť a mého muže by takovýhle vynucený sex ani nebavil. Jak staré je miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
8.1.20 18:18

Dost šílené teda… Nenechala bych se do sexu nutit. Ale zase bys neměla manžela zanedbavat. Měli by jste si sednout a vyříkat si to, kdyz nejste na stejné vlně… Sex obden mi přijde fajn nebo jednou za 2 dny. Taky někdy nemám náladu to asi každý a manžel by to měl chápat. Ale odmítat úplně ho nemůžeš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 18:21
@Medičkaa píše:
Jestli s ním nechceš spát tak s ním prostě nespi. Já se tedy nepřemáhám když nemám chuť a mého muže by takovýhle vynucený sex ani nebavil. Jak staré je miminko?

To nejde, pak prijdu o “ benefit” ve forme jeho spani s miminkem. Ja jsem za nim treba vcera sla, jestli bychom to nemohli provest uz vcera ( bylo mi dobre) a on “ ne - ted mam na 50 min saunu”. Takze si to holt musim odbyt dnes. Uz tady organizuje drivejsi ulozeni deti k spanku..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 18:22
@Deneriss píše:
Dost šílené teda… Nenechala bych se do sexu nutit. Ale zase bys neměla manžela zanedbavat. Měli by jste si sednout a vyříkat si to, kdyz nejste na stejné vlně… Sex obden mi přijde fajn nebo jednou za 2 dny. Taky někdy nemám náladu to asi každý a manžel by to měl chápat. Ale odmítat úplně ho nemůžeš :nevim:

Dekuju, me by to stacilo 1× tydne :(

• Citovat
  • Nahlásit
1705
8.1.20 18:23

To se ti vrátí jako bumerang a jednou ho nesneseš vůbec a už nebude cesta zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
8.1.20 18:25

Ty kokšo. Tak s ním vyběhni, jako včera měl saunu, tak ne, dneska chce tak mu podržíš, i kdyby nevím, co bylo. Řekla bych mu ne. Jak jako nebude pomáhat s mimčem? To se mi zdá. Takže ne, necítím se tak, nejsem nádoba na sperma, a v téhle pozici, ve které jsi, bych dobrovolně nezůstala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
8.1.20 18:27

Jak si můžeš vážit chlapa, který pokud nedostane sex, vyhrožuje ti tím, že přestane pečovat o vlastního potomka? :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
5768
8.1.20 18:27
@Anonymní píše:
To nejde, pak prijdu o “ benefit” ve forme jeho spani s miminkem. Ja jsem za nim treba vcera sla, jestli bychom to nemohli provest uz vcera ( bylo mi dobre) a on “ ne - ted mam na 50 min saunu”. Takze si to holt musim odbyt dnes. Uz tady organizuje drivejsi ulozeni deti k spanku..

A to nemůže po sauně? :think: Jinak mi to přijde celkem šílený, div, že ti to nenapíše do kalendáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
8.1.20 18:30
@Wani píše:
A to nemůže po sauně? :think: Jinak mi to přijde celkem šílený, div, že ti to nenapíše do kalendáře.

a když chce ona, tak jí odbouchne, že dneska ne, že má saunu. Ale když chce on, a ona ne, tak ona si vezme prášek na bolest, doufá, že se jí udělá dobře a musí být po vůli. Já to čtu a vidím rudě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
8.1.20 18:33

No ty vogo, tak to je fakt kruté!!! 8o Párkrát jsem taky s manželem spala jen aby byl klid, ale teda už radši nikdy víc. Byla jsem pak nas*aná na něj i na sebe a bylo to o ničem. Neumím si ani představit, co musíš prožívat ty! :nevim: Radu mám asi jen tu, aby sis s ním o tom promluvila, i když on asi je neskutečný sobec a pojede si jenom svoje argumenty, co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
8.1.20 18:34
@Šáruší píše:
a když chce ona, tak jí odbouchne, že dneska ne, že má saunu. Ale když chce on, a ona ne, tak ona si vezme prášek na bolest, doufá, že se jí udělá dobře a musí být po vůli. Já to čtu a vidím rudě.

To bude nějaký rádoby alfa samec. Masakr teda… Tohle nemůže dlouho fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
8.1.20 18:35
@Šáruší píše:
a když chce ona, tak jí odbouchne, že dneska ne, že má saunu. Ale když chce on, a ona ne, tak ona si vezme prášek na bolest, doufá, že se jí udělá dobře a musí být po vůli. Já to čtu a vidím rudě.

Je to hnus, taky to nechápu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20843
8.1.20 18:36

Nojo pěkně s tebou manipuluje. Teď je otázka, jestli je ti cennější noc bez mimča, nebo důstojnost :nevim: já osobně bych si radši nechala mimino a budila se v noci a nepremahala se k něčemu, na co nemám chuť. Ale nemám doba blba, co mě vydira no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
8.1.20 18:37

Noo… jestli to není trollení, tak je to i na mne trochu silná káva. Sex by měl být o dobrovolnosti z obou stran, pro radost a ne pro povinnost. Vždyť to dítě Ti muž udělal dobrovolně, ne? Tak jaké pak najednou vydírání, že s ním nebude spát, když Ty mu nepodržíš?

Není každý den posvícení, unavená ženská prostě nebude mít apetit jako na začátku vztahu, ale normální chlap by tohle měl chápat. A ten harmonogram se saunou, to už mi přijde úplně na hlavu, připadá mi to jako sex podle nějakého plánu, přes který vlak nejede, kam se vytratila nějaká spontaneita? A blbý dotaz na závěr: to si neumí pomoct sám? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat