Jsem závislá na sexu

Napsat příspěvek
Anonymní
26.3.20 23:22

Hledám milenku z Ostravy…Ta moje mě zanedbává…

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 23:28
@Anonymní píše:
Hledám milenku z Ostravy…Ta moje mě zanedbává…

zkus Heidi, ta je někde tam odsud, měla by být volná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33362
26.3.20 23:31
@Renti píše:
Zdravím… Sama bych nad tím tak ani nepřemýšlela, ale nedávno mi přítel řekl, že jsem úplně přehnaná a měla bych zajít k odbornikovi. Zajímá mne jenom pro porovnání jak často mají lidi ve vztahu sex. My ho máme každý den minimálně 3× a mohla bych pořád. Po dosažení orgasmu můžu znovu a znovu. Takže se milujeme opakovaně a pokud už přítel nemůže dosáhnout orgasmus, dodělá mne rukou nebo já sama.

To asi uz diagnoza je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
26.3.20 23:40

@nakreslenypanacek ano asi ovládá… Vlastně určitě. Raději se ptám tady než se vrhnu na konzultaci k odbornikovi. Doufám, že se objeví někdo kdo to zvládnul. A jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50908
27.3.20 00:44
@Renti píše:
@Michelle_M zkoušela jsem ubrat. Nikdy nevydržím. Ptám se na četnost jenom kvůli porovnání, ale samozřejmě odpovídat nemusíš.

A to pořád začínáš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
27.3.20 00:56
@Renti píše:
@nakreslenypanacek ano asi ovládá… Vlastně určitě. Raději se ptám tady než se vrhnu na konzultaci k odbornikovi. Doufám, že se objeví někdo kdo to zvládnul. A jak.

Tveho pritele to vylozene obtezuje a uprimne, nedivim se mu, kdyz se uz napodruhe nemuze udelat, musi te dodelavat rucne a posila te za odbornikem. Radim ti at to zacnes resit, nez ti zdrhne. Mit doma nymfomanku, je jeden z nejhorsich trestu co muze chlap zazit(i kdyz chlapi co maji zridka sex si mysli pravy opak :) ) a za zivotni partnerku bych ji nechtel ani omylem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
27.3.20 06:51

Ty budeš asi trochu sobec, pořád jenom JÁ potřebuju sex, JÁ potřebuju orgasmus. Zajímalo tě někdy, co chce tvůj partner? Je to takový problém si sednout a zeptat se ho, jak by to vyhovovalo jemu a dojít k nějakému kompromisu? Holt si to v mezičase uděláš sama, určitě doma nějaký vibrátor máš, když jsi na sexu tak závislá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5573
27.3.20 07:33

@Renti Každý má jinou frekvenci :nevim: myslím že je to ok, nic nenormálního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 07:39

Je to porucha osobnosti. Nemá to fyzickou příčinu ale psychickou a většinou pramení z dětství / mladí…
Když mladý pár začíná a jsou spolu první měsíce, tak je sexuální apetit větší. Protože se poznávají a je to zvídavé. Jakmile spolu žijí a jsou spolu déle, tak 3× týdne je takový standart. Ale pozor, pro každého je jiný standart, má jiné potřeby… Takže když má někdo sex 1× týdne po letech, tak je to naprosto v pořádku, pokud to lidem vyhovuje. Konkretizuji jen proto, že jsi chtěla jasnou odpověď. Pokud to partnera obtěžuje, je potřeba to řešit s odborníkem. Často se stává že partner/partnerka si vytvoří nechutenství k sexu, objeví různé sexuální bloky apod.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 08:28

Já myslím, že jsi OK a odborník ti nepomůže. Leda, že by ti navrhl terapii šuk*ním, ale takto si ty asi odbornou péči nepředstavuješ. Nedávno jsme s partnerkou vzpomínali na naše začátky (jsme spolu víc než 20 let) a z ní vypadlo (po takové době) jak byla ten první rok příšerně frustrovaná z toho, že máme málo sexu. Když si na ten rok ale vzpomenu já, mám pocit, že jsme celý ten rok strávili v posteli a byla to vlastně jen práce a sex. Jde spíše o to, aby to tvůj partner vydržel, hlavně psychicky, a brzy to nezabalil proto, že bude mít pocit, že to je jinak, než jak to mají všichni, které on zná a považuje za normální.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 09:37
@Renti píše:
Zdravím… Sama bych nad tím tak ani nepřemýšlela, ale nedávno mi přítel řekl, že jsem úplně přehnaná a měla bych zajít k odbornikovi. Zajímá mne jenom pro porovnání jak často mají lidi ve vztahu sex. My ho máme každý den minimálně 3× a mohla bych pořád. Po dosažení orgasmu můžu znovu a znovu. Takže se milujeme opakovaně a pokud už přítel nemůže dosáhnout orgasmus, dodělá mne rukou nebo já sama.

Doporučuji najít si stejně založeného partnera. Napiš na nějakou seznamku, nabídni chlapům sex třikrát denně a budeš je přehrabovat vidlemi. Není třeba nikam chodit, když tě to tak baví. Děti nemáte, nemusíš zůstávat někde, kde nejsi spokojená. Tvůj problém není žádný problém, protože na neustálý sex najdeš chlapa vždycky. Je to tvoje životní náplň a tak hurá do toho. Přece nebudeš pro zbytek života s někým, kdo ti nestačí už teď. To přece není vůbec nutné. Naopak máš kliku, tohoto zboží je dost. S nikým se neporovnávej. Musíš být spokojená ty a to je to hlavní. Nemusíš dělat žádné ústupky. Až budeš stará, tak už to bude horší. Teď je ten správný čas. Zatím je tedy karanténa, ale ona nebude navždy. Zatím si ty chlapy můžeš připravit. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
77
včera v 13:32
@Anonymní píše:
Doporučuji najít si stejně založeného partnera. Napiš na nějakou seznamku, nabídni chlapům sex třikrát denně a budeš je přehrabovat vidlemi. Není třeba nikam chodit, když tě to tak baví. Děti nemáte, nemusíš zůstávat někde, kde nejsi spokojená. Tvůj problém není žádný problém, protože na neustálý sex najdeš chlapa vždycky. Je to tvoje životní náplň a tak hurá do toho. Přece nebudeš pro zbytek života s někým, kdo ti nestačí už teď. To přece není vůbec nutné. Naopak máš kliku, tohoto zboží je dost. S nikým se neporovnávej. Musíš být spokojená ty a to je to hlavní. Nemusíš dělat žádné ústupky. Až budeš stará, tak už to bude horší. Teď je ten správný čas. Zatím je tedy karanténa, ale ona nebude navždy. Zatím si ty chlapy můžeš připravit. :mavam:

Ne nebude nikoho,,přehrabovat vidlemi,,
V teoreticky to zní krásně, v praxi to musí být žít s takovým partnerem peklo… Častá potřeba sexu se počítá mezi nemoci, často je toto příznak psychických problémů.
Na místě je rozhovor s psychologem…

https://www.nasezdravotnictvi.cz/…asi-nechteli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama