Sexboti - co si myslite o jejich používání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psylocke
Stálice 67 příspěvků 16.01.19 18:26
SEXBOTI: ,,Co si myslite o jejich používání?"

Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat, co si myslíte o sexbotech (realisticky vypadajících robotech s umělou inteligencí)? Vadilo by vám, kdyby např. manžel/ka měl/a robota na sex, brali byste to jako nevěru? Nebo byste byli rádi, že „máte klid“ od náruživějšího partnera? :lol: Myslíte, že to totálně zničí vztahy mezi lidmi a v budoucnu přijde vzpoura strojů? 8o Já sama na to nemám jasný názor.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13947 příspěvků 16.01.19 18:48
@Psylocke píše:
Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat, co si myslíte o sexbotech (realisticky vypadajících robotech s umělou inteligencí)? Vadilo by vám, kdyby např. manžel/ka měl/a robota na sex, brali byste to jako nevěru? Nebo byste byli rádi, že „máte klid“ od náruživějšího partnera? :lol: Myslíte, že to totálně zničí vztahy mezi lidmi a v budoucnu přijde vzpoura strojů? 8o Já sama na to nemám jasný názor.

Myslela bych si, že se pomátl.

Annabela11
Závislačka 3021 příspěvků 16.01.19 18:50

@Psylocke Nedovedu si představit to že si chlap koupi robotku a bude s ní souložit a já budu vedle vařit oběd :roll: .....jo vadilo by mi to…by mi přišel jako úchyl…

Elath
Kecalka 233 příspěvků 16.01.19 18:58

Nějak nevidím rozdíl mezi používání sexbota a například vibrátoru, nebo jinýho honítka. Prostě lepší erotická hračka, co u toho umí simulovat i heknutí, nebo to bude přirážet za nás (což by bylo super)…

Psylocke
Stálice 67 příspěvků 16.01.19 19:08
@Annabela11 píše:
@Psylocke Nedovedu si představit to že si chlap koupi robotku a bude s ní souložit a já budu vedle vařit oběd :roll: .....jo vadilo by mi to…by mi přišel jako úchyl…
:lol: :lol: Opravdu hrůzná a zároveň vtipná představa. Možná kdyby se ty role otočily… :) Já když se podívám, jak jsou dokonalé, žárlila bych.
PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 16.01.19 19:17

Přesně, obráceně by to bylo lepší! Ať robot vaří oběd :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13947 příspěvků 16.01.19 19:17
@Psylocke píše: :lol: :lol: Opravdu hrůzná a zároveň vtipná představa. Možná kdyby se ty role otočily… :) Já když se podívám, jak jsou dokonalé, žárlila bych.

Dokonalé? Nejsou živé. Takže dokonalé fakt nejsou  :zed:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 19:19
@Psylocke píše:
Dobrý večer. Chtěla jsem se zeptat, co si myslíte o sexbotech (realisticky vypadajících robotech s umělou inteligencí)? Vadilo by vám, kdyby např. manžel/ka měl/a robota na sex, brali byste to jako nevěru? Nebo byste byli rádi, že „máte klid“ od náruživějšího partnera? :lol: Myslíte, že to totálně zničí vztahy mezi lidmi a v budoucnu přijde vzpoura strojů? 8o Já sama na to nemám jasný názor.

Ty o nějaké volné víš? Ženský používají robertky už nějakou dobu. To jsou v podstatě roboti s nulovou inteligencí..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 19:27
@Annabela11 píše:
@Psylocke Nedovedu si představit to že si chlap koupi robotku a bude s ní souložit a já budu vedle vařit oběd :roll: .....jo vadilo by mi to…by mi přišel jako úchyl…

Ta k to by mě taky naštvalo, kdyby žena přišla z noční, pustila si robertka a já dělal v kuchyni guláš..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 19:28
@Russet píše:
Dokonalé? Nejsou živé. Takže dokonalé fakt nejsou :zed:

Takže pro nekrofily jak dělané..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 19:29

Jen tak mimochodem, robot nemusí vypadat jako člověk..

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 16.01.19 19:54
@PitbulLenka píše:
Přesně, obráceně by to bylo lepší! Ať robot vaří oběd :mrgreen:
:palec: No přesně! Já chci robota na vaření oběda, manžela si obsloužím sama :mrgreen:
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 19:57
@Janli píše: :palec: No přesně! Já chci robota na vaření oběda, manžela si obsloužím sama :mrgreen:

Dobrá by byla taky robotrojka :lol: :lol:

Mart81
Závislačka 3783 příspěvků 16.01.19 20:05
@Forest_Gump1 píše:

Tři roboti by si to rozdali v ložnici, zatímco muž a žena by vařili oběd? :think:

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 16.01.19 20:05
@Forest_Gump1 píše:

Jo, s takovým mužským sexbotem asi jo… akorát by si nesměl splést aktéry :mrgreen: . Hele posuzovalo by se to pak jako znásilnění nebo vada k reklamaci ? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >