Sexik na začátku těhotenství

Anonymní
7.4.20 14:13

Sexik na začátku těhotenství

Ahoj holky, jsem v 7 týdnu těhotenství a co o tom vím, tak jsme s přítelem spali jen jednou :( je teda fakt, že si to užívám, mám celé dny žaludek na vodě, problém s jídlem, málo energie a ani chuť na sex nemám, ale chtěla bych ho dopřát jemu, třeba i oral, jen mám strach, že se mi udělá zle :) přítel si nijak nestezuje, není zrovna typ, co by musel sexovat pořád, to jsem spíš byla já :D a asi nejsem ani dvakrát přitažlivá, když mi je pořád zle a jsem bílá jka stěna :D
Měla jste to taky některá takové?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.4.20 14:19

Jo, mám to taky takové už podruhý a natahuje mi čistit si i zuby, takže orálek bohužel. A ani spolu nespíme teď moc, protože bych ho ohodila. Ale vim že to přejde, tak čekám až skončí 1. trimestr.

• Nahlásit
  • Citovat
5237
7.4.20 14:28

Za slovo sexík by se měla dávat 24h samotka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:35

@Kfětoslava potrebovala jsem pouze změnit slovo sex, abych založila diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
5237
7.4.20 14:37
@Anonymní píše:
@Kfětoslava potrebovala jsem pouze změnit slovo sex, abych založila diskuzi

Aha, tak jsi nemusela zakládat novou, stačilo obnovit starou. Jinak k tématu, pokud je ti zle, tak bych opravdu nepřemýšlela, jak a jestli partnerovi nějak poskytovat sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:39

@Kfětoslava jsem tu chvíli, nevěděla jsem, že se dá obnovit..
Mám lepší a horší dny, ale i když mám lepší den, tak se mi k večeru začne dělat zase blbě..

• Nahlásit
  • Citovat
5237
7.4.20 14:47
@Anonymní píše:
@Kfětoslava jsem tu chvíli, nevěděla jsem, že se dá obnovit..
Mám lepší a horší dny, ale i když mám lepší den, tak se mi k večeru začne dělat zase blbě..

To přejde. Mně se udělalo líp ve 3. měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:47

Tak ze začátku nic moc nebylo, protože jsem se bála, nevěděla jsem, co si můžu dovolit a nejlíp mi taky nebylo. Pak se to zlepšilo a teď zas nic není, protože mám už 3 týdny mykozu a nemůžu se jí zbavit :zed: Asi to v těhotenství obecně není žádná sláva :?

• Nahlásit
  • Citovat
5470
7.4.20 14:50

@Kfětoslava porad lepsi, nez napsat : vcera po me chtel partner tuleníčko 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
7.4.20 14:52

@Pavlička To jsem už roky neviděla. Za to bych rovnou odebírala doklady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58672
7.4.20 17:56
@Kfětoslava píše:
Za slovo sexík by se měla dávat 24h samotka.

Souhlas.. To patří tak k pubosum :think:

K zakladatelce - mám strašné nevolnosti už víc jak měsíc, ale chuť na sex je pořád.. Takže tak.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
7.4.20 21:27

To je dobře, že si přítel po týdnu nestěžuje :lol: za půl roku to bude horší :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
3.5.20 10:07

@Pavlička „tuleníčko“ je rovnou na kulku mezi oči bez varování :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
3.5.20 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 7 týdnu těhotenství a co o tom vím, tak jsme s přítelem spali jen jednou :( je teda fakt, že si to užívám, mám celé dny žaludek na vodě, problém s jídlem, málo energie a ani chuť na sex nemám, ale chtěla bych ho dopřát jemu, třeba i oral, jen mám strach, že se mi udělá zle :) přítel si nijak nestezuje, není zrovna typ, co by musel sexovat pořád, to jsem spíš byla já :D a asi nejsem ani dvakrát přitažlivá, když mi je pořád zle a jsem bílá jka stěna :D
Měla jste to taky některá takové?

Jsem teprve v pátém týdnu, ale se sexem je fakt problém :lol: mohla bych furt, ale tak nějak nevím, co si můžu dovolit (byli jsme na transferu embrya). Tak jen tak polehoučku zatím. Docela ráda bych už nějaký eldorádo :oops: Máte to některá z vás taky tak? Manželovi to samozřejmě vyhovuje, ale taky se bojí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama