Sexseznamka a manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 14:37
sexseznamka a manžel

Manžel si vytvořil učet na sexseznamce. Řekl mi ať se podivam na mail na vyučtovni elektřiny a tam sem to našla. Pak sem se mrkla na tu seznamku přihlasila se pod jeho přihlašovacimi udaji a on hleda ženske okoli našeho bydliště, nebo po cestě do práce. Plus tam jedne napsal: co si jen tak za..kat? A ona mu odepsala proč ne a jaky má rád sex atd.
Já na to cely den čumím jak blbec. Vubec bych to do něj neřekla. Podle mě je náš sex po letech co jsme spolu dobrý. Tak ted nevím jestli mu to říct a zeptat se jestli je nespokojený a nebo čekat jestli opravdu k nečemu dojde. Nikdy bych to do něj neřekla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 29.11.17 14:47

Tak to bych mu tedy řekla. Nevydrzela bych se tvářit, ze se nic neděje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 14:52

@Tichošlápek On je manžel přez tyden v práci tak nechci vyrukavat po telefonu, co to jako dělá. Jen je mi z toho teď hrozně smutno. Já bych za něj dala i ruku do ohně, že by se mi tohle s nim nikdy nestalo. a ejhle…

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 29.11.17 14:57
@Anonymní píše:
@Tichošlápek On je manžel přez tyden v práci tak nechci vyrukavat po telefonu, co to jako dělá. Jen je mi z toho teď hrozně smutno. Já bych za něj dala i ruku do ohně, že by se mi tohle s nim nikdy nestalo. a ejhle…

Moje životní zkušenost - nikdy nedávaje za nikoho ruku do ohně. Bohužel…
Já bych s tímhle tedy nevydržela čekat do konce týdne ani náhodou.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 29.11.17 14:57

Určitě bych mu to řekla. Stopro bude zapírat, že o nic nejde, že si jen píše. Ale pokud v tom bude pokračovat, tak určitě pod jinými údaji a bude si to hlídat. Já bych manželovi řekla, že má možnost mi říct, proč to dělá, co mu v našem vztahu chybí a pokusila se to, pokud bych mohla, napravit. Osobně bych milenky manželovi netolerovala, takže by dostal informaci, že pokud v tom bude pokračovat, je mezi námi konec.

JanulaM
Závislačka 2962 příspěvků 29.11.17 15:01

Tak to je mi líto, to musí být hrozná rána. Já si prošla něčím podobným, bohužel nebylo jen u psaní. Do dneška jsem z toho psychicky špatná. Určitě bych to řekla, to bych nevydržela, a udělala teda pěkné dusno, vždyť je to v podstatě už nevěra.

Mart81
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 29.11.17 15:02
@Anonymní píše:
Manžel si vytvořil učet na sexseznamce. Řekl mi ať se podivam na mail na vyučtovni elektřiny a tam sem to našla. Pak sem se mrkla na tu seznamku přihlasila se pod jeho přihlašovacimi udaji a on hleda ženske okoli našeho bydliště, nebo po cestě do práce. Plus tam jedne napsal: co si jen tak za..kat? A ona mu odepsala proč ne a jaky má rád sex atd.
Já na to cely den čumím jak blbec. Vubec bych to do něj neřekla. Podle mě je náš sex po letech co jsme spolu dobrý. Tak ted nevím jestli mu to říct a zeptat se jestli je nespokojený a nebo čekat jestli opravdu k nečemu dojde. Nikdy bych to do něj neřekla.

Že hledá sex i jinde neznamená automaticky, že mu něco chybí doma. Může hledat jen vzrušení a pobavení pramenící z toho, že jsou to jiné ženy, než vy. Případně může jen tak zkoušet, zda by mu to vyšlo, pro zvednutí vlastního sebevědomí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 15:04

Mě to hrozně zabolelo. Tohle je pro mě už za hranici.Ale řeknu mu to teď do telefonu on to zapře všude si změní hesla a ja budu jen trnout jestli nahodou když řekne že jede na ryby někde nelita…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 15:06

@Mart81 Právě asi počkám jestli k něčemu opravdu dojde, nebo se jen nudí. I když je to hrozné pro mě dělat že se nic neděje. Když dokaže napsat jine ženě že si jen tak,,zaskotačí"

ivunak
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 29.11.17 15:06
@Mart81 píše: Že hledá sex i jinde neznamená automaticky, že mu něco chybí doma. Může hledat jen vzrušení a pobavení pramenící z toho, že jsou to jiné ženy, než vy. Případně může jen tak zkoušet, zda by mu to vyšlo, pro zvednutí vlastního sebevědomí.

To je možné, že jen bude zkoušet. Ale musí počítat s tím, že mu to zvyšování sebevědomí tímto způsobem může zničit rodinu, kde mu třeba nic nechybí. Navíc chlap těžko odolá, když už bude úspěšný a nějakou zaujme, aby si třeba aspoň jednou nevrzl.

viky23
Neúnavná pisatelka 16095 příspěvků 29.11.17 15:07

Takovi jsou proste chlapi, ja uz nikomu neverim, ani tomu svojemu. V okoli tolik pripadu vseho moznyho. Chlapi jsou proste prasata :D :lol: Takze ja jen doufam, ze se mi neco podobneho nestane, ale ruku do ohne bych za to nedavala :dance: Tolik pripadu ted do kterych by to nikdo nerekl… :nevim: :pocitac: :zed:

Pandemie
Stálice 96 příspěvků 29.11.17 15:08

Chlapům někdy rupne v palici. Teď je otázka, jestli by do toho šel, nebo je jen zvědavý a chce se podívat, co je v okolí, případně si vyměnit pár lechtivých slov… Vy máte v podstatě 2 možnosti: 1) Řeknete mu to a zeptáte se, co to má znamenat. Očekávejte odpověď, že se chtěl jen podívat, nebo že tam je kolegyně z práce a že si z ní s kolegy chtěli vystřelit… 2) Založíte si svůj profil, napíšete mu, domluvíte si schůzku a zjistíte, za by vás podvedl… Vůbec vám to nezávidím. Buď je za tím zvědavost, nuda nebo má teď nějaké krizové období (práce, doma…). Držte se!!! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 15:08

Hele budeš, změní si hesla a za pár dní to bude nanovo. Něco podobného mám doma. Nic nehledám ale nevěřím mu. Stejně je tak hloupý, že občas něco najdu, aniž bych chtěla. Bohužel je to tak.

Mart81
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 29.11.17 15:12
@Anonymní píše:
Mě to hrozně zabolelo. Tohle je pro mě už za hranici.Ale řeknu mu to teď do telefonu on to zapře všude si změní hesla a ja budu jen trnout jestli nahodou když řekne že jede na ryby někde nelita…

Měla byste si rozmyslet, zda se chcete v případě jeho nevěry rozejít nebo ne. Upřímně.

Pokud ne, tak buď nic neřešit, nepátrat a nebo hned říct, že o tomto víte, chtít vědět, proč to dělá (třeba to nějaký důvod na vás závislý má, kdo ví), dát přiměřeně najevo svou zlost a počítat s tím, že buď ho to přejde nebo příště bude aspoň opatrnější - a vy byste už znovu pátrat nikdy neměla.

Pokud ano, tak ho můžete prověřit, domluvit si s ním to setkání sama pod nějakým účtem, počkat, co udělá. Ale opravdu jen pokud jste připravená to v případě jeho nevěry ukončit.

plenkovedorty
Kecalka 217 příspěvků 29.11.17 15:15

Blbá situace, prostě si chce užít jinde a pokud to na něj teď vyrukuješ, tak se na chvíli stáhne, ale ta touha po cizí ženě asi nezmizí.. Bohužel no, asi si chce v životě užít ještě něco novýho, kolik let jste spolu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama