Sexuálně frustrovaná - věkový rozdíl 15 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 22:22
Sexualne frustrovana -rozdíl 15 let

Mně je 30, manželovi 45. Mame dvou letou dceru. Jsme spolu pět let. Když jsem ho poznala, byl pro mne krásný, sexy, vyzraly, chytrý -což teda je velmi. Prostě dokonalý. Od porodu se to pro mne z neznáme příčiny začalo lámat. Teď mne bohužel už vůbec nepřitahuje, přibral, hodně prosedivel, najednou spousta vrásek, nějak je pořád unavený, už nemá tu mladou, veselou duši, kterou mival tenkrát. Anebo ji neměl nikdy, jen já jsem si to nechtěla připustit. Jednoduše už s ním nechci spat. Zato ve své fantazii prožívám různé romanky… s mladymi, krásnými, prastenymi… manžel je hodně vážný, neumí se uvolnit, krom toho, že chodí do práce nechodí moc nikam, žádného pravidelného koníčka nemá. Na druhou stranu nas s dcerou miluje, dává mi to často najevo, snaží se pro nás dělat maximum, nepije, nekouří, nechodí do hospody, je chytrý, slušný, zodpovědný, vydělává nadstandardne… jenže mne ta erotika, romantika začíná hodně chybět. Zda ho miluji…? Už vlastně ani nevím…:-( jak to máte vy se staršími partnery?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 22:36

Já mám partnera o sedm let starśího a jsme spolu 13 let. Bohužel mě taky vůbec nepřitahuje. Občas se dloube v nose 8o občas si uprdne atd. Ale je taky chytrý hodný miluje nás

mrav
Vesmírná mluvilka 32393 příspěvků 22.08.19 23:02

Buď ráda, že máš partnera. Dítě potřebuje oba rodiče a věř tomu, že teprve kdyby se s ním něco stalo, poznala by jsi, že ho stále miluješ a máš ho ráda takového, jaký je. Věř mi, že není nic horšího, než o něj přijít. :mavam:
Já jsem o partnerku po dvanácti letech manželství přišel a taky dcera měla dva roky. :(

Russet
Neúnavná pisatelka 18362 příspěvků 22.08.19 23:07
@Anonymní píše:
Mně je 30, manželovi 45. Mame dvou letou dceru. Jsme spolu pět let. Když jsem ho poznala, byl pro mne krásný, sexy, vyzraly, chytrý -což teda je velmi. Prostě dokonalý. Od porodu se to pro mne z neznáme příčiny začalo lámat. Teď mne bohužel už vůbec nepřitahuje, přibral, hodně prosedivel, najednou spousta vrásek, nějak je pořád unavený, už nemá tu mladou, veselou duši, kterou mival tenkrát. Anebo ji neměl nikdy, jen já jsem si to nechtěla připustit. Jednoduše už s ním nechci spat. Zato ve své fantazii prožívám různé romanky… s mladymi, krásnými, prastenymi… manžel je hodně vážný, neumí se uvolnit, krom toho, že chodí do práce nechodí moc nikam, žádného pravidelného koníčka nemá. Na druhou stranu nas s dcerou miluje, dává mi to často najevo, snaží se pro nás dělat maximum, nepije, nekouří, nechodí do hospody, je chytrý, slušný, zodpovědný, vydělává nadstandardne… jenže mne ta erotika, romantika začíná hodně chybět. Zda ho miluji…? Už vlastně ani nevím…:-( jak to máte vy se staršími partnery?

A představ si, že začne plešatět a bude mít umělé zuby. Na to, že je ti 30 a jsi matka, máš rozoumek jako náctka. Ano, ty stárneš taky a vypadáš asi jinak než před 5 lety. I ty ses změnila. Mému chlapovi už 45 let bylo, taky mu přibylo pár kil od seznámení a taky mu prokvétají skráně. Ale nepřestal mě bavit. Pět let je prd. Počkej, až s ním budeš 20 let :roll:

semto1
Kecalka 176 příspěvků 22.08.19 23:09

Čili po dvou letech vztahu jsi otěhotněla? Bralas během vašeho vztahu hormonální antikoncepci? A pokud, tak před otěhotněním, nebo teď?

Příspěvek upraven 22.08.19 v 23:12

Aduš8
Kelišová 5556 příspěvků 22.08.19 23:10

Není to věkem, mně je 30, manželovi 46 a tu jiskru pro mě neztratil a to máme doma batole a novorozeně. Někdy je unavený stejně tak, jako já. Spíš bych řekla, že je to povahou tvého manžela. Buď ráda, že ti nelita po hospodách a kamarádech, to by nejspíš dělali ti z tvých představ :)

ontar
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 23.08.19 02:54

Máš roupy…potřebuješ pořádně zaměstnat…

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 23.08.19 03:44

Ja myslim, ze si nevazis toho, co mas a vymyslis blbosti. To bude spis nudou na rodicaku..

elibro
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 23.08.19 09:03

Tak, máš doma padesátníka. To už se k člověku připlíží stáří. K někomu víc, k někomu míň, ale klepe na dveře. Asi bych se s tím na tvém místě pokusila smířit, vždyť to byla tvoje vlastní volba, zvolit si o tolik staršího partnera. Nemůžeš mu vyčítat, že stárne.

Představovat si můžeš co chceš, jen pamatuj, že pro reálné hledání zajíčků leží na druhé misce vah pět let vztahu, společná budoucnost a rodina…

Jogy
Kecalka 220 příspěvků 23.08.19 09:37

A co čekala? Buchty? To sú projevy starnutia. Véd 45

Příjemné Pondělí
Stálice 66 příspěvků 23.08.19 09:43
@Anonymní píše:

Seriál s názvem „Vybrala jsem si může o 15 let staršího a vadí mi, že je o 15 let starší“, díl 1293 :lol:

Froseth
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.08.19 09:46

No, to je tak, když si ženské hledají o tolik starší partnery, osobně si nedokážu představit, že mám vedle sebe skoro padesátníka 8o S tím jsi přece musela počítat, že mládnout nebude, že časem můžou přijít i zdravotní problémy…Buď ráda za hodného chlapa, který se o vás stará a má vás rád, zkus si vzpomenout, proč ses do něho zamilovala, určitě to nebylo jen kvůli veselé duši. Najít si o tolik staršího chlapa a pak si stěžovat, že stárne a nechová se jak mladík, to asi není úplně fér :think:

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 23.08.19 09:50
@Anonymní píše:
Já mám partnera o sedm let starśího a jsme spolu 13 let. Bohužel mě taky vůbec nepřitahuje. Občas se dloube v nose 8o občas si uprdne atd. Ale je taky chytrý hodný miluje nás

No to asi bude génius!

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 23.08.19 09:52
@ontar píše:
Máš roupy…potřebuješ pořádně zaměstnat…

Zalez už pod ten svůj kamen.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 11:06

S manželem máme věkový rozdíl 12 let. Jsme zhruba ve vašem věku, máme děti. Čím je starší, tím víc a víc mi imponuje. Tím víc si ho vážím za to, jak se o nás dokáže postarat, jak je mi v různých životních situacích oporou. Jak mi dává najevo lásku a že by o mě nechtěl přijít. Nevadí mi jeho vrásky ani mírná nadváha, vždyť kdo jsme dokonalí? Až budu v jeho věku, taky mi vrásky přibydou a možná i kila.
Zažila jsem s ním mnoho krizí, kdy jsem měla pocit, že ho už nemiluju, že si zasloužím někoho lepšího, že jeho názory jsou úplně jiné než moje a že spolu proto nemůžeme být. Že bych si mohla ještě najít někoho v mém věku. A víš co? Přišla jsem na to, že je to úplná blbost. Že mě nikdo jiný nebude takto bezvýhradně milovat a současně mi nebude určitou autoritou, kterou ve vztahu já osobně potřebuju. Už si ho asi nechám :srdce:.
Jo a jsme spolu 17 let.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama