Sexuální abstinence před oplodněním vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:10
Sexuální abstinence před oplodněním vajíček

Zdravím a omlouvám se za anonymitu, ale nechci, aby kdokoli z mého okolí věděl, že jdeme do darovaného vajíčka.

Volali z institutu IVF že se příští středu budou oplodňovat vajíčka dárkyně, ale neřekli nic o tom, že by měl partner abstinovat. Nějak všeobecně mám za to, že sex by neměl být tři dny před „akcí“, ale teď si nejsem jistá jestli bychom pro jistotu neměli vydržet déle. V institutu mi o tom nikdo neřekl ani slovo (jakože manžel by měl abstinovat :nevim: ). Máte zkušenosti?

Reakce:
Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 04.02.19 14:13

3-5 dní je standart. Když jsme šli do IVF tak jsem byla zrovna nemocná a neměla jsem na sex chuť. Partner abstinoval 11 dní a spermiogram byl úplně v pohodě. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:16

@Jessica4 aha, manžel se vrací z práce až o víkendu, tak to si ten sobotní sex radši odpustíme, i když mám po 14 dnech abstinence už skoro mžitky před očima teda :lol:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 04.02.19 14:21

2-5 dní. Na druhou stranu při normálním sermiu můžete mít sex ten den ráno a nic moc to neovlivní. Bude jich míň, ale zas můžou být v lepší kondici. Takže při středečním oplodnění bych si v sobotu ten sex klidně dopřála, je-li nálada.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:24

@ugluk tak to jsi mě neskonale potěšila ovšem :lol: :kytka: Manžel má spermio dobrý , tak to možná prubneme, já jsem totiž nadr..ná jak stepní koza :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 04.02.19 14:28

Si to užijte, protože po transferu se zas budeš klepat, abys tam nic nepochroumala, a v těhotenství to pro spoustu lidí není tak úplně ono :lol:

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 04.02.19 14:28
@Anonymní píše:
@Jessica4 aha, manžel se vrací z práce až o víkendu, tak to si ten sobotní sex radši odpustíme, i když mám po 14 dnech abstinence už skoro mžitky před očima teda :lol:

No ono je prý někdy dlouhá sexualni abstinence spíš na škodu. Podle mě kolem těch 10 dní je to ještě v pohodě. Jak dlouho bude jinak abstinovat? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:57

@Jessica4 tak ono to nešlo, manžel byl pryč, tak jsem myslela že na to hupsneme, ale pak mě napadlo, že jdeme o pár dnů později na to ivf, tak mě napadlo, že bychom asi neměli hupsat :) . Zase na druhou stranu to bude ISCI, tak by snad sex tři dny před"oplodňování mě (to je strašný to takhle psát) vadit nemuselo…

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 05.02.19 06:26
@Anonymní píše:
@Jessica4 tak ono to nešlo, manžel byl pryč, tak jsem myslela že na to hupsneme, ale pak mě napadlo, že jdeme o pár dnů později na to ivf, tak mě napadlo, že bychom asi neměli hupsat :) . Zase na druhou stranu to bude ISCI, tak by snad sex tři dny před"oplodňování mě (to je strašný to takhle psát) vadit nemuselo…

Já myslím že ty 3 dny jsou úplně v pohodě. Pokud partner nemá zdrav. problém :) jen šup na to :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 11:12
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >