Sexuální aktivita po roce vztahu

Anonymní
30.5.20 15:56

Sexuální aktivita po roce vztahu

Zdravím všechny,
prvně se omlouvám, vím, že podobné téma se zde již řešilo mnohokrát a spoustu z nich mám osobně načtené, ale v žádném z nich jsem nenašel přesně stejné problémy jako v mém/našem případě. Prvně mi přišlo trapné až zoufalé se někde, byť v anonymním režimu, někde svěřovat, ale poslední měsíce mě k tomu nějak popostrčily.

V první řadě je asi vhodné uvést, že sem píšu jakožto zástupce mužského pohlaví, o to víc se mi takové svěřování příčí, ale co se dá dělat 8)

Jsme s přítelkyní rok a pár měsíců (já 21, ona 23), s přítelkyní jsme se poznali na VŠ, tudíž jsme dřív nebyli ani kamarádi ani jsme se nijak neznali. Osobnostně jsme si sedli více než dost, za celý ten rok jsme se víceméně pořádně nepohádali, maximálně jsme si vyměnili párkrát názory, ale to přisuzuji tomu, že jsme se pořádně neznali. Kvůli tomu, že jsme si hodně sedli, jsme se rozhodli na začátku tohoto roku společně sestěhovat (protože se naskytla možnost bydlet pouze za energie - neberte to). Ačkoliv to pro mě znamenalo stěhování z Prahy, kde žiji celý život - tj. pryč od většiny kamarádů, rodiny a známých a potřebu celý byt od základu zrekonstruovat, neváhal jsem ani minutu a zařídili jsme a zrekonstruovali svépomocí všechno, co bylo potřeba.

Abych se dostal k tématu, proč sem vlastně píšu: v poslední době u nás dochází k „ochlazování“ sexuální aktivity mezi námi dvěma. Než jsme spolu začali bydlet, přespávali jsme klasicky u rodičů, většinou jsme spolu byli víkendy a jeden den v týdnu, tudíž frekvence u nás byla tak 2×-3× týdně, někdy víc, někdy míň, ale to záleželo prostě na rodičích a dalších aspektech, které souvisí s tím, když nejste doma sami.

Od té doby, co jsme se přestěhovali a od čeho jsme si slibovali, že to bude lepší a budeme moct kdykoliv a kdekoliv, je to spíš horší, pro ilustraci květen i duben vychází tak na 1× za 5+ dní, což mě v 21 letech neskutečně ubíjí.

Pro úplnost je potřeba říct, že jsme víceméně celou karanténu strávili spolu bez jediné hádky, ponorky, atp. Přítelkyně zrovna měnila práci/brigádu při škole a do práce jsem tedy chodil jen já, cca na 10h denně tak 2-3× týdně (někdy víc, někdy míň) - nejsem ten typ, co má přítelkyni jako služku, proto jsem i po ranním vstávání v 5 a příchodu po 5 odpo domů, zvládal domácí práce, někdy uvařit, někdy uklidit, vyžehlit,…

Čekal jsem, že když odpadlo dojíždění do Prahy kvůli škole (všechno máme online)/práci, tak na sebe budeme mít i v tomhle ohledu společně s celým bytem pro nás, víc času a četnost našich sexuálních aktivit se zvýší, ale opak byl spíš pravdou, četnost u nás stále klesá. Také se asi hodí říct, že někdy ke konci roku jsme měli ohledně sexu takovou krizi, která vznikla nejspíše tím, že to začalo být lehce stereotypní - být ve stejném bytě s rodiči nás dost limitovalo a ubíjelo fantazii.

Důvod, proč jsem toto začal řešit je ten, že mi přijde, že na takovou četnost jsem v 21 letech ještě moc mladý, stejně tak tomu nerozumím u přítelkyně. Oba dva jsme měli v tomhle ohledu od puberty normální vývoj, oba jsme tedy dostatečně zkušení, vystřídali jsme několik sexuálních partnerů. U přítelkyně je k tomu ještě problém, že jen těžko dokáže při sexu dosáhnout orgasmu (a to nejen se mnou, ale i s dřívějšími partnery), většinou ji k tomu přivedu rukou, protože k dosažení vag. orgasmu je u ní někdy potřeba hodně dlouhá doba - a co si budem, to při frekvenci 1× za týden není v mých silách, protože takovou frekvencí se moje výdrž, ať se snažím sebevíc, není taková, jakou bych si jí představoval a mě samotného to už začíná štvát a od sexu taky odvracet, protože už to pro mě není relax a potěšení, ale stres, přemáhání a potlačení nadrženosti. Já jsem k tomu dost kontaktní, baví mě jí osahávat, dotýkat se jí, líbat,… tím vlastně alespoň trochu utěšuju svoje choutky, protože jinak bych se z toho zbláznil.

Než jsme si o tomto promluvili, myslel jsem si, že je to mnou (ačkoliv mám normální, spíše sportovní postavu - 195cm/85kg) a s kvalitou sexu žádná moje předešlá partnerka neměla problém. Měl jsem z toho dost deprese, jakmile se četnost dostala na ty 4-5 dní, býval jsem ty poslední dny vždycky bez nálady, naštvanej, podrážděnej a na přítelkyní nepříjemnej, ačkoliv jsem vlastně nechtěl být a pak mě to mrzelo, tím jsme se dostali k tomu si o tom promluvit - výsledek: není to mnou, líbím se jí, přitahuju jí, problém s tím se udělat měla i s ostatními, celkově se při sexu udělala asi 5× za život; za nynější stav údajně může stres/únava (čemuž nerozumím, poslední dva, skoro 3 měsíce může vstávat kdy chce, nemusí chodit do práce ani cestovat do školy, všechny přednášky a testy máme online a bakalářku má odevzdávat až v prosinci :nevim: její jedinou náplní přes den teď víceméně bylo si číst, koukat na filmy/seriály, občas něco uklidit nebo uvařit a to je asi tak vše…), kromě toho si připadá „rozbitá“, že jí to mrzí, ale neví co s tím, že je to možná HA kterou minulý leden vysadila a začala brát v květnu 2019, pár měsíců potom co jsme spolu začali chodit - když jsem po ní chtěl, ať si promluví s gynekologem o našem problému, tak to údajně udělala a že jí řekl, že to může být stresem.. zkusit jinou HA odmítá, respektive ne teď kvůli státnicím (které má v únoru 2021), takže nejdřív potom, což mě teda docela naštvalo, přijde mi to jako alibismus - vím, že přechod z jedné HA na druhou není procházka růžovou zahradou, ale neudělat to kvůli něčemu co je za rok? :nevim:

Naposledy mi ještě řekla, že je to hroznej paradox, že její dřívější vztahy byly založený především na sexu a její partneři na ní nebyli zrovna hodní (první ji podváděl a psychicky deptal, druhý na ní měl narážky kvůli vzhledu a neměl na ni moc čas) a že u nás je to přesně naopak, že se mnou má první vztah co stojí za to, ale nefunguje tohle.. což mě teda opět vrátilo k tomu, že to může být mnou.

Celá situace mě více než deptá, jakmile se na dané téma nyní přivede řeč, přítelkyně se naštve/urazí, údajně kvůli tomu, že to vypadá jako když mi jde jenom o to jedno atp., přitom si myslím, že každý druhý v mém věku by se na to už dávno vykašlal a hledal jinde. Mě samotného už se víceméně přestalo bavit vůbec o něco snažit nebo začínat, protože sám vidím šanci kdy se trefím do přítelkyně nálady jako minimální, většinou to skončí takovým tím „odmítnutím“, kdy prostě vycítím že nechce, maximálně mě trochu podráždí nebo řekne „večer“, ale večer stejně nic, jak kdyby vůbec nic neřekla. Připadám si pomalu, jak kdybych se měl o sex prosit nebo to měl jako nějakou odměnu, ne základní lidskou potřebu. Mým cílem není to, aby se sex stal jedinou náplní našeho vztahu a dělali jsme to několikrát denně, každý den, atp. pro mě je je ideální tak 1-2× za dva/tři dny.. skrytě tak trochu závidím těm, co tu píšou, že po 10 letech jsou pořád schopní několikrát denně atp.

Abych předešel odpovědím typu, že chování přítelkyně je odrazem mého chování k ní - k žádné jiné ženě jsem se za celý život nechoval tak, jako k ní, věnuji se jí jak nejvíc to jde, snažím se jí dát co nejvíc času, bydlíme spolu, myslím, že jsem hodně pozorný a žádná změna na ní mi neunikne, „pravidelně“ dostává květiny nebo dárky, nepřijde mi že bychom žili nudný život, naopak jsme často venku, na kulturních akcích,.. (před karanténou). A myslím si, že na pohled vypadáme jako naprosto bezproblémový a bezstarostný pár.

Cílem tohoto příspěvku je najít někoho, kdo to měl podobně a třeba se mu podařilo něco změnit nebo se s tím nějak vypořádat. Snad mě neukamenujete :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

485
30.5.20 16:33

Některý lidi na „to“ moc nejsou, jak nastane ve vztahu fáze „jsem spokojen a mám vše jisté“, najedou na tenhle režim. Těžko ale věřit tomu, že ji přitahuješ, to asi řekla proto, aby tě neranila (zřejmě by ses s ní pak rozešel rovnou?). Ale není to tebou, je to prostě taková stagnace ve vztahu, která může nastat. Že je to furt stejný a tak. To, že nedosáhne orgasmu, je v jejím věku normální, musí ještě dozrát. Většinou to začne být super kolem té 30. Upřímně, já měla vztah, jaký popisuješ, partnera jsem vnímala jako velmi blízkého, až to byl skoro sourozenecký vztah, sex byl stále stejný, stejná délka, stejný postup… Vydrželi jsme spolu velmi dlouho, ale tohle byl prostě problém. Kolikrát bych radši šla utírat prach, přitom pak to bylo fajn. Nevím, jestli to lze změnit, mě se nepovedlo. Možná prostě se jí udělat vzácnější, nebýt furt doma, mít něco svého, občas odjet třeba na víkend bez ní, ať se vám může stýskat… Povzbudit celkově vztah tímhle směrem. Ten sex je totiž opravdu jen odraz toho vztahu. Jo a počítej s tím, že pokud jsi nepříjemný ráno, spolehlivě ten den nebude nic :D A taky bych na tvém místě nedělala náznaky, ale prostě si ji chytla a šla na to. Je asi trochu lenivá a takové to „a jé, zase mě takhle objal, to bude sex“, to je prostě otrava. Žádné s tím štráchy, jak se říká, počkej, až bude mýt vanu… :D Někdy méně je více :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
30.5.20 16:43

Bude to jenom horší. Vlastní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 16:53
@Liška32 píše:
Některý lidi na „to“ moc nejsou, jak nastane ve vztahu fáze „jsem spokojen a mám vše jisté“, najedou na tenhle režim. Těžko ale věřit tomu, že ji přitahuješ, to asi řekla proto, aby tě neranila (zřejmě by ses s ní pak rozešel rovnou?). Ale není to tebou, je to prostě taková stagnace ve vztahu, která může nastat. Že je to furt stejný a tak. To, že nedosáhne orgasmu, je v jejím věku normální, musí ještě dozrát. Většinou to začne být super kolem té 30. Upřímně, já měla vztah, jaký popisuješ, partnera jsem vnímala jako velmi blízkého, až to byl skoro sourozenecký vztah, sex byl stále stejný, stejná délka, stejný postup… Vydrželi jsme spolu velmi dlouho, ale tohle byl prostě problém. Kolikrát bych radši šla utírat prach, přitom pak to bylo fajn. Nevím, jestli to lze změnit, mě se nepovedlo. Možná prostě se jí udělat vzácnější, nebýt furt doma, mít něco svého, občas odjet třeba na víkend bez ní, ať se vám může stýskat… Povzbudit celkově vztah tímhle směrem. Ten sex je totiž opravdu jen odraz toho vztahu. Jo a počítej s tím, že pokud jsi nepříjemný ráno, spolehlivě ten den nebude nic :D A taky bych na tvém místě nedělala náznaky, ale prostě si ji chytla a šla na to. Je asi trochu lenivá a takové to „a jé, zase mě takhle objal, to bude sex“, to je prostě otrava. Žádné s tím štráchy, jak se říká, počkej, až bude mýt vanu… :D Někdy méně je více :palec:

Hele jak říkám, taky jsem přemýšlel nad tím, jestli to co říká myslí vážně :-D ale na druhou stranu, proč by to říkala, kdyby to nebyla pravda :-D byt je de facto její, respektive její rodiny, kdybych se jí nelíbil, může mě kopnout do zadku a najít si někoho jinýho :-D nehledě na to, že mi to dává najevo i říká poměrně často a nepřijde mi z donucení :-D

kdyby mi neříkala, že dřívější vztahy byly právě o tom, myslel bych si, že prostě taková je a tolik to nepotřebuje nebo to není zrovna její způsob relaxu a zábavy, ale kvůli tomu, co řekla, mi to vrtá hlavou :-D

a co se těch náznaků týče, jak říkám, ať udělám náznak nebo chci začít, většinou se do její chutě netrefím a často mě odbude, viz. úvodní příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
3695
30.5.20 17:22

No to je elaborát. Po roce jo? Tak jí sex prostě nebaví no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4868
30.5.20 17:31

Boze, tohle je roman! :roll: To nezvladnu precist ani do poloviny.

Proste ji to nebavi, neres, nepatrej po blbostech proc nac a jak je rozbita a rovnou ji nakopni do pr*ele! :D
Vis kolik, je zenskych, ktere sex bavi a nebudou vymyslet pi**viny?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
30.5.20 17:34
@Anonymní píše:
Hele jak říkám, taky jsem přemýšlel nad tím, jestli to co říká myslí vážně :-D ale na druhou stranu, proč by to říkala, kdyby to nebyla pravda :-D

Chyba :D Je to jednoduché, asi je jinak spokojená a je jí jasné, že informace o tom, že ji nepřitahuješ, by vašemu vztahu zasadila hlubokou ránu. Co myslíš, já jsem taky mlčela jako hrob :D A můžeš se jí líbit fyzicky, ale se sexuální pritazlivostí to nemá nic společného. Upřímně si nemyslím, že máte šanci. Můžeš to tolerovat, i dlouho, ale stejně jednoho dne tě to přestane bavit. Jediné co fakt vidím jako možnost, že by teoreticky mohlo zabrat, je změnit její vnímání tebe. Být na ni hodný, být milující, občas kytka, čokoláda, víno večer venku taky dělá divy + udělat se vzácnější, třeba jet k rodičům nebo s kamarády, psát jí, že ti chybí nebo nějaké tyhle zamilované plky a třeba i to, že máš na ni chuť, vyloudit nějakou sprostou fotku a tak :D Jestli takhle pojedete dál, furt stejně, stereotyp, domácí nuda, tak to bude jen horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 17:37

Pardon všem, že je to trochu obshálejší :-D neumim se moc vyjádřit stručně a zároveň jsem nechtěl vynechat nějaký důležitější detaily :-D - když se vám to nechce číst, tak to nemusíte ani komentovat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 17:40
@Liška32 píše:
@Anonymní píše:
Hele jak říkám, taky jsem přemýšlel nad tím, jestli to co říká myslí vážně :-D ale na druhou stranu, proč by to říkala, kdyby to nebyla pravda :-DChyba :D Je to jednoduché, asi je jinak spokojená a je jí jasné, že informace o tom, že ji nepřitahuješ, by vašemu vztahu zasadila hlubokou ránu. Co myslíš, já jsem taky mlčela jako hrob :D A můžeš se jí líbit fyzicky, ale se sexuální pritazlivostí to nemá nic společného. Upřímně si nemyslím, že máte šanci. Můžeš to tolerovat, i dlouho, ale stejně jednoho dne tě to přestane bavit. Jediné co fakt vidím jako možnost, že by teoreticky mohlo zabrat, je změnit její vnímání tebe. Být na ni hodný, být milující, občas kytka, čokoláda, víno večer venku taky dělá divy + udělat se vzácnější, třeba jet k rodičům nebo s kamarády, psát jí, že ti chybí nebo nějaké tyhle zamilované plky a třeba i to, že máš na ni chuť, vyloudit nějakou sprostou fotku a tak :D Jestli takhle pojedete dál, furt stejně, stereotyp, domácí nuda, tak to bude jen horší.

Hele je to možný, jak jsem psal, kytky i dárky dostává, i když se sama občas ptá za co :-D milující jsem a rád jí mám, jinak bych se na to už před pár měsíci vykašlal :-D na druhou stranu k výročí dostala velkou kytku a lístky na festival, na kterej chtěla - kytka byla moc velká, drahá a růže jsou údajně moc obyčejný :-D, lístky na festival byly taky moc drahý a místo s výhledem se jí taky nelíbilo, takže ono je to těžký :-D

• Nahlásit
  • Citovat
4868
30.5.20 17:43
@Anonymní píše:
Pardon všem, že je to trochu obshálejší :-D neumim se moc vyjádřit stručně a zároveň jsem nechtěl vynechat nějaký důležitější detaily :-D - když se vám to nechce číst, tak to nemusíte ani komentovat :-D

Ano, to je videt, ze moc neumis jit k jadru veci a resis nedulezite podruznosti, ale to neva.
Ono mi uplne staci precist prvnich par vet, abych uz vedel jak to bude pokracovat a i presto jsem schopen ti dobre poradit ;)
Tomu se rika, zivotni zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
30.5.20 17:47
@Anonymní píše:
Hele jak říkám, taky jsem přemýšlel nad tím, jestli to co říká myslí vážně :-D ale na druhou stranu, proč by to říkala, kdyby to nebyla pravda :-DChyba :D Je to jednoduché, asi je jinak spokojená a je jí jasné, že informace o tom, že ji nepřitahuješ, by vašemu vztahu zasadila hlubokou ránu. Co myslíš, já jsem taky mlčela jako hrob :D A můžeš se jí líbit fyzicky, ale se sexuální pritazlivostí to nemá nic společného. Upřímně si nemyslím, že máte šanci. Můžeš to tolerovat, i dlouho, ale stejně jednoho dne tě to přestane bavit. Jediné co fakt vidím jako možnost, že by teoreticky mohlo zabrat, je změnit její vnímání tebe. Být na ni hodný, být milující, občas kytka, čokoláda, víno večer venku taky dělá divy + udělat se vzácnější, třeba jet k rodičům nebo s kamarády, psát jí, že ti chybí nebo nějaké tyhle zamilované plky a třeba i to, že máš na ni chuť, vyloudit nějakou sprostou fotku a tak :D Jestli takhle pojedete dál, furt stejně, stereotyp, domácí nuda, tak to bude jen horší.
@Anonymní píše:
Hele je to možný, jak jsem psal, kytky i dárky dostává, i když se sama občas ptá za co :-D milující jsem a rád jí mám, jinak bych se na to už před pár měsíci vykašlal :-D na druhou stranu k výročí dostala velkou kytku a lístky na festival, na kterej chtěla - kytka byla moc velká a drahá, lístky na festival byly taky moc drahý a místo s výhledem se jí taky nelíbilo, takže ono je to těžký :-D

A jéje. Tak to není moc dobrý, stěžovatelka :? S takovou je život pěkně na ho*no. Hele upřímně - vezmeš si ji, uděláš si s ní děti, nastrkáš ještě dost peněz do bydlení u její rodiny. V hospodě si budeš kamarádům stěžovat, jaká je furt nakvašená, nic jí není dost dobrý a chybí ti sex. O 10 let později už budeš mít pokrk její večné nespokojenosti, sexu 1× měsíčně když dobře (píšou tu děvčata, že po porodu nespí s mužem rok 8o ). Pak potkáš v práci nějakou pohodovou holku a za chvíli máš na krku rozvod, alimenty a děti 1× za 14 dní. Proto si nemyslím, že by se lidi měli usadit takhle brzo, protože prostě ještě toho musíš hodně zažít. Máš plno času randit, poznat někoho super, proč spolu v tomhle věku bydlíte a nejste třeba na koleji je mi záhadou. Ty vyvojový stupně můžeš přeskočit, ale dožene tě to. Já tady s tou tvojí slečnou budoucnost nevidím, šťastný nebudete ani jeden :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 17:56

Nebydlíme na koleji, protože nás bydlet tady vyjde asi 1500 měsíčně každýho, v mnohem lepších podmínkách než na koleji, sice mimo Prahu, ale na dojíždění si člověk zvykne.

Zpětně mi pak řekla, že to byla akorát blbá shoda náhod a kdybychom stejně výročí slavili o den později, tak by z toho byla nadšená a líbilo by se jí to.. ale na druhou stranu to mi pocit ze zkaženýho prvního výročí (jak s ní, tak kdy v životě s někým) už nikdy nevrátí :-D

Ono je to na jednu stranu těžký, protože vidím, že mě má ráda i ona, pár týdnů zpět mi dala jako dárek takovou tu knížku pro páry, kde jsou různý úkoly, lepí se tam fotky, prostě moc fajn věc.. asi by mi jí nedávala, kdyby v tom neviděla budoucnost nebo tak.. a mně na tom celým vztahu taky vadí jen tahle věc.. teď už se snad všechno začne vracet do starých kolejí, jakmile budeme chodit oba do práce, tak společnýho času ubude, tak snad si budeme vzácnější.. ale je pravda, že kvůli tomuhle toho stěhování trochu lituju, být to půl roku zpět, tak se „rozejít se“ znamená tak maximálně přestat spolu komunikovat a vrátit si těch pár věcí, co jsme u sebe navzájem měli.. teď už je to horší

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.20 21:12

Ty jo, ja bych te chtela… ona neví, co má doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
30.5.20 22:02

Zakladateli. Obávám se, že váš vztah půjde
pomalu do kopru… Ty jsi až moc hodnej, všechno děsně řešíš. Ona tě odbude klasickým „není to tebou ale mnou…“. A ano může tě milovat, můžeš ji přitahovat a přesto s tebou nemusi chtít sex, já bych spíš řekla, že ji to s tebou nebaví. Možná je to tím, jak se k ní chováš. Nicméně základem vztahu je komunikace a snaha, kompromis a neodbyvat druhého, ale snažit se věci řešit. To, že odmítá situaci řešit, konzultovat atp svědčí o tom, že ji za to prostě nestojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
30.5.20 22:41

Je to podivné, zvlášť když jste oba takto mladí. A máte k sexu čas a prostor. Napadá mě antikoncepce, někdy může s chutí na sex (a nejen to, třeba i celkově s náladami) udělat paseku. Člověk se až diví. Neříkám, že u každého, ale myslím, že někoho to může v tomhle směru hodně ovliňovat. Mohla by přítelkyně zkusit antikoncepci vysadit a že byste se chránili jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama