Sexuální apetit mužů po čtyřicítce

Anonymní
6.6.15 22:00

Sexuální apetit mužů po čtyřicítce

Hezký večer všem :)

Ráda bych slyšela vaše zkušenosti se sexuální aktivitou mužů po čtyřicítce. Ať už jako partnerek, nebo vašich vlastních.

Někde jsem slyšela, že právě ve věku 40-50 začíná sexuální aktivita mužů upadat, ale doma toto tedy nepozoruji, a proto se ptám na vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3791
6.6.15 22:04

Ja nekde cetla, ze opada. Ze po 40 uz staci misto 3× denne jen 1× denne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.15 22:12

@evill :mrgreen: teď aby nám to někdo potvrdil, nebo vyvrátil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
82735
6.6.15 22:14

Chlapovi je pres 40 a „otravuje " furt :roll: :P ja uz bych se na to nekdy vyprdla velebnosti, no mam "smolika“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lima69
6.6.15 22:18
@Anna766 píše:
Chlapovi je pres 40 a „otravuje " furt :roll: :P ja uz bych se na to nekdy vyprdla velebnosti, no mam "smolika“ :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: mám to doma v bleděmodrém :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.15 22:18

@Anna766 díky za názor, no tak to je smutný :lol: právě ten můj by pořád něco vymýšlel, ale zároveň chce mimčo, pohodový rodinný život, ale když si představím, že se starám o dítě, domácnost, udržuju krok s prací, k tomu dbám na to, abych byla stále atraktivní… no nějak mi to nejde dohromady, a tak by se mi dost hodilo, kdyby trochu zklidnil :oops:

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.15 22:20

@Lima69 @Anna766 no, dámy, nepotěšily jste mě :lol: zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.15 22:21

Chlapovi je 43 a chtěl by klidně 3× denně, je schopen klidně 2× za sebou, stačí mu mezi čísly 10 minut odpočinku :lol: Ale prý s exmanželkou to takhle nešlo, takže i dost záleží jak chlapa vzrušuje konkrétní partnerka. Když to vše funguje, tak chlap funguje jako 20ti letý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
6.6.15 22:22

Jsou i také, které závidí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lima69
6.6.15 22:23

Říkám mu, že by furt šu..l jak králík :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
82735
6.6.15 22:26
@Anonymní píše:
@Anna766 díky za názor, no tak to je smutný :lol: právě ten můj by pořád něco vymýšlel, ale zároveň chce mimčo, pohodový rodinný život, ale když si představím, že se starám o dítě, domácnost, udržuju krok s prací, k tomu dbám na to, abych byla stále atraktivní… no nějak mi to nejde dohromady, a tak by se mi dost hodilo, kdyby trochu zklidnil :oops:zakladatelka

Zklidnil jo? :mrgreen: my uz jsme baba a dedek a co myslis? ;) kolikrat prokrastinuji po byte do vecernich hodin.Tu ke treba NUTNE uklidit toto nebo tamto atd.Aby mel cas v klidu usnout.Pak se po pulnoci portichu sunu do kanafasu A co tam? chlap pripraven a svezi v ocekavani zazitku. :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.15 22:27

@Petramatka takže mé naděje do budoucna se zdají býti naprosto pochroumané :mrgreen: a není tady nějaký chlap, který by přihodil názor :?: tím nechci říct, že vám nejsem, holky, vděčná za zkušenosti, ale když vy bortíte mé optimistické úvahy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.15 22:31
@Anna766 píše:
Zklidnil jo? :mrgreen: my uz jsme baba a dedek a co myslis? ;) kolikrat prokrastinuji po byte do vecernich hodin.Tu ke treba NUTNE uklidit toto nebo tamto atd.Aby mel cas v klidu usnout.Pak se po pulnoci portichu sunu do kanafasu A co tam? chlap pripraven a svezi v ocekavani zazitku. :cert: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je dobrý, já bych to brala, kdyby všechen ostatní sevis obstaral chlap, ale jakmile mám být matkou rodičkou, báječnou hospodyňkou a k tomu ještě skvělou milenkou - prostě mi to k sobě nejde, kde na to mám brát energii? pragmaticky jsem si našla chlapa staršího, a ono je to takhle :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
10749
6.6.15 22:44

@Anna766 Děláš to blbě, uklízet má on, aby se unavil :)
Utlumuje prý i stres a nevyspání, takže se s ním často hádej a nenech ho spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
6.6.15 22:46
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je dobrý, já bych to brala, kdyby všechen ostatní sevis obstaral chlap, ale jakmile mám být matkou rodičkou, báječnou hospodyňkou a k tomu ještě skvělou milenkou - prostě mi to k sobě nejde, kde na to mám brát energii? pragmaticky jsem si našla chlapa staršího, a ono je to takhle :mrgreen:
:hug: taky občas lituju, že jsem si nenašla nekrofila.
Ovšem pokud bych měla z tvého výčtu vybírat, tak bych vypustila spíš tu hospodyňku ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama