Sexuální asistentka pro handicapovaného syna

Anonymní
19.5.21 16:24

Sexuální asistentka pro handicapovaného syna

Ahoj holky,

mám syna 24 let, od narození s vážným tělesným a mírným mentálním handicapem. Vím, že se hodně trápí. Když to řeknu lidově, prostě si nemůže najít babu. :roll:

Od holek, které mají podobně postižené děti jako já, jsem se už před lety dozvěděla o tom, že existují sexuální asistentky pro lidi s handicapem. Nikdy dřív jsem ale nemyslela, že o téhle variant budu uvažovat. Jenže když vidím syna, říkám si, že by mu „odreagování“ mohlo psychicky pomoct (znáte chlapy). :hug: Jen nevím, jestli bych měla aktivně něco zařizovat. Kvůli mentálnímu handicapu si to ale sám zařídit nezvládne. :nevim:

Holky, jak byste se k tomu postavily vy? Pořád jsem trochu v rozpacích a nejsem si jistá, jak syn zareaguje. Kamarádek, které mi o tom kdysi říkaly, se ptát nechci, protože jejich postoj byl tehdy negativní. :,( Pokud by byl syn zdravý a nikoho si nesehnal, vůbec bych o tom neuvažovala. Postižení je ale asi opravdu velká překážka (hlavně u nás na malém městě) a nechci, aby se kvůli tomu pořád jen trápil. :nevim: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4123
19.5.21 16:29

Videla jsem o tom nejaky dokument na čt tam o tom mluvili vic. Pokud jsi nevidela, tak pohledej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
19.5.21 16:31

Šla bych do toho. Zkoukla net, kde se dá taková žena sehnat.
Toto neberu jako prostituci. Vždyť i postižení mají svoje touhy.
Proto že mě příroda stvořila tak, že nemám problém najít protějšek, tak si uvědomuji, že někdo s postižením si musel vytáhnout Černého Petra. Dopřála bych mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8068
19.5.21 16:32

Hele ja mam autistu tezkyho 14 let a pritel nedavno rikal, ze jak bude synovi 18, tuhle asistentku mu zaplatime. Hlavne aby ho naucila masturbovat, ptz to neumi. Potrebujem na to nekoho ciziho, ne z domova, radsi.
Pritel jako chlap to vidi jako dulezity, aby syn byl spokojenej, kdyz se nauci ulevit si…neni to jeho syn ale ma ho rad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
19.5.21 16:33

Nevim jistě, jestli to bude odpovidat tomu, co od toho očekáváte. Pokud se nemýlím, slizba je o tom, ne uspokojit klienta, ale pomoct mu a vysvětlit, jak si může pomoct sám. Nevím, možná jsem to špatně pochopila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 16:37
@zyoma píše:
Nevim jistě, jestli to bude odpovidat tomu, co od toho očekáváte. Pokud se nemýlím, slizba je o tom, ne uspokojit klienta, ale pomoct mu a vysvětlit, jak si může pomoct sám. Nevím, možná jsem to špatně pochopila…

Je to obojí, to už jsem si našla. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1158
19.5.21 16:45

Podle mě není žádná hanba mu na tohle zaplatit i nějakou holku z privátu, která by byla ochotná do toho jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
19.5.21 16:50

Já bych se napřed zeptala syna jestli o to stojí. Pokud je teda schopen takto rozhodovat a chápe to. Pokud by chtěl, tak bych to zkusila. Nestane se nic horšího, než že to nebude mít úspěch.. ale pokud to vyjde, syn by mohl být spokojenější, mohl by se naučit ulevovat si sám, mohlo by to rozhodně pomoc. Kde konkrétně hledat, to tedy neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
19.5.21 16:53
@Jabadabadu píše:
Podle mě není žádná hanba mu na tohle zaplatit i nějakou holku z privátu, která by byla ochotná do toho jít.

To ne. Sexuální asistentky mají speciální školení, jak s postiženými jednat, co jim ukázat. Vědí, co můžou a co ne. Zakladatelka píše, že její syn má těžké tělesné postižení, na to je potřeba zvláštní přístup. Běžná sexuální pracovnice by mu podle mě moc nepomohla, spíš by mu mohla ublížit.

Jinak zakladatelko, syn má právo naplnit svoje potřeby jako každý jiný. Být tebou, neváhala bych a asistentku mu zařídila, jestli bude souhlasit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
19.5.21 16:57
@Midaku píše:
Já bych se napřed zeptala syna jestli o to stojí. Pokud je teda schopen takto rozhodovat a chápe to. Pokud by chtěl, tak bych to zkusila. Nestane se nic horšího, než že to nebude mít úspěch.. ale pokud to vyjde, syn by mohl být spokojenější, mohl by se naučit ulevovat si sám, mohlo by to rozhodně pomoc. Kde konkrétně hledat, to tedy neporadím.

Pokud je syn sexuálně zdravý, což předpokládám, tak o to stojí. O co asi nestojí, je diskutovat o tom s matkou. Proto by bylo nejlepší to zařídit nějak, aby se o tom s matkou nemusel bavit. Je to velmi trapné.

Co bych ještě zdůraznil, protože předpokládám, že to ženy nevědí a nechápou, je velký rozdíl, když si bude ulevovat sám a když mu uleví nějaká žena. Ten rozdíl je naprosto diametrální. Proto by stálo za to, najít způsob, aby ho aspoň jednou za měsíc nějaká sexuální pracovnice navštívila.

Prostě od cizího je to úplně o něčem jiném a přináší to opravdovou úlevu, na rozdíl od samohany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
19.5.21 16:59
@annali píše:
To ne. Sexuální asistentky mají speciální školení, jak s postiženými jednat, co jim ukázat. Vědí, co můžou a co ne. Zakladatelka píše, že její syn má těžké tělesné postižení, na to je potřeba zvláštní přístup. Běžná sexuální pracovnice by mu podle mě moc nepomohla, spíš by mu mohla ublížit.Jinak zakladatelko, syn má právo naplnit svoje potřeby jako každý jiný. Být tebou, neváhala bych a asistentku mu zařídila, jestli bude souhlasit. :)

Není na místě podceňovat běžnou sexuální pracovnici. Naopak by bylo ideální mu nějakou na pravidelné návštěvy zajistit. není to zas tak drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13161
19.5.21 17:02
@Jabadabadu píše:
Pokud je syn sexuálně zdravý, což předpokládám, tak o to stojí. O co asi nestojí, je diskutovat o tom s matkou. Proto by bylo nejlepší to zařídit nějak, aby se o tom s matkou nemusel bavit. Je to velmi trapné.

Co bych ještě zdůraznil, protože předpokládám, že to ženy nevědí a nechápou, je velký rozdíl, když si bude ulevovat sám a když mu uleví nějaká žena. Ten rozdíl je naprosto diametrální. Proto by stálo za to, najít způsob, aby ho aspoň jednou za měsíc nějaká sexuální pracovnice navštívila.

Prostě od cizího je to úplně o něčem jiném a přináší to opravdovou úlevu, na rozdíl od samohany.

U tělesně postiženého bych souhlasila, u např. autisty to může být naopak velmi stresující. Mnoho autistů nesnese jakýkoli dotek i těch nejbližších, z doteků cizí osoby by měli záchvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
19.5.21 17:03

Teda vyhodit dva litry za nějakou šlapku, kterou si ještě přitáhnout do kvartýru a matka bude při akci sedět ve vedlejším pokoji se mi zdá úplně divné a uhozené.
Spíš bych mu našla nějakou dívku třeba stejně postiženou i mentálně která má zájem se seznámit a chodit třeba na návštěvy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
19.5.21 17:06
@jannina1 píše:
Teda vyhodit dva litry za nějakou šlapku, kterou si ještě přitáhnout do kvartýru a matka bude při akci sedět ve vedlejším pokoji se mi zdá úplně divné a uhozené.
Spíš bych mu našla nějakou dívku třeba stejně postiženou i mentálně která má zájem se seznámit a chodit třeba na návštěvy…

Ty 2 litry jsou v takovém případě skvělá investice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
19.5.21 17:07
@Eliška píše:
U tělesně postiženého bych souhlasila, u např. autisty to může být naopak velmi stresující. Mnoho autistů nesnese jakýkoli dotek i těch nejbližších, z doteků cizí osoby by měli záchvat.

OK, autismu moc nerozumím. Zakladatelka psala o lehkém mentální postižení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat