Sexuální choroba, obavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 19:16
Sexualni choroba, obavy

Nevim jak to formulovat. Jsem s ditetem sama, nemela jsem v radu let partnera / sex. Po dlouhe dobe jsem se seznamila s muzem a nevim co mi to problesklo hlavou, bylo to spontanni, meli jsme sex a nemela jsem po ruce kondom za coz si ted skubu hlavu a mam dost nahnano (ze jsem blba krava). Mela jsem jen 2 muze s dlouhodobym vztahem. Z cehoz jeden byl tatinek meho ditete takze nejsem zadna promiskuitni zena..ale snad nekdo pochopi..

K jadru veci - zhruba 14 dni od styku jsem zacala mit problem s nateklym posevnim vchodem a bolestmi pri curani.

Muj gynekolog me odbyl BEZ STERU s tim ze mam zanet pochvy a dal mi univerzalni globule a mast.
Bohuzel ani po tydnu to nezabralo, posevni vchod mam uplne natekly, cerveny. A ted se mi udelal nejaky pupinek (puchyrek..ci neco). Zitra bych chtela na venerologii..nejak akutne bez objednani. Chytam paniku kde me vezmou hned a testy udelaji na pojistovnu. Mam obavy zda jsou to chlamydie nebo herpes nebo proboha co :(.
Nemyslis..zaplatis.
Samozrejme jsem nyni dala ve vsi slusnosti dotycnemu vedet a dotazala se ho zda nemel/nema s necim problem ci predesle partnerky (pokud by byl prenasec)…Jsem clovek ktery jedna narovinu. Ehm..no neozval se.

Pro me dostatecne vyleceni do budoucna ze bez kondomu proste ani ranu. Ale ted…

Ps. vytok mam jako ovulacni hlen. Ciry, pruhledny. Hojne.
Bolest pri curani ci po nem..neprijemne pocity. A uz tyden natekly vchod do pochvy, cerveny.
K memu stavaj. gynek. nejdu. Je to clovek co dela vse od stolu (hledam si jineho).

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 16220 příspěvků 03.04.18 19:42

Mohla by to být i akutní trichomonáda, ta někdy probíhá bouřlivě.
Samozřejmě i kapavka, ale to asi ne.
Poznají to z kultivace.

Asi bych vyrazila rovnou do nemocnice, když ten gynekolog Ti nesedí a určitě Tě neodbudou.
At to dobře dopadne… ;)

Tableta
Závislačka 3427 příspěvků 03.04.18 19:48

Ahoj, já jsem měla zánět pochvy 2×. Nateklý ani červený poševní vchod jsem neměla, bolesti při čůrání taky ne. Měla jsem bolesti v podbřišku nezávisle na močení a hojný, velmi zapáchající výtok. Svému gynekologovi důvěřuju, je to kapacita. Takže si nemyslím, že by se u tebe jednalo o zánět pochvy.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 03.04.18 19:53

Ach jo, jednou ženská ujede a toto:(

Anonymní  03.04.18 20:01

No me zarazilo ze nedelal ani testy na pripadne bakterie a nasadil prave globule jen od oka. O to vic me stve, ze si platim gynekologa soukromeho ale spechal na „Velikonoce“. Jeste ten den jsem mu psala ze mam reakci na mast - odepsal velice arogantne, ze to mam pretrpet, nacez v lekarne mi pani rekla, ze dana mast se nesmi aplikovat na takova mista jako je pochva a okoli. Ze nechape co je to za lekare.

Zitra jedine do nemocnice.. :(..Vezmu si to pekne potupne a budou mi stacit jen ty pohledy sestricek u lekare v ordinaci (mozna i samotneho lekare)…

Ja doufam, ze na to zabere nejaka lecba. Jsem docela v haji a to radeji zadneho muze…nebo domu pro pripad nouze kondomy kdyby jeste nekdy naaahodou nejaka hovezina napadla moji chorou mysl. Hlavne, rodice by na me asi take nekoukali nejlepe. Jsem krtena, tohle ulitnuti uz je docela promiskuita v nasi rodine i kdyz se toleruje dost veci..tak vysvetlit ze se vyspim s nekym koho ani neznam.. -_-… a jeste to stalo za pendrek. :nevim:

Tableta
Závislačka 3427 příspěvků 03.04.18 20:04
@Anonymní píše:
No me zarazilo ze nedelal ani testy na pripadne bakterie a nasadil prave globule jen od oka. O to vic me stve, ze si platim gynekologa soukromeho ale spechal na „Velikonoce“. Jeste ten den jsem mu psala ze mam reakci na mast - odepsal velice arogantne, ze to mam pretrpet, nacez v lekarne mi pani rekla, ze dana mast se nesmi aplikovat na takova mista jako je pochva a okoli. Ze nechape co je to za lekare.

Zitra jedine do nemocnice.. :(..Vezmu si to pekne potupne a budou mi stacit jen ty pohledy sestricek u lekare v ordinaci (mozna i samotneho lekare)…

Ja doufam, ze na to zabere nejaka lecba. Jsem docela v haji a to radeji zadneho muze…nebo domu pro pripad nouze kondomy kdyby jeste nekdy naaahodou nejaka hovezina napadla moji chorou mysl. Hlavne, rodice by na me asi take nekoukali nejlepe. Jsem krtena, tohle ulitnuti uz je docela promiskuita v nasi rodine i kdyz se toleruje dost veci..tak vysvetlit ze se vyspim s nekym koho ani neznam.. -_-… a jeste to stalo za pendrek. :nevim:

Tak rodičům se snad zpovídat nemusíš… Stačí, když to řekneš lékařům, ostatním je po tom houby. V případě sex. choroby samozřejmě musíš napsat tomu chlapovi. Ale jinak je to výhradně tvoje věc a nikomu se svěřovat nemusíš. Tak to neřeš, beztak to bude jen nějaká banalita :hug:

Krychle
Povídálka 45 příspěvků 03.04.18 20:06

Hlavně proč by takové věci panebože měli vědět rodiče, to jim snad nehodláš říkat…
do toho jim vůbec nic přece není

a pohledy sester a lékaře trochu přeceňuješ ne? vždy ani těm nemusíš říkat příběh, stačí snad popsat problémy, a oni toho viděli daleko víc, to se neboj.

Anna85
Kecalka 218 příspěvků 03.04.18 20:09

Herpesu bych se nebala, ten napoprvé svedi, pali, boli jako cert a jeste se hrozne rychle rozlejza.
Nikdo na tebe v nemocnici nebude koukat opovrzlive. A sexualne prenosnou nemoc obcas muzes chytit i od partnera, s kterým jsi delsi dobu. Maji to „stesti“, ze muzou byt pouze prenaseci.

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 16220 příspěvků 03.04.18 20:09
@Anonymní píše:

Ja doufam, ze na to zabere nejaka lecba. Jsem docela v haji a to radeji zadneho muze…nebo domu pro pripad nouze kondomy kdyby jeste nekdy naaahodou nejaka hovezina napadla moji chorou mysl. Hlavne, rodice by na me asi take nekoukali nejlepe. Jsem krtena, tohle ulitnuti uz je docela promiskuita v nasi rodine i kdyz se toleruje dost veci..tak vysvetlit ze se vyspim s nekym koho ani neznam.. -_-… a jeste to stalo za pendrek. :nevim:

Já myslím, že Ti dají ATB a tím to bude vyřešené :hug:
A doktoři a sestřičky mají svých starostí dost, než aby nad Tebou přemýšleli, vždyt tam projde za den pacientů…
Nejsi první ani poslední, komu se něco takového stane…

Anonymní  03.04.18 20:27

Jsem spise v teto oblasti velmi zdrzenlivy clovek. Tak se dost stydim. Kor u takovych chorob. Jedina sance kdy jsem se musela nakazit je prave onen styk. Takze ano, budu se snazit i po dg. dotycnemu rici aby se prelecil ale je to na nem. Jen doufam, ze to pak bude resit a nevykasle se na to.

Mam dojem, ze na tu trichomoniasis ty priznaky sedi. :oops:

Co se nasich tyce, mamka se me ptala, co mi je - rikala jsem ji ze musim k lekari s problemem, jestli by pohlidala ditko.

To si musim obehat s nim. Ale ptala se..tak asi pak neco reknu.
Jde o to, ze je takovy blby rikat - s nekym jsem se vyspala a mam pohlavni nemoc..ale ani poradne nevim kdo to byl.
Takze asi do autu, ze jde o horsi prubeh treba bakterialni infekce.

Lekar by nemel mit problem nechat udelat testy na ty chlamky a tricho…a nevite kdy by byly vysledky - prip.zda zacne s lecbou hned? Protoze me to trapi a je to velmi neprijemne. Uz cekat nechci..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama