Sexuální deprivace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8509
27.3.20 13:46
@Kockazvysocan píše:
No tak to musíš asi být šťastný muž :potlesk:

Byl bych, kdyby to partnerka měla stejně… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
27.3.20 14:36
@Anonymní píše:
Proč už spolu dávno nebydlite?

To by me taky zajimalo, ale na to asi uz zakladatelka neodpovi. No divit se, ze spolu nesexuji v soucasne dobe, kdyz spolu nebydli je zvlastni. Pokud by bydleli, tak bude vedet uz davno, zda ten rozdil v jejich potrebach da nebo ne. Ted je pozde brecet nad rozlitym mlikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
27.3.20 15:33

@Chytrak samozřejmě, že zakladatelka už neodpoví. Objevily se tu 4 stejné diskuse, stejně psané stejné detaily, během 2 dnů a po té, co se tu vztekala nad nařčením z " kvadraplicity", se už neozvala ani do jedné.
Jinak on bydlí s rodiči a ona taky nebydlí sama. Ale děti prý nemá ani jeden. Někdo si ji tu ještě spojil s diskuzí, kdy by ona měla bydlet s ex. Tak to by pak ale vysvětlovalo vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
27.3.20 15:33
@jege píše:
Byl bych, kdyby to partnerka měla stejně… :?

To pak chápu. To mě mrzí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8509
27.3.20 16:15
@Kockazvysocan píše:
To pak chápu. To mě mrzí

To nemusí, pomoc je snadná, do Vysočan to mám kousek! ;) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
27.3.20 16:34
@jege píše:
To nemusí, pomoc je snadná, do Vysočan to mám kousek! ;) :*

Co tam? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.20 21:45
@Chytrak píše:
To by me taky zajimalo, ale na to asi uz zakladatelka neodpovi. No divit se, ze spolu nesexuji v soucasne dobe, kdyz spolu nebydli je zvlastni. Pokud by bydleli, tak bude vedet uz davno, zda ten rozdil v jejich potrebach da nebo ne. Ted je pozde brecet nad rozlitym mlikem.
@Kockazvysocan píše:
@Chytrak samozřejmě, že zakladatelka už neodpoví. Objevily se tu 4 stejné diskuse, stejně psané stejné detaily, během 2 dnů a po té, co se tu vztekala nad nařčením z " kvadraplicity", se už neozvala ani do jedné.
Jinak on bydlí s rodiči a ona taky nebydlí sama. Ale děti prý nemá ani jeden. Někdo si ji tu ještě spojil s diskuzí, kdy by ona měla bydlet s ex. Tak to by pak ale vysvětlovalo vše.

Nemám problém s odpovědí. Já zakládala pouze tuhle jednu diskuzi. Nemám potřebu se vztekat z nějakého nařčení, řeším reálnej problém a doopravdy nevím, co mám dál dělat. S ex nebydlím, bydlím sama. Dítě má jen on, to jsem tu už psala. Nebydlíme spolu, protože mi na to ještě nepřišla vhodná doba. Já žiju sama pár let, neměla jsem potřebu to měnit, a aby se pak musel opět jeden nebo druhej stěhovat, to ne. Vyhovuje, nebo asi vyhovovalo mi to tak, jak to bylo. A zcela upřímně - dnes jsem ráda, že jsme se do toho nehrnuli. Protože já fakt nevím. Dnes jsme se viděli, myslela jsem že půjde ke mně domů. Ale šli jsme na dlouhou procházku (bylo krásně, normálně bych byla moc ráda, a je fakt že jsem nedávno říkala, že jsme nebyli jen tak se projít ani nepamatuju). Až při loučení nějakej náznak, já už jsem se neudržela a řekla jsem, že už ani nevím co to sex je. A on opáčil, že jak to myslím, že jsme teda měli jít rovnou ke mně, tam si to rozdat a hotovo? Na jednu stranu je hezký, že to takhle bere, na druhou stranu bych mu v tu chvíli snad jednu plácla za ty kecy, neměli jsme sex snad už dva měsíce, nevím, radši to nepočítám. Když jsem odcházela domů pak už sama, tak mi bylo do breku. Nevím co mám dělat. Fakt ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.20 21:50
@Chytrak píše:

Ještě jednou cituji, abych odpověděla. Naštěstí není potřeba brečet nad rozlitým mlékem, to, že spolu nebydlíme, je naopak výhoda v rozhodování, jde to ještě relativně lehce ukončit, aniž bychom museli řešit nějaký větší detaily. Pokud si nejsem prostě jistá, že to po všech stránkách klape, nebudu se s
nikým sestěhovávat. Já už teď vím, že ten rozdíl on nedá. Jak jsem psala - pokoušeli jsme se o nějakej kompromis, to chvíli fungovalo, pak zase ne, pak zase jo a furt dokola. Jenže co mám z toho, když spím s chlapem, kterej to dělá proto, že jsme se na tom domluvili? Že sám by chtěl tak jednou do měsíce? A to ještě možná. Sakra, tak moc mě to štve.

• Citovat
  • Nahlásit
25493
27.3.20 22:14
@Anonymní píše:
Ještě jednou cituji, abych odpověděla. Naštěstí není potřeba brečet nad rozlitým mlékem, to, že spolu nebydlíme, je naopak výhoda v rozhodování, jde to ještě relativně lehce ukončit, aniž bychom museli řešit nějaký větší detaily. Pokud si nejsem prostě jistá, že to po všech stránkách klape, nebudu se s
nikým sestěhovávat
. Já už teď vím, že ten rozdíl on nedá. Jak jsem psala - pokoušeli jsme se o nějakej kompromis, to chvíli fungovalo, pak zase ne, pak zase jo a furt dokola. Jenže co mám z toho, když spím s chlapem, kterej to dělá proto, že jsme se na tom domluvili? Že sám by chtěl tak jednou do měsíce? A to ještě možná. Sakra, tak moc mě to štve.

Když pominu to, že nechápu, co se to tu rozjelo za nesmyslné dedukce o Tobě a zakládání více vláken :roll:,naprosto Tě chápu. A jak jsem psala před tím - nedala bych a pochybuju, že se někdy sladíte.
Mmch - věta, že on opáčil, že jste si to teda měli rovnou rozdat, to jako řekl takto doslova???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.20 22:39
@Žirafa 69 píše:
Když pominu to, že nechápu, co se to tu rozjelo za nesmyslné dedukce o Tobě a zakládání více vláken :roll:,naprosto Tě chápu. A jak jsem psala před tím - nedala bych a pochybuju, že se někdy sladíte.
Mmch - věta, že on opáčil, že jste si to teda měli rovnou rozdat, to jako řekl takto doslova???

Ne, to neřekl. Bavili jsme se o tom a on řekl, to jsme měli jít rovnou k tobě. V návaznosti na to, že jsem řekla, že už ani nevím, co to sex je. A ano, v tuhle chvíli by mi bylo milejší, kdyby přijel, vyspali bychom se spolu, pokecali a zase by jel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.20 22:46

Řekl to jako otázku, jako asi jestli bych byla radši. Já jsem neodpověděla nic, byla jsem konsternovaná tím, že jemu to snad ani divný nepřijde. Vidíme se docela málo, tím neříkám, že mi to vadí. Ovšem když už se vidíme, nechci ten společnej čas zabíjet nějakýma hádkama nebo nepříjemnými rozhovory, ale tentokrát to zkrátka budu muset překousnout a nějak to rozštípnout. Jsem z toho celej tejden úplně v háji.

• Citovat
  • Nahlásit
25082
28.3.20 08:54
@Anonymní píše: Řekl to jako otázku, jako asi jestli bych byla radši. Já jsem neodpověděla nic, byla jsem konsternovaná tím, že jemu to snad ani divný nepřijde. Vidíme se docela málo, tím neříkám, že mi to vadí. Ovšem když už se vidíme, nechci ten společnej čas zabíjet nějakýma hádkama nebo nepříjemnými rozhovory, ale tentokrát to zkrátka budu muset překousnout a nějak to rozštípnout. Jsem z toho celej tejden úplně v háji.

Je vidět, že rozchod úplně nechceš.
Podle mě to může fungovat, ale budeš muset být ta iniciativní a říkat si o sex. Což nevím, zda ti bude z dlouhodobého hlediska vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 09:10
@Mango_Lassi píše:
Je vidět, že rozchod úplně nechceš.
Podle mě to může fungovat, ale budeš muset být ta iniciativní a říkat si o sex. Což nevím, zda ti bude z dlouhodobého hlediska vyhovovat.

Nechci, jinak to klape. Nevyhovuje mi to už teď, protože mě deptá, že to desetkrát zkusím a vyjde to dvakrát. Nechci být loudil, zprotivit se mu. A taky potřebuju cítit, že mě chce, ne jen neustále prudit, už se ani moc o sexu nebavíme, žádné narážky - aby si nepřipadal, že na něj tlačím pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
25082
28.3.20 09:12
@Anonymní píše:
Nechci, jinak to klape. Nevyhovuje mi to už teď, protože mě deptá, že to desetkrát zkusím a vyjde to dvakrát. Nechci být loudil, zprotivit se mu. A taky potřebuju cítit, že mě chce, ne jen neustále prudit, už se ani moc o sexu nebavíme, žádné narážky - aby si nepřipadal, že na něj tlačím pořád.

Ale tak mohla sis o to říct, něco peprného mu pošeptat do ouška apod. Nicméně chápu, že dlouhodobě bys to tak asi nechtěla. Připrav se psychicky na rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
28.3.20 09:35
@Anonymní píše:
Ne, to neřekl. Bavili jsme se o tom a on řekl, to jsme měli jít rovnou k tobě. V návaznosti na to, že jsem řekla, že už ani nevím, co to sex je. A ano, v tuhle chvíli by mi bylo milejší, kdyby přijel, vyspali bychom se spolu, pokecali a zase by jel.

Ok, možná si ty další diskuze nezakládala, ale prostě mi přijde divný, že by se 3 nebo 4 holky 30+ viděly s partnerem 40+ naposled v pondělí!, on o setkání moc nestojí., nemají to k sobě daleko a přesto se nevídaj. Partner všech je ted na HO a do místa zakladateljy jezdí a přesto neprojeví zájem o setkání. Všechny zakladatelky jsou v depce, brečí a dvě z toho to přisuzuji MS. Další dvě z toho měly s partnerem sex cca před měsícem. To vše během 2 dnů. Ale ok, jen blbá náhoda.

Jinak k problému. Já bych se o sex nedoprošivala. Je to pro mě něco, co považuju za podstatnou součást vztahu a vzájemná touha je toho základem. V životě jsem nepotkala chlapa, který by mě odmítal. Nevím, jestli bych to dlouhodobě vydržela a hlavně chtela. Chci se cítit jako žádaná žena, což se se svým mužem cítím. Ne jako vlezlá zoufalka.
Nemyslím si, že je špatně, že tobě to chybi a jemu ne. Špatně ve vztahu je ten váš nesoulad v potřebách. Buď su musíš pomoct sama a nebo si najít někoho jiného, stejně jako on. Já jsem 40+ a bez sexu bych teda žít fakt nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat