Sexuální deprivace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25493
28.3.20 10:46
@Mango_Lassi píše:
Je vidět, že rozchod úplně nechceš.
Podle mě to může fungovat, ale budeš muset být ta iniciativní a říkat si o sex. Což nevím, zda ti bude z dlouhodobého hlediska vyhovovat.

to pochybuju.

@Anonymní píše:
Nechci, jinak to klape. Nevyhovuje mi to už teď, protože mě deptá, že to desetkrát zkusím a vyjde to dvakrát. Nechci být loudil, zprotivit se mu . A taky potřebuju cítit, že mě chce, ne jen neustále prudit, už se ani moc o sexu nebavíme, žádné narážky - aby si nepřipadal, že na něj tlačím pořád.

To spíš on se tím brzo zprotiví Tobě, řekla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 10:47
@Kockazvysocan píše:
Ok, možná si ty další diskuze nezakládala, ale prostě mi přijde divný, že by se 3 nebo 4 holky 30+ viděly s partnerem 40+ naposled v pondělí!, on o setkání moc nestojí., nemají to k sobě daleko a přesto se nevídaj. Partner všech je ted na HO a do místa zakladateljy jezdí a přesto neprojeví zájem o setkání. Všechny zakladatelky jsou v depce, brečí a dvě z toho to přisuzuji MS. Další dvě z toho měly s partnerem sex cca před měsícem. To vše během 2 dnů. Ale ok, jen blbá náhoda.Jinak k problému. Já bych se o sex nedoprošivala. Je to pro mě něco, co považuju za podstatnou součást vztahu a vzájemná touha je toho základem. V životě jsem nepotkala chlapa, který by mě odmítal. Nevím, jestli bych to dlouhodobě vydržela a hlavně chtela. Chci se cítit jako žádaná žena, což se se svým mužem cítím. Ne jako vlezlá zoufalka.
Nemyslím si, že je špatně, že tobě to chybi a jemu ne. Špatně ve vztahu je ten váš nesoulad v potřebách. Buď su musíš pomoct sama a nebo si najít někoho jiného, stejně jako on. Já jsem 40+ a bez sexu bych teda žít fakt nechtěla.

Hele, kdybych jen trolila, tak tu nepíšu zdlouhavý odpovědi, píšu je, protože chci získat názory i od ostatních. Nebudu se obhajovat, to je nesmysl, ale já mám svědomí čistý. Nevidím smysl zakládat x diskuzí, to pondělí je nejspíš tím, že v úterý myslím začala ta plošná karanténa. Já nebrečím, je mi z toho blbě, to jo, ale jelikož bez pokecu s ním toho moc nevyřeším, tak přemýšlím i nad jinýma věcma, navíc chodím do práce, tak mám i jiný rozptýlení, než jen brečet a přemýšlet nad tím. To nemám zapotřebí, zila jsem dost dlouho sama na to, abych věděla, že i kdyby to nedopadlo, tak to přežiju. Takže ano, štve mě to, nechci se rozcházet, ale pokud se nic nezmění, tak nemá smysl se tím trápit.

Taky se cítím jako vlezlá zoufalka, a nikdy předtím jsem se o sex s nikým nemusela prosit. Proto mě to teď tak štve. Žít bez sexu taky nechci. Teď je to takovou dobu a jsem jak stepní koza. Za dobu, co sexuálně žiju, jsem snad nikdy nebyla bez sexu víc než 14 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
25493
28.3.20 10:49
@Mango_Lassi píše:
Ale tak mohla sis o to říct, něco peprného mu pošeptat do ouška apod. Nicméně chápu, že dlouhodobě bys to tak asi nechtěla. Připrav se psychicky na rozchod.

hmm..

@Kockazvysocan píše:
Ok, možná si ty další diskuze nezakládala, ale prostě mi přijde divný, že by se 3 nebo 4 holky 30+ viděly s partnerem 40+ naposled v pondělí!, on o setkání moc nestojí., nemají to k sobě daleko a přesto se nevídaj. Partner všech je ted na HO a do místa zakladateljy jezdí a přesto neprojeví zájem o setkání. Všechny zakladatelky jsou v depce, brečí a dvě z toho to přisuzuji MS. Další dvě z toho měly s partnerem sex cca před měsícem. To vše během 2 dnů. Ale ok, jen blbá náhoda.Jinak k problému. Já bych se o sex nedoprošivala. Je to pro mě něco, co považuju za podstatnou součást vztahu a vzájemná touha je toho základem. V životě jsem nepotkala chlapa, který by mě odmítal. Nevím, jestli bych to dlouhodobě vydržela a hlavně chtela. Chci se cítit jako žádaná žena, což se se svým mužem cítím. Ne jako vlezlá zoufalka.
Nemyslím si, že je špatně, že tobě to chybi a jemu ne. Špatně ve vztahu je ten váš nesoulad v potřebách.
Buď su musíš pomoct sama a nebo si najít někoho jiného, stejně jako on. Já jsem 40+ a bez sexu bych teda žít fakt nechtěla.

Souhlas. Ani já naštěstí nikdy žádného takového neměla, co by odmítal. Si to vůbec neumím představit. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25082
28.3.20 10:52
@Anonymní píše:
Hele, kdybych jen trolila, tak tu nepíšu zdlouhavý odpovědi, píšu je, protože chci získat názory i od ostatních. Nebudu se obhajovat, to je nesmysl, ale já mám svědomí čistý. Nevidím smysl zakládat x diskuzí, to pondělí je nejspíš tím, že v úterý myslím začala ta plošná karanténa. Já nebrečím, je mi z toho blbě, to jo, ale jelikož bez pokecu s ním toho moc nevyřeším, tak přemýšlím i nad jinýma věcma, navíc chodím do práce, tak mám i jiný rozptýlení, než jen brečet a přemýšlet nad tím. To nemám zapotřebí, zila jsem dost dlouho sama na to, abych věděla, že i kdyby to nedopadlo, tak to přežiju. Takže ano, štve mě to, nechci se rozcházet, ale pokud se nic nezmění, tak nemá smysl se tím trápit.Taky se cítím jako vlezlá zoufalka, a nikdy předtím jsem se o sex s nikým nemusela prosit. Proto mě to teď tak štve. Žít bez sexu taky nechci. Teď je to takovou dobu a jsem jak stepní koza. Za dobu, co sexuálně žiju, jsem snad nikdy nebyla bez sexu víc než 14 dní.

Je rozdíl být bez sexu coby single, to mi nevadilo ani rok ani dva, anebo být jakože ve vztahu, ale bez sexu. Tak to holt můžeš akorát ukončit, aby ses mohla vrhnout do nových sexuálních dobrodružství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
28.3.20 10:54
@Anonymní píše:
Hele, kdybych jen trolila, tak tu nepíšu zdlouhavý odpovědi, píšu je, protože chci získat názory i od ostatních. Nebudu se obhajovat, to je nesmysl, ale já mám svědomí čistý. Nevidím smysl zakládat x diskuzí, to pondělí je nejspíš tím, že v úterý myslím začala ta plošná karanténa. Já nebrečím, je mi z toho blbě, to jo, ale jelikož bez pokecu s ním toho moc nevyřeším, tak přemýšlím i nad jinýma věcma, navíc chodím do práce, tak mám i jiný rozptýlení, než jen brečet a přemýšlet nad tím. To nemám zapotřebí, zila jsem dost dlouho sama na to, abych věděla, že i kdyby to nedopadlo, tak to přežiju. Takže ano, štve mě to, nechci se rozcházet, ale pokud se nic nezmění, tak nemá smysl se tím trápit.Taky se cítím jako vlezlá zoufalka, a nikdy předtím jsem se o sex s nikým nemusela prosit. Proto mě to teď tak štve. Žít bez sexu taky nechci. Teď je to takovou dobu a jsem jak stepní koza. Za dobu, co sexuálně žiju, jsem snad nikdy nebyla bez sexu víc než 14 dní.

Už se vzpamatuj a neřeš kraviny. Nechceš se rozcházet? Nemáš nikoho, s kým by jsi se rozcházet mohla. Vstávej!!! Už je ráno!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
28.3.20 10:58
@Žirafa 69 píše:
Souhlas. Ani já naštěstí nikdy žádného takového neměla, co by odmítal. Si to vůbec neumím představit. :?

Taky jsem nezažila. Ne, že bych byla tak úžasná, ale snad dokážu (jako většina žen) poznat, že nejsem pro něj to pravé a že každý ze mě nebude na větvi a vezmu zpátečku. Tak to běžně chodí. Někdo se bude dobývat do zavřených dveří tak dlouho, dokud si hlavu nerozrazí :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: a možná pak mu sepne. Zakladatelce asi nikdy. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25493
28.3.20 11:01
@Uslava píše:
Taky jsem nezažila. Ne, že bych byla tak úžasná, ale snad dokážu (jako většina žen) poznat, že nejsem pro něj to pravé a že každý ze mě nebude na větvi a vezmu zpátečku. Tak to běžně chodí. Někdo se bude dobývat do zavřených dveří tak dlouho, dokud si hlavu nerozrazí :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: a možná pak mu sepne. Zakladatelce asi nikdy. :mrgreen:

Tak jako já ji chápu, když si asi jinak rozumí :nevim:,ale z někoho s nižším libidem prostě bejka neudělá, no. A bude ji to bolet čím dál víc, až si k tomu dojde třeba sama. :think: Je to na ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25082
28.3.20 11:06
@Uslava píše:
Taky jsem nezažila. Ne, že bych byla tak úžasná, ale snad dokážu (jako většina žen) poznat, že nejsem pro něj to pravé a že každý ze mě nebude na větvi a vezmu zpátečku. Tak to běžně chodí. Někdo se bude dobývat do zavřených dveří tak dlouho, dokud si hlavu nerozrazí :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: a možná pak mu sepne. Zakladatelce asi nikdy. :mrgreen:

Nemusí to být tak jednoduché, jak se zdá. Kvalitních nabíječů pobíhá tisíce, kdežto chlapů, kde funguje i vše ostatní, už tolik být nemusí. Zakladatelka má přes 30, třeba už trošku uvažuje o rodině (ale je to jen spekulace), takže může být tam problém. Navíc v tuto chvíli nemá kde vzít jiného chlapa plus ta karanténa, že jo. Nám všem je to řešení zcela jasné, ale nejsme v její kůži. Teď může tak maximálně se vypsat na net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
28.3.20 11:14
@Uslava píše:
Už se vzpamatuj a neřeš kraviny. Nechceš se rozcházet? Nemáš nikoho, s kým by jsi se rozcházet mohla. Vstávej!!! Už je ráno!!!

Přesně, taky si myslím, že nemá nikoho. Kdyby se on považoval za jejího partnera, určitě by si chvilku na ní našel a možná by měl chuť i na ten sex. Podle mě je on už davni jinde, jen to zakladatelka nechce vidět, což je pochopitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 11:15
@Mango_Lassi píše:
Nemusí to být tak jednoduché, jak se zdá. Kvalitních nabíječů pobíhá tisíce, kdežto chlapů, kde funguje i vše ostatní, už tolik být nemusí. Zakladatelka má přes 30, třeba už trošku uvažuje o rodině (ale je to jen spekulace), takže může být tam problém. Navíc v tuto chvíli nemá kde vzít jiného chlapa plus ta karanténa, že jo. Nám všem je to řešení zcela jasné, ale nejsme v její kůži. Teď může tak maximálně se vypsat na net.

Přesně tak. Samozřejmě že někde na diskotéce bych nějakýho bejka sehnala, nikdy jsem to ale za tímhle účelem nedělala, a nechci prostě někoho sbalit, nechat se ojet a čus. O rodině zatím neuvažuju, netikám, nemám potřebu hnízdit. A je to tak jak říkáš. Kvalitního matroše na sex je asi dost. Ale chlapa, se kterým si člověk pokecá, zajde do divadla, do kina. Kdyby mi tohle říkala nějaká moje kamarádka, taky bych suverénně věděla, co jí poradit, ale ono se to lehce řekne, hůř udělá. Já ho fakt mám ráda. A vím, že i on mě. Ale tohle nám nefunguje. Jakože ale vůbec. Takže jsem ráda za tu možnost se tu vypsat, vidět jinej pohled na věc, utřídit si myšlenky. A prostě uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
2720
28.3.20 11:15
@Žirafa 69 píše:
Tak jako já ji chápu, když si asi jinak rozumí :nevim:,ale z někoho s nižším libidem prostě bejka neudělá, no. A bude ji to bolet čím dál víc, až si k tomu dojde třeba sama. :think: Je to na ní.

Jenže tady to vypadá, že si rozumí ona s ním, ale naopak si nejsem jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 11:19
@Kockazvysocan píše:
Přesně, taky si myslím, že nemá nikoho. Kdyby se on považoval za jejího partnera, určitě by si chvilku na ní našel a možná by měl chuť i na ten sex. Podle mě je on už davni jinde, jen to zakladatelka nechce vidět, což je pochopitelné.

No to si nemyslím. On je ten, kterej mi volá, plánuje. Sám mi říká, že ho ta současná situace štve. Já chápu, že to jinak nejde. A od začátku vím, že nemá takovou chuť na sex. Ač se cítím jako poslední zoufalka, když to na něj zkusím a nic, tak vím, že to není mnou - on sám mi to říkal, že přišel o panictví po dvacítce a že pro něj sex není úplně důležitý. Rád se před spaním pomazlí, to zas neříkám že ne. Navíc s jeho stylem života, kdy on má milión aktivit, by mu rozchod se mnou přinesl víc času na svoje koníčky, takže si myslím, že kdyby on byl jinde a chtěl to ukončit, dávno to udělá. Neudělal a stále plánuje. Takže si nemyslím, že bych to v tomto ohledu viděla jinak, než to ve skutečnosti je.

• Citovat
  • Nahlásit
59090
28.3.20 11:21
@Uslava píše:

přesně tak, mně přijde, že ty ženy co řeší každou chvíli nezájem ze strany chlapa to nevycítí a pořád se mu sáčkují od postele místo, aby se stáhly, naštvaly, daly najevo, že takto to nebude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 11:27

Ahoj zakladatelko,
Nečetla jsem všechny příspěvky tady, ale jen přidám svou zkušenost… Někteří chlapi prostě asi takový jsou… Mně je 31 mému chlapovi 40 jsme spolu dva roky, první dva měsíce byly takové sexuálně aktivní z jeho strany to mi vyhovovalo, cítila jsem se žádaná, pak sme se spolu sestěhovali a ještě to jaks taks šlo pravidelnost cca 1 týdně… Po půl roce už sem ho začínala přemlouvat, a už mě to přestalo bavit. Odpovědi typu že je unavený, že ho bolí hlava… (je fakt, že hodně přibral, co jsme spolu a má teď velkou nadváhu 130+) Ke konci roku jsme měli těžkou krizi, kdy sme se tak na půl rozešli,, ale máme se moc rádi,, touhle krizí se tak nějak pročistil vzduch. Jsme opět spolu, a jak píšeš, že se cítíš „blbě“ taky se tak cítím, nepřitažlivá,, že už o mě nemá takový chlapský zájem.. Na sex mám chuť, jak, kdy někdy jednou týdně někdy dvakrát, ale reálně to děláme 1× za měsíc někdy i za dva… Už tak ze zvyku večer vždy tak něco naznačím, ale vždy slyším broučku necháme to na zítra, jo? Tu odpověď znám vždy dopředu, takže mě to už nepřekvapuje… Ani se kvůli tomu už tak netrápím… Prostě jsem si zvykla. Hledat někoho jiného kvůli sexu mě nějak ani nenapadlo v minulosti jsem měla dost sexuálních partnerů, ale vždy šlo jen o sex většinou z jejich strany já se třeba i zabouchla, ale tím to pak končilo… Nikdy jsem nebyla nějak obklopena muži, že by o mě byl zájem jinak než okolo toho sexu… A teď mám zas chlapa kterého sex tak nějak nebere, ale vezme mě na večeři, řekne mi že mě má rád, tráví semnou večery u filmu, pomůže mi v domácnosti tak sem si řekla, že hold ve svém věku zas začínat někde odznova hledat svobodného bezdetneho chlapa už taky není zrovna jednoduché… Sama musíš vědět, co je pro tebe prioritní. Toť jen můj názor a zkušenost :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
25082
28.3.20 11:33
@Anonymní píše:
Přesně tak. Samozřejmě že někde na diskotéce bych nějakýho bejka sehnala, nikdy jsem to ale za tímhle účelem nedělala, a nechci prostě někoho sbalit, nechat se ojet a čus. O rodině zatím neuvažuju, netikám, nemám potřebu hnízdit. A je to tak jak říkáš. Kvalitního matroše na sex je asi dost. Ale chlapa, se kterým si člověk pokecá, zajde do divadla, do kina. Kdyby mi tohle říkala nějaká moje kamarádka, taky bych suverénně věděla, co jí poradit, ale ono se to lehce řekne, hůř udělá. Já ho fakt mám ráda. A vím, že i on mě. Ale tohle nám nefunguje. Jakože ale vůbec. Takže jsem ráda za tu možnost se tu vypsat, vidět jinej pohled na věc, utřídit si myšlenky. A prostě uvidím.

To je jasné. Kdybys chtěla, seženeš ochotného nabíječe do hodiny, ale kdo by o takový sex stál, že jo.
Co takhle si pořídit vibrátor a přečkat s ním do konce nouzového stavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat