Sexuální deprivace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25082
28.3.20 11:39
@Venetia píše:
přesně tak, mně přijde, že ty ženy co řeší každou chvíli nezájem ze strany chlapa to nevycítí a pořád se mu sáčkují od postele místo, aby se stáhly, naštvaly, daly najevo, že takto to nebude fungovat.

Zakladatelka se stáhla, neloudila, o sexu s ním nemluvila. A co? Evidentně na každého to nefunguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59090
28.3.20 11:41
@Mango_Lassi píše:
Zakladatelka se stáhla, neloudila, o sexu s ním nemluvila. A co? Evidentně na každého to nefunguje

Evidentně, chce to dotáhnout do konce, jestli chce chlapa a ne kámoše na procházky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8509
28.3.20 11:50
@Anonymní píše:
Ale šli jsme na dlouhou procházku (bylo krásně, normálně bych byla moc ráda, a je fakt že jsem nedávno říkala, že jsme nebyli jen tak se projít ani nepamatuju).

A v polovině procházky jsi mu měla zašeptat do ouška, že to chceš hned a tam kde jste, najít si nějaké místečko v závětří a rychle si to tam rozdat. A byla by i procházka i sex! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
28.3.20 12:28
@Mango_Lassi píše:
Nemusí to být tak jednoduché, jak se zdá. Kvalitních nabíječů pobíhá tisíce, kdežto chlapů, kde funguje i vše ostatní, už tolik být nemusí. Zakladatelka má přes 30, třeba už trošku uvažuje o rodině (ale je to jen spekulace), takže může být tam problém. Navíc v tuto chvíli nemá kde vzít jiného chlapa plus ta karanténa, že jo. Nám všem je to řešení zcela jasné, ale nejsme v její kůži. Teď může tak maximálně se vypsat na net.

Já to pochopila tak, že jí jde o kvalitního nabíječe. Že by byla zoufalá z toho, že spolu neplánují zakládat rodinu, jsem si nevšimla. Jestli je to jinak, tož se omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
28.3.20 12:28
@jege píše:
A v polovině procházky jsi mu měla zašeptat do ouška, že to chceš hned a tam kde jste, najít si nějaké místečko v závětří a rychle si to tam rozdat. A byla by i procházka i sex! :*

Ano tak se to dělá. Stačí větička „nemám spodní prádlo“ a to by bylo, aby nebylo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
28.3.20 12:29
@Venetia píše:
Evidentně, chce to dotáhnout do konce, jestli chce chlapa a ne kámoše na procházky.
:palec: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj zakladatelko,
Nečetla jsem všechny příspěvky tady, ale jen přidám svou zkušenost… Někteří chlapi prostě asi takový jsou… Mně je 31 mému chlapovi 40 jsme spolu dva roky, první dva měsíce byly takové sexuálně aktivní z jeho strany to mi vyhovovalo, cítila jsem se žádaná, pak sme se spolu sestěhovali a ještě to jaks taks šlo pravidelnost cca 1 týdně… Po půl roce už sem ho začínala přemlouvat, a už mě to přestalo bavit. Odpovědi typu že je unavený, že ho bolí hlava… (je fakt, že hodně přibral, co jsme spolu a má teď velkou nadváhu 130+) Ke konci roku jsme měli těžkou krizi, kdy sme se tak na půl rozešli,, ale máme se moc rádi,, touhle krizí se tak nějak pročistil vzduch. Jsme opět spolu, a jak píšeš, že se cítíš „blbě“ taky se tak cítím, nepřitažlivá,, že už o mě nemá takový chlapský zájem.. Na sex mám chuť, jak, kdy někdy jednou týdně někdy dvakrát, ale reálně to děláme 1× za měsíc někdy i za dva… Už tak ze zvyku večer vždy tak něco naznačím, ale vždy slyším broučku necháme to na zítra, jo? Tu odpověď znám vždy dopředu, takže mě to už nepřekvapuje… Ani se kvůli tomu už tak netrápím… Prostě jsem si zvykla. Hledat někoho jiného kvůli sexu mě nějak ani nenapadlo v minulosti jsem měla dost sexuálních partnerů, ale vždy šlo jen o sex většinou z jejich strany já se třeba i zabouchla, ale tím to pak končilo… Nikdy jsem nebyla nějak obklopena muži, že by o mě byl zájem jinak než okolo toho sexu… A teď mám zas chlapa kterého sex tak nějak nebere, ale vezme mě na večeři, řekne mi že mě má rád, tráví semnou večery u filmu, pomůže mi v domácnosti tak sem si řekla, že hold ve svém věku zas začínat někde odznova hledat svobodného bezdetneho chlapa už taky není zrovna jednoduché… Sama musíš vědět, co je pro tebe prioritní. Toť jen můj názor a zkušenost :mavam:

Díky za zkušenost :kytka: já to takhle právě nechci. Nechci si na to zvykat. Kdybysme měli děti, nebo nějaký závazky, pak bych asi taky zvykala, ale takhle nee. Taky jsem měla „dost“ sexuálních partnerů, třeba dvacet nebo tak nějak, a co se týče zájmu chlapů o mně - je, nemůžu říct že by o mně zájem nebyl. Ale samozřejmě to není tak jak to bylo ve dvaceti, navíc teď pracuju v kolektivu, kde je daleko víc ženských, na nějaký diskotéky mě už taky moc neužije.

• Citovat
  • Nahlásit
25082
28.3.20 13:07
@Uslava píše:
Já to pochopila tak, že jí jde o kvalitního nabíječe. Že by byla zoufalá z toho, že spolu neplánují zakládat rodinu, jsem si nevšimla. Jestli je to jinak, tož se omlouvám.

Za normálních okolností jsem taky razna a hned se vším hotová. Ale toto je jiná situace, karanténa každému leze na mozek.
Kdyby to bylo tak jednoduché, zakladatelka to snadno rozsekne a neřeší to 5 dní v kuse. Jako každý člověk hledá vztah, který je postaven na souladu v mnoha aspektech včetně sexu - to je asi přirozené. Samozřejmě zvažuje a přemýšlí, co získá ztrátou přítele. Najde si někoho, kdo jí bude vyhovovat v sexu, ale bude to klapat v jiných věcech? To je otázka.
Diskuzi čtu od začátku - zakladatelka taky píše, že nikdo jiný u ní na obzoru není. Co může dělat, když není stavěna na sex čistě jen pro sex? Teď jsou možnosti seznámení velmi omezené.
Já bych teda souhlasila s @jege, že může zkusit být více aktivní a iniciovat intimitu sama. Pro tuto chvíli nejde nic jiného poradit. Anebo ten vibrátor, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 13:13
@Mango_Lassi píše:
To je jasné. Kdybys chtěla, seženeš ochotného nabíječe do hodiny, ale kdo by o takový sex stál, že jo.
Co takhle si pořídit vibrátor a přečkat s ním do konce nouzového stavu?

Ten mám, na dny kdy mě fakt krize doběhne, ale nepřijde mi, že by nahradil chlapa. Možná se poohlidnu po nějakým vymakanějším kousku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
8509
28.3.20 15:00
@Anonymní píše:
Možná se poohlidnu po nějakým vymakanějším kousku :mrgreen:

To bylo optimální, pokud máš ovšem na mysli partnera! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25493
28.3.20 15:22
@jege píše:
To bylo optimální, pokud máš ovšem na mysli partnera! ;)

Taky mi to tak v první chvíli vyznělo. :jazyk:
Ale vážně - já bych se s tím prostě taky „smířit“ nehodlala, i když chápu pisatelku, která sem dnes psala, ale už je v situaci, kdy se párkrát zklamala a nějaký věk a dítě a raději tohle, než…ale Ty jsi v jiné situaci. A nemyslím aktuální virovou krizi, kdy taky nejsem a nikdy jsem nebyla na to někoho sbalit na disce nebo prostě jednonočka, tak Tě chápu, ale poradit už nevím co. Asi to fakt bude jen na Tvém zvážení nebo se poohlédnout jinde…těžko říct, ale pochybuju, že se v tomto změní a Tvá frustrace by pak mohla být větší a větší a viděla bys časem třeba už jen tohle, i kdyby byl v ostatních věcech super… :nevim: bývá to tak, ale neříkám, že u Vás to musí nastat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8509
28.3.20 18:25
@Žirafa 69 píše:
Ale vážně - já bych se s tím prostě taky „smířit“ nehodlala, i když chápu pisatelku, která sem dnes psala, ale už je v situaci, kdy se párkrát zklamala a nějaký věk a dítě a raději tohle, než…ale Ty jsi v jiné situaci.

Přesně tak, kdyby měli pár dětí, nějaký majetek, který by se těžko dělil, na krku dlouhodobě nemocné rodiče nebo dítě a na věčnost by už moct času nezbývalo, tak bych to asi jenom kvůli sexu nelámal přes koleno a raději si o to občas řekl nebo užil si bokem, ale v pokud spolu ani nebydlí a nemají vůči sobě žádné závazky, tak výměna partnera bude rychlejší, jednodušší a lépe vyřeší daný problém. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
28.3.20 23:11
@Anonymní píše: _ ___ ____ _to, že spolu nebydlíme, je naopak výhoda v rozhodování, jde to ještě relativně lehce ukončit, aniž bychom museli řešit nějaký větší detaily. Pokud si nejsem prostě jistá, že to po všech stránkách klape, nebudu se s nikým sestěhovávat. Já už teď vím, že ten rozdíl on nedá. ___ ____

Je ti 30, jste spolu 1,5 roku, na sex není, na mazlení bez sexu není, jiskru mezi vámi necítíš, podvádět ho nechceš, opustit ho nechceš. On se prezentuje jako alfa samec, ale i když sex nebyl skoro 2 měsíce, tak se při setkání sám o nic nepokusil a raději s tebou šel na procházku.

Hodně krutě řečeno: Partnera sexuálně nepřitahuješ, to se vůlí ovlivnit nedá, to nikdy nezměníš. Buď se s tímto stavem smíříš, nebo se s ním budeš muset rozejít. Měla by sis přestat nalhávat, že jsi ve funkčním vztahu. Máš jen dobrého kamaráda.

Jestli nechceš rozchod, tak navrhuji okamžitě se na zkoušku sestěhovat (jen si donést pár věcí do tvého bytu). Třeba se stane zázrak, ale spíše bych řekla že tím získáš jistotu, že toto není vztah jen kamarádství. Je ti 30 přestala bych si malovat vzdušné zámky, které si tvoříš ze svých snů a z toho co ti říká.

Omlouvám se za formu sdělení, ale toto si myslím. Určitě bych to mohla napsat ohleduplněji, ale mám pocit, že by to nevyjádřilo můj názor.

Přeji ti šťastné rozhodnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat