Sexuální období a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.03.18 15:04
Sexuální období a vztah

Ahoj, chtěl bych se tu zeptat na dve otázky.

První, co bych rád probral. Měl jsem dlouhé období bez vztahu i bez jiných jednorázovek. Nezbývál na to cas, nejake problémy. To je vedlejší. Co mě zajímá je, jak vidíte sexuální vyradeni v mládí. Jsem starý 26 let. Slýchám casto, že na období sexuálního řádění dojde u většiny. Myšleno vystřídání mnoha partnerů za krátké období. U mě nikdy nebylo. Necitim, že ho ani chci. Chci si najít něco na dele, nejlépe navždy. Tohohle se bojím. Nechci na to narazit s mým požadavkem. Nechci pak některé zničit život. Co si o tom myslíte? Měli jste také todle období?

Druhá otázka souvisí s první. Našel jsem dívku, která má podobně očekávání. Je tedy z erotické seznamky, však neměla žádné nahé fotky. Hleda to co ja. Nechtěl jsem promiskuitni. Ale proč píšu, že má dítě. Je starší o pár let. Já děti chci později a dítě nechci zanedbat. Je její součástí. Mohl bych časem cítit, že to není ono. Máte takovou zkušenost někdo z Vás?

Moc děkuji za jakékoli odpovědi. Anonym z osobních důvodů.

Reklama

Reakce:

Di73
Nováček 5 příspěvků 22.03.18 15:06

Spíš nechápu proč si hledáš v tvém případě ´´dívku do konce života´´ na erotické seznamce :zed:

tomklaza
Stálice 77 příspěvků 22.03.18 15:14

A jakou máš potřebu sexu? Tak si najdi nějakou s podobnou potřebou jakou máš ty. Na seznamce, ještě erotické nic normálního nenajdeš. Ještě k tomu starší a s děckem. Máš nějaké koníčky záliby, tak je provozuj a tam si najdi babu. Bacha na baby na seznamce ještě z děckem, ta hrábne po čemkoli.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 22.03.18 15:36

Hochu, na seznamce těžko najdeš někoho normálního. Obzvlášť na sex seznamce. Pokud chceš opravdový vztah, raději bych vyrazil někam mezi lidi, snažil se poznávat holky… a až ty jednou nějakou zaujmeš a na druhou stanu ona tebe, bude ruka v rukávě.

Moje vztahy ze seznamky nikdy nevydržely, většinou se ani do vztahu nepřeklopily… vlastně jen jeden. Ale po svých zkušenostech bych do toho už nešel. Taky nejsem na „jednorázovky“ a když se s někým rozhodnu chodit/mít vztah, myslím to vážně.

Anonymní  22.03.18 15:46

Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 22.03.18 15:56

Mnoha partneru za kratke obdobi? To specifikuj. Ja jsem moc chlapu nemela a „vyradena“ si prijdu. Partnera nemam dva roky, ale dva roky bez sexu bych nevydrzela. Ale zase abych kvuli tomu stridala chlapy jak ponozky to fakt ne.

Anonymní  22.03.18 18:37

@Di73 @tomklaza K te erotické seznamce mám podobný názor. Neplánoval jsem tam nic. Je to velka náhoda, že jsem ji tam potkal. Má to podobně jako já. Nechce hned sex a časem klidně něco víc. Spíš jsem ji zmínil kvůli dítěti, než kde sme se potkali.

Alyan
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 18:38

@tomklaza tak tak :)

Anonymní  22.03.18 18:43

@tomklaza @sakulek děkuju za názor. Dám si na to pozor. Psal jsem už předtím, že to setkání je spíš náhoda. Nehledal jsem tam. Seznamkam také nevěřím.

Anonymní  22.03.18 18:56
@Anonymní píše:
Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

Mrzí mě tvá ztráta. Musí to být moc tezke.

Vidím to stejně s dítětem. Spíš jsem to vzal vzhledem k první otázce.

Anonymní  22.03.18 19:02

@Azeretereza chápu, špatně jsem napsal. Pro každého je to množství jiné. Tak bych se zeptal spíš tak, jestli si měla potřebu víc si zkusit z hlediska sexu. Víc partnerů, než by ses chtěla vázat. Také jsem moc neměl a nemám zatim tu potřebu. Často jsem zaslechl, že to postihne většinu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama