Sexuální období a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní  22.03.18 15:04
Sexuální období a vztah

Ahoj, chtěl bych se tu zeptat na dve otázky.

První, co bych rád probral. Měl jsem dlouhé období bez vztahu i bez jiných jednorázovek. Nezbývál na to cas, nejake problémy. To je vedlejší. Co mě zajímá je, jak vidíte sexuální vyradeni v mládí. Jsem starý 26 let. Slýchám casto, že na období sexuálního řádění dojde u většiny. Myšleno vystřídání mnoha partnerů za krátké období. U mě nikdy nebylo. Necitim, že ho ani chci. Chci si najít něco na dele, nejlépe navždy. Tohohle se bojím. Nechci na to narazit s mým požadavkem. Nechci pak některé zničit život. Co si o tom myslíte? Měli jste také todle období?

Druhá otázka souvisí s první. Našel jsem dívku, která má podobně očekávání. Je tedy z erotické seznamky, však neměla žádné nahé fotky. Hleda to co ja. Nechtěl jsem promiskuitni. Ale proč píšu, že má dítě. Je starší o pár let. Já děti chci později a dítě nechci zanedbat. Je její součástí. Mohl bych časem cítit, že to není ono. Máte takovou zkušenost někdo z Vás?

Moc děkuji za jakékoli odpovědi. Anonym z osobních důvodů.


Reklama

Reakce:
 
Di73
Nováček 5 příspěvků 22.03.18 15:06

Spíš nechápu proč si hledáš v tvém případě ´´dívku do konce života´´ na erotické seznamce :zed:

 
tomklaza
Stálice 76 příspěvků 22.03.18 15:14

A jakou máš potřebu sexu? Tak si najdi nějakou s podobnou potřebou jakou máš ty. Na seznamce, ještě erotické nic normálního nenajdeš. Ještě k tomu starší a s děckem. Máš nějaké koníčky záliby, tak je provozuj a tam si najdi babu. Bacha na baby na seznamce ještě z děckem, ta hrábne po čemkoli.

 
sakulek
Kecalka 193 příspěvků 22.03.18 15:36

Hochu, na seznamce těžko najdeš někoho normálního. Obzvlášť na sex seznamce. Pokud chceš opravdový vztah, raději bych vyrazil někam mezi lidi, snažil se poznávat holky… a až ty jednou nějakou zaujmeš a na druhou stanu ona tebe, bude ruka v rukávě.

Moje vztahy ze seznamky nikdy nevydržely, většinou se ani do vztahu nepřeklopily… vlastně jen jeden. Ale po svých zkušenostech bych do toho už nešel. Taky nejsem na „jednorázovky“ a když se s někým rozhodnu chodit/mít vztah, myslím to vážně.

 
Anonymní  22.03.18 15:46

Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

 
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 22.03.18 15:56

Mnoha partneru za kratke obdobi? To specifikuj. Ja jsem moc chlapu nemela a „vyradena“ si prijdu. Partnera nemam dva roky, ale dva roky bez sexu bych nevydrzela. Ale zase abych kvuli tomu stridala chlapy jak ponozky to fakt ne.

 
Anonymní  22.03.18 18:37

@Di73 @tomklaza K te erotické seznamce mám podobný názor. Neplánoval jsem tam nic. Je to velka náhoda, že jsem ji tam potkal. Má to podobně jako já. Nechce hned sex a časem klidně něco víc. Spíš jsem ji zmínil kvůli dítěti, než kde sme se potkali.

 
Alyan
Povídálka 18 příspěvků 22.03.18 18:38

@tomklaza tak tak :)

 
Anonymní  22.03.18 18:43

@tomklaza @sakulek děkuju za názor. Dám si na to pozor. Psal jsem už předtím, že to setkání je spíš náhoda. Nehledal jsem tam. Seznamkam také nevěřím.

 
Anonymní  22.03.18 18:56
@Anonymní píše:
Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

Mrzí mě tvá ztráta. Musí to být moc tezke.

Vidím to stejně s dítětem. Spíš jsem to vzal vzhledem k první otázce.

 
Anonymní  22.03.18 19:02

@Azeretereza chápu, špatně jsem napsal. Pro každého je to množství jiné. Tak bych se zeptal spíš tak, jestli si měla potřebu víc si zkusit z hlediska sexu. Víc partnerů, než by ses chtěla vázat. Také jsem moc neměl a nemám zatim tu potřebu. Často jsem zaslechl, že to postihne většinu.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >


Reklama