Reklama

Sexuální období a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:04
Sexuální období a vztah

Ahoj, chtěl bych se tu zeptat na dve otázky.

První, co bych rád probral. Měl jsem dlouhé období bez vztahu i bez jiných jednorázovek. Nezbývál na to cas, nejake problémy. To je vedlejší. Co mě zajímá je, jak vidíte sexuální vyradeni v mládí. Jsem starý 26 let. Slýchám casto, že na období sexuálního řádění dojde u většiny. Myšleno vystřídání mnoha partnerů za krátké období. U mě nikdy nebylo. Necitim, že ho ani chci. Chci si najít něco na dele, nejlépe navždy. Tohohle se bojím. Nechci na to narazit s mým požadavkem. Nechci pak některé zničit život. Co si o tom myslíte? Měli jste také todle období?

Druhá otázka souvisí s první. Našel jsem dívku, která má podobně očekávání. Je tedy z erotické seznamky, však neměla žádné nahé fotky. Hleda to co ja. Nechtěl jsem promiskuitni. Ale proč píšu, že má dítě. Je starší o pár let. Já děti chci později a dítě nechci zanedbat. Je její součástí. Mohl bych časem cítit, že to není ono. Máte takovou zkušenost někdo z Vás?

Moc děkuji za jakékoli odpovědi. Anonym z osobních důvodů.

Reklama

Reakce:

Di73
Nováček 5 příspěvků 22.03.18 15:06

Spíš nechápu proč si hledáš v tvém případě ´´dívku do konce života´´ na erotické seznamce :zed:

tomklaza
Stálice 77 příspěvků 22.03.18 15:14

A jakou máš potřebu sexu? Tak si najdi nějakou s podobnou potřebou jakou máš ty. Na seznamce, ještě erotické nic normálního nenajdeš. Ještě k tomu starší a s děckem. Máš nějaké koníčky záliby, tak je provozuj a tam si najdi babu. Bacha na baby na seznamce ještě z děckem, ta hrábne po čemkoli.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 22.03.18 15:36

Hochu, na seznamce těžko najdeš někoho normálního. Obzvlášť na sex seznamce. Pokud chceš opravdový vztah, raději bych vyrazil někam mezi lidi, snažil se poznávat holky… a až ty jednou nějakou zaujmeš a na druhou stanu ona tebe, bude ruka v rukávě.

Moje vztahy ze seznamky nikdy nevydržely, většinou se ani do vztahu nepřeklopily… vlastně jen jeden. Ale po svých zkušenostech bych do toho už nešel. Taky nejsem na „jednorázovky“ a když se s někým rozhodnu chodit/mít vztah, myslím to vážně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:46

Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 22.03.18 15:56

Mnoha partneru za kratke obdobi? To specifikuj. Ja jsem moc chlapu nemela a „vyradena“ si prijdu. Partnera nemam dva roky, ale dva roky bez sexu bych nevydrzela. Ale zase abych kvuli tomu stridala chlapy jak ponozky to fakt ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 18:37

@Di73 @tomklaza K te erotické seznamce mám podobný názor. Neplánoval jsem tam nic. Je to velka náhoda, že jsem ji tam potkal. Má to podobně jako já. Nechce hned sex a časem klidně něco víc. Spíš jsem ji zmínil kvůli dítěti, než kde sme se potkali.

Alyan
Povídálka 16 příspěvků 22.03.18 18:38

@tomklaza tak tak :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 18:43

@tomklaza @sakulek děkuju za názor. Dám si na to pozor. Psal jsem už předtím, že to setkání je spíš náhoda. Nehledal jsem tam. Seznamkam také nevěřím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 18:56
@Anonymní píše:
Mám takovou zkušenost, že mám dítě. Tomu dítěti zemřela maminka. Je to 7 měsíců, novou ženu jsem zatím nehledal. Myslím ale, že bych hledal jinde, než na erotické seznamce. A rozhodně bych měl něco jen s tou ženou, která bere mé dítě jako součást mého já.

Mrzí mě tvá ztráta. Musí to být moc tezke.

Vidím to stejně s dítětem. Spíš jsem to vzal vzhledem k první otázce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 19:02

@Azeretereza chápu, špatně jsem napsal. Pro každého je to množství jiné. Tak bych se zeptal spíš tak, jestli si měla potřebu víc si zkusit z hlediska sexu. Víc partnerů, než by ses chtěla vázat. Také jsem moc neměl a nemám zatim tu potřebu. Často jsem zaslechl, že to postihne většinu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama