Sexuální obtěžování po telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.04.18 21:30
Sexuální obtěžování po telefonu

Nevím, jestli jste se s tím setkali. Dnes mi volalo nějaké číslo a po ohlášení (nepředstavila jsem se, pouze Prosím) se ozvalo takovým pomalým, hlubokým mužským hlasem, jako by to bylo nahrané přes nějaký přístroj:
„Dobrý večer mladá paní, já jsem se vás chtěl zeptat, jak velké máte prsa, kolikátky…“ v ten moment jsem to položila. Okamžitě to číslo volalo znovu a znovu, tak jsem to několikrát vypnula a pak zablokovala. Mám z toho takový blbý pocit, nevím, jestli náhoda, nebo někdo kdo mě zná…
Manžel není doma a telefon má nedostupný, tak nevím s kým se poradit. Řešily byste to nějak? Ohlásit to, nebo nechat plavat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

unuděná
Kelišová 5556 příspěvků 2 inzeráty 06.04.18 21:34

Sakris, to je blba situace. protoze kdyz napriklad volaji nejaky pubertaci nebo ozralove jakoze sranda, tak po tipnuti vyberou jine cislo, malokdy volaji znovu na stejne :nevim: Osobne bych byvala ten telefon zvedla a durazne rekla „nevolejte mi, nebo toto cislo hlasim na PCR“.Ted uz asi nic nezmuzes :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 52070 příspěvků 06.04.18 21:35

Není to ta nová aplikace, jak se už tady o ní psalo??

Podzimnice
Stálice 81 příspěvků 06.04.18 21:37

Zkuste zadat cislo do google. Dost mozna jde jen o trapny vtipek, aplikaci. Treba jde o viralni telefonat. Nic tim nezkazite. Pripadne zablokovat.

Adrasteia
Závislačka 2763 příspěvků 2 inzeráty 06.04.18 21:40

Zažila jsem to, akorát dotyčný byl tedy hned zkraje pěkně vostrej. Na úchyla tehdy zabrala léčba šokem - zcela vážně jsem se představila jako pohřební ústav tam a tam a odříkala mu celou naši nabídku rakví atd. Chvíli bylo ticho, pak zavěsil a už se neozval. :mrgreen: Musíš ukázat, že tě nerozhází. Jestli ještě bude volat, odpálkuj ho nějakou vtipnou poznámkou.

belladonna
Závislačka 2611 příspěvků 06.04.18 21:44

@Adrasteia :mrgreen: :palec:

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.04.18 21:46

@Podzimnice Díky za radu, to by mě nenapadlo. Zadala jsem to číslo do google a je tam dlouhatánský seznam lidí, kterým volal, na všechny měl stejné dotazy, většinou jak velké mají prsa apod., pokud se ozve chlap, tak prý zavěsí. Všichni se shodují v tom, že ten hlas zněl jak úchyl, měli z toho nepříjemný pocit, často prý volá v noci a prý by to měl někdo nahlásit. Ten tel. je 608201799, klidně na to mrkněte.
Tak se mi ulevilo aspoň v tom, že je to fakt nějaký neznámý úchyl a vytáčí to náhodně a ne někdo kdo mě zná.

Podzimnice
Stálice 81 příspěvků 06.04.18 21:48

@bigl
No vidite. Hned se bude klidneji spat. ;)

Anna766
Hvězda diskuse 71082 příspěvků 06.04.18 21:51
@Petra Z píše:

Taky mě to napadlo.Teda to jsou tak debilni vtipy :nevim:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 06.04.18 23:20

@Adrasteia :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13569 příspěvků 06.04.18 23:25
@Petra Z píše:

Jaka aplikace? Dik za info

kadlina
Neúnavná pisatelka 17234 příspěvků 07.04.18 00:00
@Adrasteia píše:
Zažila jsem to, akorát dotyčný byl tedy hned zkraje pěkně vostrej. Na úchyla tehdy zabrala léčba šokem - zcela vážně jsem se představila jako pohřební ústav tam a tam a odříkala mu celou naši nabídku rakví atd. Chvíli bylo ticho, pak zavěsil a už se neozval. :mrgreen: Musíš ukázat, že tě nerozhází. Jestli ještě bude volat, odpálkuj ho nějakou vtipnou poznámkou.

Třeba - mít je o číslo větší, tak mám jedničky, úchyle? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Možná by pak dal pokoj, kdyby si představil to žehlící prkno :mrgreen:

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 07.04.18 00:04

Je to Jokes Phones. Aplikace vas hovor nahraje a posle zpet onomu vtipalkovi.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 07.04.18 00:08
@bigl píše:
Nevím, jestli jste se s tím setkali. Dnes mi volalo nějaké číslo a po ohlášení (nepředstavila jsem se, pouze Prosím) se ozvalo takovým pomalým, hlubokým mužským hlasem, jako by to bylo nahrané přes nějaký přístroj:
„Dobrý večer mladá paní, já jsem se vás chtěl zeptat, jak velké máte prsa, kolikátky…“ v ten moment jsem to položila. Okamžitě to číslo volalo znovu a znovu, tak jsem to několikrát vypnula a pak zablokovala. Mám z toho takový blbý pocit, nevím, jestli náhoda, nebo někdo kdo mě zná…
Manžel není doma a telefon má nedostupný, tak nevím s kým se poradit. Řešily byste to nějak? Ohlásit to, nebo nechat plavat?

To je teď ta hodně populární aplikace Joker phone, nebo tak nějak..Osobně mě na tom spíš zaráží kdo všechno díky té aplikaci pak má přístup k mému tel. číslu..Nevím no, je legrace a legrace :nevim:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 07.04.18 00:10
@Emimin7 píše:
Je to Jokes Phones. Aplikace vas hovor nahraje a posle zpet onomu vtipalkovi.

Aha, Jokes Phones..Ne Joker. To si pletu s Batmanem :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >