Sexuální obtěžování po telefonu

3014
6.4.18 21:30

Sexuální obtěžování po telefonu

Nevím, jestli jste se s tím setkali. Dnes mi volalo nějaké číslo a po ohlášení (nepředstavila jsem se, pouze Prosím) se ozvalo takovým pomalým, hlubokým mužským hlasem, jako by to bylo nahrané přes nějaký přístroj:
„Dobrý večer mladá paní, já jsem se vás chtěl zeptat, jak velké máte prsa, kolikátky…“ v ten moment jsem to položila. Okamžitě to číslo volalo znovu a znovu, tak jsem to několikrát vypnula a pak zablokovala. Mám z toho takový blbý pocit, nevím, jestli náhoda, nebo někdo kdo mě zná…
Manžel není doma a telefon má nedostupný, tak nevím s kým se poradit. Řešily byste to nějak? Ohlásit to, nebo nechat plavat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13810
6.4.18 21:34

Sakris, to je blba situace. protoze kdyz napriklad volaji nejaky pubertaci nebo ozralove jakoze sranda, tak po tipnuti vyberou jine cislo, malokdy volaji znovu na stejne :nevim: Osobne bych byvala ten telefon zvedla a durazne rekla „nevolejte mi, nebo toto cislo hlasim na PCR“.Ted uz asi nic nezmuzes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56658
6.4.18 21:35

Není to ta nová aplikace, jak se už tady o ní psalo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
6.4.18 21:37

Zkuste zadat cislo do google. Dost mozna jde jen o trapny vtipek, aplikaci. Treba jde o viralni telefonat. Nic tim nezkazite. Pripadne zablokovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3428
6.4.18 21:40

Zažila jsem to, akorát dotyčný byl tedy hned zkraje pěkně vostrej. Na úchyla tehdy zabrala léčba šokem - zcela vážně jsem se představila jako pohřební ústav tam a tam a odříkala mu celou naši nabídku rakví atd. Chvíli bylo ticho, pak zavěsil a už se neozval. :mrgreen: Musíš ukázat, že tě nerozhází. Jestli ještě bude volat, odpálkuj ho nějakou vtipnou poznámkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5481
6.4.18 21:44
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
6.4.18 21:46

@Podzimnice Díky za radu, to by mě nenapadlo. Zadala jsem to číslo do google a je tam dlouhatánský seznam lidí, kterým volal, na všechny měl stejné dotazy, většinou jak velké mají prsa apod., pokud se ozve chlap, tak prý zavěsí. Všichni se shodují v tom, že ten hlas zněl jak úchyl, měli z toho nepříjemný pocit, často prý volá v noci a prý by to měl někdo nahlásit. Ten tel. je 608201799, klidně na to mrkněte.
Tak se mi ulevilo aspoň v tom, že je to fakt nějaký neznámý úchyl a vytáčí to náhodně a ne někdo kdo mě zná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
6.4.18 21:48

@bigl
No vidite. Hned se bude klidneji spat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93585
6.4.18 21:51
@Petra Z píše:

Taky mě to napadlo.Teda to jsou tak debilni vtipy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
6.4.18 23:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18500
6.4.18 23:25
@Petra Z píše:

Jaka aplikace? Dik za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17531
7.4.18 00:00
@Adrasteia píše:
Zažila jsem to, akorát dotyčný byl tedy hned zkraje pěkně vostrej. Na úchyla tehdy zabrala léčba šokem - zcela vážně jsem se představila jako pohřební ústav tam a tam a odříkala mu celou naši nabídku rakví atd. Chvíli bylo ticho, pak zavěsil a už se neozval. :mrgreen: Musíš ukázat, že tě nerozhází. Jestli ještě bude volat, odpálkuj ho nějakou vtipnou poznámkou.

Třeba - mít je o číslo větší, tak mám jedničky, úchyle? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Možná by pak dal pokoj, kdyby si představil to žehlící prkno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
7.4.18 00:04

Je to Jokes Phones. Aplikace vas hovor nahraje a posle zpet onomu vtipalkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
7.4.18 00:08
@bigl píše:
Nevím, jestli jste se s tím setkali. Dnes mi volalo nějaké číslo a po ohlášení (nepředstavila jsem se, pouze Prosím) se ozvalo takovým pomalým, hlubokým mužským hlasem, jako by to bylo nahrané přes nějaký přístroj:
„Dobrý večer mladá paní, já jsem se vás chtěl zeptat, jak velké máte prsa, kolikátky…“ v ten moment jsem to položila. Okamžitě to číslo volalo znovu a znovu, tak jsem to několikrát vypnula a pak zablokovala. Mám z toho takový blbý pocit, nevím, jestli náhoda, nebo někdo kdo mě zná…
Manžel není doma a telefon má nedostupný, tak nevím s kým se poradit. Řešily byste to nějak? Ohlásit to, nebo nechat plavat?

To je teď ta hodně populární aplikace Joker phone, nebo tak nějak..Osobně mě na tom spíš zaráží kdo všechno díky té aplikaci pak má přístup k mému tel. číslu..Nevím no, je legrace a legrace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
7.4.18 00:10
@Emimin7 píše:
Je to Jokes Phones. Aplikace vas hovor nahraje a posle zpet onomu vtipalkovi.

Aha, Jokes Phones..Ne Joker. To si pletu s Batmanem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama