Sexuální partner a jeho kamarad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 02:23
Sexuální partner a jeho kamarad

Holky mam dotaz. Poznala jsem chlapa před 4-5lety a když jsme se poznali spali jsme spolu a on se pak vrátil k přítelkyni do které byl zamilovaný. Rok potom jsem začala chodit s jeho nejlepší kamarádem se kterým jsme byly dva roky. Mezitím jsme se všichni tři bavili úplně v pohodě on nám to přál. Teď spolu nejsme je to pár měsíců a ten co jsem s ním byla ještě před tím se mi znovu ozval. Chová se úplně jinak štve ho to že mě chtěl mít pro sebe a že jsem neměla vůbec s jeho kamarádem byt. Kupuje mi dobroty, vaří pro mě a bere mě k sobě kde jsem byla jako poslední holka já. Scházíme se tajně a spíme spolu aby na to nikdo nepřišel ale zajímá mě. Není to jen mužský ego že jsem byla s jeho kamarádem? :nevim: myslíte že by z toho mohl být vztah když jsem byla s jeho nejlepším kamarádem a on se s ním chce bavit dal. Ale on sám mi to nabídnul že se budeme scházet na sex, dělat spolu věci jako koukat na filmy atd. A že nebudeme spát s nikým jiným. Bojím se že se zamiluju protože se mi vždycky líbil víc a že to nebude možné spolu být :oops:

Reklama

Reakce:

vodnarka2013
Kecalka 333 příspěvků 11.03.18 04:27

Když už s tím klukem nejsi, tak bych za tím ego nehledala :nevim:

hartiepa
Závislačka 4941 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 05:02

Pokud jste spolu „tajně“ tak asi pán o vážnou známost nestojí. Nepředpokládala bych, že stát v budoucnu bude.

Petruna21
Echt Kelišová 9689 příspěvků 11.03.18 05:59

Myslím si že to asi nemyslí jako vážný vztah když se chce scházet po tají :think:

evelyn68
Povídálka 34 příspěvků 11.03.18 07:06

Scházíme se tajně a spíme spolu aby na to nikdo nepřišel…
Ale on sám mi to nabídnul že se budeme scházet na sex…

Myslím, že je to jasné… Navíc, pokud jsem to dobře pochopila, on je pořád s tou přítelkyní, co s ní byl, jak jsi chodila s jeho kamarádem, ne? Takže je zadaný, pokud spolu spíte tajně a rovnou ti navrhl, že spolu budete kvůli sexu, promiň, ale tohle vážný vztah nebude… Nezamilovávala bych se do něj. :mavam:

suwari
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 11.03.18 08:09

Kdyby s tebou chtěl chodit, tak už to dávno udělá a nic mu v tom nezabrání.
Má tě jen na sex a pěkné chvíle, bohužel.
Takových chlapů je…Přesně takhle jim to vyhovuje :roll:

Anonymní  11.03.18 13:50

Zadaný není, ale je to nedávno co se rozešli. On mi to řekl tak že budeme tajný jinak by ho jeho kamarád tedy můj bývalý zabil a že se s ním chce bavit dal ale že jsme spolu dřív něco měli a ještě dřív než jsem se dala dohromady s jeho kamarádem tak na mě má větší „právo“ :nevim: já nevím to je to když se chlap chová hezky on mi třeba napíše zprávu ze nakupuje co mi má koupit pak když sem u něj tak mi uvaří postará se. A já mám pak v hlavě zmatek jestli vůbec je nějaká možnost že bychom spolu mohly být veřejne. :zed:

evelyn68
Povídálka 34 příspěvků 11.03.18 15:07

No, nevím, podle mě si chlap musí dokázat svou ženu obhájit. To, že s tebou „je“, ale bojí se tvého bývalého, tak jste radši v tajnosti, mi moc nesedí. :think: Navíc, kdyby plánoval vztah, neříkal by ti, že tě má jen na sex. 8o Nemyslím si, že by s tebou chtěl být někdy veřejně…

Malaga
Generální žvanilka 23407 příspěvků 11.03.18 16:25

Pravo na vztah s tebou, protoze byl s tebou driv, ale spite spolu na tajnacku? Aby se kvuli tomu s bim kamos neprestal bavit?…no kdyz ti to vyhovuje…

nostress
Extra třída :D 12616 příspěvků 11.03.18 16:49
@Anonymní píše:
Zadaný není, ale je to nedávno co se rozešli. On mi to řekl tak že budeme tajný jinak by ho jeho kamarád tedy můj bývalý zabil a že se s ním chce bavit dal ale že jsme spolu dřív něco měli a ještě dřív než jsem se dala dohromady s jeho kamarádem tak na mě má větší „právo“ :nevim: já nevím to je to když se chlap chová hezky on mi třeba napíše zprávu ze nakupuje co mi má koupit pak když sem u něj tak mi uvaří postará se. A já mám pak v hlavě zmatek jestli vůbec je nějaká možnost že bychom spolu mohly být veřejne. :zed:

Aha, a to budete takto na tajňačku spolu spát až do smrti, aby se to jeho kamarád nedozvěděl, a aby ho „nezabil“? :nevim: To jsou kecy v kleci. Pokud by tě opravdu miloval, tak to bude případně i za cenu ztráty kamaráda, ale neměl by problém se ke svojí lásce a partnerce veřejně přihlásit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama