Reklama

Sexuální pomůcky a kondom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 12:50
Sexuální pomůcky a kondom

Ahoj holky, mám otázku.. myslíte ze na sexuální pomůcky, vibratory apod. Musí být nasazen kondom? Slyšela jsem ze ano

Reklama

Reakce:

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 03.10.18 12:51

Bojis se otehotneni?? :D

Ne, nutne to neni. Staci dukladne omyvat a dezinfikovat.

kacakaca
Závislačka 2551 příspěvků 03.10.18 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám otázku.. myslíte ze na sexuální pomůcky, vibratory apod. Musí být nasazen kondom? Slyšela jsem ze ano

Kde jsi to slysela? A z jakeho duvodu se ma nasadit?? Jesteze tolik ctu, jinak bych se nic nedozvedela. Diky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 13:01

Nebojím se otěhotnění, nejsem žádná blbka, nechapejte to takhle.. prý kvůli nějakým gynekologickym problémum co by mohli přijít nevím, proto se vás ptám :D

czaky
Závislačka 2530 příspěvků 03.10.18 13:03

Vetsinou to na navodech pisou, ale jde hlavne o tu hygienu. Za me staci pokazde peclive umyt ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22084 příspěvků 03.10.18 13:06

To ne, spíš jde o to, to pořádně umýt.Max. v případě, že je alergie na daný materiál, ale to muže být i na kondom.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 13:14

Dekuji :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >