Sexuální potřeba - s jídlem roste chuť?

Anonymní
6.1.20 15:24

Sexualni potřeba - s jidlem roste chut

Také to tak mate ze cim častěji se milujeme tim vic to musite mit? Ja ano. A pak kdyz tyden nic tak ni to nechybí a pak na to zase jednou přijde a musim kazdy den, velice zajimave. Zajimalo by me cim je to dané ze to takto funguje, vi nekdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.20 15:35

Ano, mam to take tak. Clovek si asi zvykne. A kdyz to potom ma a je to hezke, je jasne, ze chce znovu,

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 15:38
@Anonymní píše:
Také to tak mate ze cim častěji se milujeme tim vic to musite mit? Ja ano. A pak kdyz tyden nic tak ni to nechybí a pak na to zase jednou přijde a musim kazdy den, velice zajimave. Zajimalo by me cim je to dané ze to takto funguje, vi nekdo?

Je to tak, taky to tak mám. proto je nebezpečné, když se ta intimita ze vztahu nenápadně vytratí a pak se člověk probere, že už několik měsíců nic nebylo a lidi se začnou odcizovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 15:42
@Anonymní píše:
Je to tak, taky to tak mám. proto je nebezpečné, když se ta intimita ze vztahu nenápadně vytratí a pak se člověk probere, že už několik měsíců nic nebylo a lidi se začnou odcizovat.

Presne, zvyknou si a odcizi se a nedotykaji se pak ani mimo postel. Vsak to tu cteme casto. Tkze pozor na to.

• Citovat
  • Nahlásit
26858
6.1.20 15:43

Nj, už je to tak. Proto si všechno poznamenám do Google kalendáře, naplánuju a ten pak za mě automaticky rozesílá pozvánky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61255
6.1.20 15:46

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4571
6.1.20 15:55
@Anonymní píše:
Také to tak mate ze cim častěji se milujeme tim vic to musite mit? Ja ano. A pak kdyz tyden nic tak ni to nechybí a pak na to zase jednou přijde a musim kazdy den, velice zajimave. Zajimalo by me cim je to dané ze to takto funguje, vi nekdo?

Mám to taky tak. Proto nedopustím delší pauzy, než je nezbytně nutné. Čím to je, nevím. Nejspíš záležitost hormonální soustavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6266
7.1.20 06:54

Ano, mam to stejne - bud vubec nebo porad. :D :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu