Sexuální přitažlivost

Anonymní
7.4.20 08:50

Sexuální přitažlivost

Dobrý den, jsem zoufalá a potřebují to s někým probrat.Je mi 40 a přítelovi 46 let, jsme spolu 3 roky, já mám z předešlého vztahů dva syny a s nynějším mam jednoho syna. Že začátku našeho vztahu jsme s přítelem pořád sexovali, někdy i několikrát denně, sice rychlovky ale bylo to, no a teď už se mu nějak do toho nechce, začalo to tak nějak když už jsem byla na konci těhotenství, pak byl u porodu, no říkala jsem si asi má z něj blok, ale od porodu to jsou dva roky a pořád to nestojí za nic.Je fakt že jsem byla štíhlejší, než teď, ale i tak jsem byla ženská krev a mlíko, pritel mi sice říká že už nejsme nejmladší. Strasne mi ten sex chybí, snažím se, ho nějak navnadit, ale ani to nezabírá, akorát mi pak přijde jak strašně se tím jeho odmítáním schazuju, nikdy předtím se mi to u žádného partnera nestalo, jsem jenom něco naznačila a šlo se na to, ale teď nic.Mu můžu sáhnout mezi nohy a on, necháme to na jindy, ale na kdy? Můžu se předním natrasat jak debil, a nic.Kdyz ho teda už k něčemu dotlacim tak me to moc nebaví protože cítím že ho to nějak nebaví, jako partner je v pohodě, výplatu mi dává, chlastat nechodí atd.ale těm sex-kamen úrazu, několikrat s ním o tom mluvím, vypadá to že by se to mohlo spravit, ale pak to sklouzne zase zpátky a já jdu zase další den spát nadržená. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17971
7.4.20 08:53

A on ten svůj pokles libida vysvětluje jak?

Jak to má s masturbací a ranní erekci? Pokud nemá ani jedno, tak by primárně měl jít k lékaři a zjistit příčiny poruch erekce. Pokud má ráno stojáka a masturbuje, tak se budete muset začít domlouvat na tom, jak teda váš sexuální život má vypadat, abyste ani jeden nebyl dlouhodobě frustrovanej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
7.4.20 09:14

Ženský, to pořád myslíte jen na sex :)?
To je pořád dokola, podobná témata jsou tu obden. Většinou se řešení nenašlo, muži se nezměnili a ženy si zvykly. Každý má jiné potřeby a představy o sexu. Ale neházej flintu do žita, může být hůře. Tento týden tu psala paní, jejíž manžel s ní nespí už dva roky a vyhovuje mu to a prý je to při dětech normální. Sám jde spát večer v 9 hodin a když se k němu večer přitulila, tak to skončilo povídáním o tom, co vysadí na zahradě a problémech s autem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 09:16

@Ou no jestli masturbuje to nevím, predemnou se stydí, ráno mu občas stojí, ale to už zase musí vstavat do práce, takže zase nic. A flustrovana jsem snad jenom já, a nejhorší je že na něj nic neplatí, líbí se mu latex, tak jsem si koupila latexové šaty, a nic, přišlo mu to k smichu

• Citovat
  • Nahlásit
3281
7.4.20 09:23
@Anonymní píše:
@Ou no jestli masturbuje to nevím, predemnou se stydí, ráno mu občas stojí, ale to už zase musí vstavat do práce, takže zase nic. A flustrovana jsem snad jenom já, a nejhorší je že na něj nic neplatí, líbí se mu latex, tak jsem si koupila latexové šaty, a nic, přišlo mu to k smichu

Už sex prostě nechce, co naděláš. Takových mužů je více, jak si zde můžeš přečíst na emiminu několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.4.20 09:27

Měli jsme to jednu dobu podobně. A rozhodně nepomuze ho do neceho nutit. A vlastně ani nevím jak se to spravilo, prostě najednou to zase bylo všechno v pořádku. Možná v tom byla jiná ženská, ale kdo ví…ptát se ho na to už nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27587
7.4.20 10:09
@izquierdo píše:
Už sex prostě nechce, co naděláš. Takových mužů je více, jak si zde můžeš přečíst na emiminu několikrát.

TOHLE napíšeš zrovna TY? 8o Ty, která to musí mít 3× týdně a když je to 2×, jsi rozhozená…nechápu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
7.4.20 10:14
@Žirafa 69 píše:
TOHLE napíšeš zrovna TY? 8o Ty, která to musí mít 3× týdně a když je to 2×, jsi rozhozená…nechápu. :think:

No tak jak ho přinutí? Psala, že to zkoušela a on nereaguje. Můj manžel se asi zamyslel a snaží se mi vyhovět. Ale kdyby to neudělal a nechal to tak, jak je, tak co bych tak reálně mohla dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27587
7.4.20 10:19
@izquierdo píše:
No tak jak ho přinutí? Psala, že to zkoušela a on nereaguje. Můj manžel se asi zamyslel a snaží se mi vyhovět. Ale kdyby to neudělal a nechal to tak, jak je, tak co bych tak reálně mohla dělat?

Normálně si o tom promluvit, v čem je problém. Jestli se něco změní jen tak, musí s tím něco dělat a ne ji nechat frustrovanou. Měli by se sejít tak na půli cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
7.4.20 10:21
@Žirafa 69 píše:
Normálně si o tom promluvit, v čem je problém. Jestli se něco změní jen tak, musí s tím něco dělat a ne ji nechat frustrovanou. Měli by se sejít tak na půli cesty.

To si také myslím, a když jsem to udělala se svým manželem, tak mi většina žen řekla, že ho mám nechat být a co vůbec chci. Přitom vidím, že nám to pomohlo, a asi i v jiných věcech. Člověk je pak i jinak otevřenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 10:24

Mému muži je stejně jako tvému, mně je 32. Jednu dobu to u nás bylo podobné, taky jsem z toho byla nešťastná. U něj to bylo ale hlavně únavou, v tu dobu toho měl v práci strašně moc a on když je unavený a musí pořád myslet na práci tak prostě sex nechce. A že to v tý práci bylo naprd fakt dlouho, asi rok. Bylo to na palici, protože tohle mu člověk ani prostě nemůže vyčítat, když ho viděl :lol: Naštěstí u nás to šlo, když jsem ho ráno vzbudila a užili jsme si, než najel na ten mód - co musím udělat, tohle je blbě atak dále..
U tvého muže to ale asi únavou z práce nebude že? Když to trvá takhle dlouho. Nemůže mít pořád nějaký blok z toho porodu? Slyšela jsem o párech, kterým to normálně i zničilo vztah a nebo to ty chlapy drželo fakt dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
66085
7.4.20 10:48
@Anonymní píše:
latex :D to asi dost záleží , kdo ho má na sobě .jestli jsi přibrala v latexu to nebude to pravé ořechové :nevim:
@Žirafa 69 píše:
TOHLE napíšeš zrovna TY? 8o Ty, která to musí mít 3× týdně a když je to 2×, jsi rozhozená…nechápu. :think:

asi na základě toho, co se tu denně dozví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 10:51

@Venetia no měla jsem je na sobě předtím než jsem pribrala

• Citovat
  • Nahlásit
6266
7.4.20 10:54

No a tak jak by sis to představovala ty a jak on? Jako co se častosti týče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66085
7.4.20 10:55
@Anonymní píše:
@Venetia no měla jsem je na sobě předtím než jsem pribrala

A to je jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek