Sexuální přitažlivost - kdy to prejde?

Anonymní
4.8.20 07:06

Sexuální přitažlivost - kdy to prejde

Zdravím, zažila jste některá opravdu silnou sexuální přitažlivost k jiné osobě? Kdy to tak cca přejde? Nejsem úplně „vznětlivý“ typ, tedy nepřitahují mě muži jak na běžícím pase ale jeden ano a to sakra hodně. Jenže, mám šťastné manželství, dvě děti… Prostě úplně na houby :D bohužel se nejde osobě vyhýbat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
4.8.20 07:08

Někdy to přejde když se s dotyčným vyspíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:11

@Gymshark dík za radu ale to fakt nemám v plánu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:13

Nechci tě zklamat, ale mě to nepršelo ani po odchodu z práce😂 takže cca. 2,5 roku, ale jak se říká SEJDE Z OČÍ, SEJDE Z MYSLI - ikdyž po tom, co jsme se potkali i po roce, pořád to tam bylo🙈
Podotýkám, že nikdy nedošlo na sex, nejsem ten zahýbací typ, ale ta přitažlivost byla silná.

• Citovat
  • Nahlásit
8873
4.8.20 07:15

Ano, zažila. Je to jeden z mých kamarádů. Chvíli mezi námi i něco nezávazného bylo, ale jen v době, kdy jsme oba byli svobodní. Dodnes se občas potkáme a ta chemie tam je oboustranně pořád. Přitom ten dotyčný není ani extra hezký a přitažlivý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:17
@Anonymní píše:
Nechci tě zklamat, ale mě to nepršelo ani po odchodu z práce😂 takže cca. 2,5 roku, ale jak se říká SEJDE Z OČÍ, SEJDE Z MYSLI - ikdyž po tom, co jsme se potkali i po roce, pořád to tam bylo🙈
Podotýkám, že nikdy nedošlo na sex, nejsem ten zahýbací typ, ale ta přitažlivost byla silná.

No, tos mě nepotěšila… Achjo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:18

Cca 12 let i s 6ti letou přestávkou na RD… :nevim:
fyzicky mě vůbec nepřitahuje, ale je tam tak silná chemie, že to je hruza..myslela jsem že odchodem na RD to přejde ale jakmile jsem se vrátila do práce..je to tam pořád.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:22
@Anonymní píše:
Cca 12 let i s 6ti letou přestávkou na RD… :nevim:
fyzicky mě vůbec nepřitahuje, ale je tam tak silná chemie, že to je hruza..myslela jsem že odchodem na RD to přejde ale jakmile jsem se vrátila do práce..je to tam pořád.. :zed:

Hm tady je to bohužel soused a přitahuje mě hlavně fyzicky :zed: tak budu mít klid až se přestěhuju jo? Chjo, proč něco takového nejde někde v hlavě vypnout :D

• Citovat
  • Nahlásit
27162
4.8.20 07:25
@Anonymní píše:
Zdravím, zažila jste některá opravdu silnou sexuální přitažlivost k jiné osobě? Kdy to tak cca přejde? Nejsem úplně „vznětlivý“ typ, tedy nepřitahují mě muži jak na běžícím pase ale jeden ano a to sakra hodně. Jenže, mám šťastné manželství, dvě děti… Prostě úplně na houby :D bohužel se nejde osobě vyhýbat…

Nekontaktovat a vyhýbat se. Zaměstnat se. Někomu to drží dlouho, je to chemie, s tím nic nenaděláš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:26
@Anonymní píše:
Hm tady je to bohužel soused a přitahuje mě hlavně fyzicky :zed: tak budu mít klid až se přestěhuju jo? Chjo, proč něco takového nejde někde v hlavě vypnout :D

fyzická přitažlivost možná přejde časem..stačí jak ho uvidíš že se někde škrábe na kulkách, živí se holubama z nosu, krká, prdí atd :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
27162
4.8.20 07:27
@Anonymní píše:
Hm tady je to bohužel soused a přitahuje mě hlavně fyzicky :zed: tak budu mít klid až se přestěhuju jo? Chjo, proč něco takového nejde někde v hlavě vypnout :D

Představuj si ho, jak sedí na WC a říhá. I ten největší krasavec si musí utírat řiť a občas prdí. Nebo se šťourá v nose.

Nesmíš se v tom nimrat. Prostě se ti líbí. Nevěrná být nechceš, opanovat se dokážeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:29

@Russet o to se snažím ale zatim neúspěšně :D vyhýbat se bohužel nejde… Asi si najdu nějakou další zálibu ať zaměstnám hlavu a nemyslím na blbosti :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
27162
4.8.20 07:30
@Anonymní píše:
@Russet o to se snažím ale zatim neúspěšně :D vyhýbat se bohužel nejde… Asi si najdu nějakou další zálibu ať zaměstnám hlavu a nemyslím na blbosti :lol:

Zryj záhon. Dej se na mytí oken. Asi tě to nezbaví myšlenek na něj, ale bude po tobě práce. Ne jen slina po sousedovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 07:31
@Anonymní píše:
fyzická přitažlivost možná přejde časem..stačí jak ho uvidíš že se někde škrábe na kulkách, živí se holubama z nosu, krká, prdí atd :lol:

@Russet jee holky to mě nenapadlo, to je dobrý nápad :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
27162
4.8.20 07:34
@Anonymní píše:
@Russet jee holky to mě nenapadlo, to je dobrý nápad :mrgreen: :pankac:

Funguje to i u lidí, ze kterých máš trochu vítr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama