Sexuální půst před otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 09:55
sexuální půst před otěhotněním

Ahoj holky,

chci se zeptat, je tady někdo kdo zkoušel otěhotnět přes IUI a nepovedlo se? Oz známých a i můj Gynekolog řekli, že by jsme ještě mohli zkusit půst nebo se chránit, aby jsme mé tělo,, oblbli" :-) Mám alergii na sperma. Jinak jsme oba v pořádku.
Chci se tedy zeptat, jestli má někdo tady zkušenosti s chráněným sexem a pak se vám podařilo otěhotnět přirozeně? Manželovi se nechce do kondomu, ale zatím to řešíme tak, že si dává pozor a u konce jde ven. A ještě by mě zajímalo jestli nevíte někdo jestli, když je alergie na sperma a je půst od spermíků jestli vadí spermie v análu nebo tam být můžou?
Děkuji za reakce.

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.08.19 11:26

O tehle metode sem teda nikdy neslysela. Jestli mas alergii tak Tve telo spermie zlikviduje tak ci onak. Jsou na to prasky na snizeni imunity Medryl, Prednison… To by ti mozna pomohlo vic nez nejakej pust.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 11:36

Prášky mám a k tomu mi řikali že mám zkusit pust.

Karleon
Kelišová 5842 příspěvků 26.08.19 11:48

K tomu je vhodný sex s kondomem, půstem bych se netrápila.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.08.19 12:12
@Anonymní píše:
Prášky mám a k tomu mi řikali že mám zkusit pust.

No tak zkus :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky,chci se zeptat, je tady někdo kdo zkoušel otěhotnět přes IUI a nepovedlo se? Oz známých a i můj Gynekolog řekli, že by jsme ještě mohli zkusit půst nebo se chránit, aby jsme mé tělo,, oblbli" :-) Mám alergii na sperma. Jinak jsme oba v pořádku.
Chci se tedy zeptat, jestli má někdo tady zkušenosti s chráněným sexem a pak se vám podařilo otěhotnět přirozeně? Manželovi se nechce do kondomu, ale zatím to řešíme tak, že si dává pozor a u konce jde ven. A ještě by mě zajímalo jestli nevíte někdo jestli, když je alergie na sperma a je půst od spermíků jestli vadí spermie v análu nebo tam být můžou?
Děkuji za reakce.

Můžu se zeptat, co znamená IUI? Jsem tu nová a ještě všem zkratkám nerozumím :D

Safrik
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.08.19 13:22
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat, co znamená IUI? Jsem tu nová a ještě všem zkratkám nerozumím :D

Inseminace, zavedeni spermatu do delohy v cyklu kdy byla vyvolana ovulace a nastimulovane vajecniky hormony.

Váš příspěvek
Reklama