Sexuální stereotyp nejhrubšího zrna

4.10.19 04:32

Sexuální stereotyp nejhrubšího zrna

Posledních pár let se v našem manželství potýkáme s opravdu velmi těžkým sexuálním stereotypem. Popravdě problémů sexualnibo charakteru máme více. Jsme spolu už 11 let a máme 2 děti. Dříve stejně jako všechny ostatní čerstvě zamilované pary jsme si sexu užívali dosytosti a asi po 2 letech začal nás intimní život výrazně chladnout. Snížení frekvence by mi až tolik nevadilo, je to přirozené ale zdá se mi, že celá tato situace graduje a v posledních 2 letech začala nabírat obludných rozměrů. Nejenže se frekvence sexu snížila na takřka na nulu ale když už se laskavě má drahá polovička přemůže 3-4 do roka tak to za nic nestoji. Vše je stále stejné a žádné změny nepřipadají v úvahu. Ja nahoře, pak ona nahoře a občas zezadu ale tím to vše končí. Zadna předehra, žádný orální sex nebo cokoli jiného mezi tím. Začínám být bezradný a milenku si hledat nehodlám. Jsem na ni milý, hodný, ohleduplný. Vydělávám dost, do hospody nechodim, ( nepijí vůbec ), o děti se starám atd. O této ložnicove situaci mluvit nechce a nebo se hned uráží. Ani osvědčena klasika typu, večeře v luxusní restauraci s květinou na stole, kino a potom doma připravena vana a láhev vína se svíčkami vedla jen k tomu že…šla spát. Uprimne řečeno…( Třeba mě ukamenujte ) za peníze vynaložené na takový večer by jsem měl nějakou luxusní šlápotu co by udělala vše! Sex u nás doma je sporadický až skoro výjimečný. V podstatě jen když si dá o něco více vína nez obvykle. Zdá se, že ono rčení že,, Sex je něco co ženy mají a muži chtějí " je pravdivé a nikdo s tím nehne :nevim: :zed: a teď mi někdo poraďte, čím se dá tohle zlomit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1717
4.10.19 04:42

Na to asi není co poradit. Ona prostě nechce a nemá potřebu. S tím podle mě nic neudelas. Pokud ti to takto nestačí, tak si to zkusit vyřešit jinak. To už musíš vědět ty, na co mas žaludek. 4× za rok je podle mě hodně málo. Nebo ji castej opíjet. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.10.19 05:11

Třeba má ráda hajzly a chlap „nekouřím, nepiju, luxuju, vařím, vyměňuju pleny“ ji prostě nerajcuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 05:29

Akavi

Nemyslím si že by to bylo tím. Hajzlem jsem byl vždycky a nikdy jsem nebyl alkoholový typ. Neříkám že si nedám nikdy ale neoziram se. Mluvit o tom nechce a nebo to nikam než do tiché domácnosti nevede. Když na ní něco zkouším tak ji to zjevně obtěžuje a když toho nenechám tak se dozvím že nemyslím na nic jineho a připadám si jako nějakej nadrbanej uchylak. Ostatně ale na co by jsem měl myslet když si vrznu 1 za dva až tři měsíce :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
909
4.10.19 05:33
@akavi píše:
Třeba má ráda hajzly a chlap „nekouřím, nepiju, luxuju, vařím, vyměňuju pleny“ ji prostě nerajcuje.

Asi tak no. Tomu, ze zensky letej na slusnost a hodnyho chlapa uz davno neverim, zakladatel evidentne ano. Pravdepodobne ma i nejakyho milence, pokud se o sebe stara, oblika, udrzuje postavu, ono je nevernych az polovina lidi v manzelstvi a tohle je uplne typicky priznak, ze nema chut na sex doma.

V prvni rade bych panicce utnul kohoutek s penezi, proc ji davat treba na kupovani peknych veci, nebo nekam zvat. At zapomene, kdyz neplni manzelske povinnosti. Pak bych rozhodne neskakal kolem ni a nedelal zadny veci pro ni. Treba ji to dojde, ze nejsi spokojeny v manzestvi a ze je treba na tom pracovat. Kdyz ne, tak seriozne bych heldal jinde, ty slapoty, milenky. A kdyz by decka byly vetsi tak nazdar bazar manzelko. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
909
4.10.19 05:34
@Satersman píše:
Nemyslím si že by to bylo tím. Hajzlem jsem byl vždycky a nikdy jsem nebyl alkoholový typ. Neříkám že si nedám nikdy ale neoziram se. Mluvit o tom nechce a nebo to nikam než do tiché domácnosti nevede. Když na ní něco zkouším tak ji to zjevně obtěžuje a když toho nenechám tak se dozvím že nemyslím na nic jineho a připadám si jako nějakej nadrbanej uchylak. Ostatně ale na co by jsem měl myslet když si vrznu 1 za dva až tři měsíce :think:

Hele ja nevim, ale v cem podle tebe spociva byt hajzl? Ze jako pravnik osidis sve klienty? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 05:35
@bigl píše:
Na to asi není co poradit. Ona prostě nechce a nemá potřebu. S tím podle mě nic neudelas. Pokud ti to takto nestačí, tak si to zkusit vyřešit jinak. To už musíš vědět ty, na co mas žaludek. 4× za rok je podle mě hodně málo. Nebo ji castej opíjet. :mrgreen:

Copak o to, poskytnou ji dostatek alkoholu k tomu aby měla chuť není problém. Problem je v tom že když je připitá tak to je snad ještě víc o ničem a je to prostě divný a ani trochu se mi nelíbí že to z ní táhne jak ze sudu… Žaludek na 4 čísla za rok opravdu nemám. Vzhledem k tomu že o tom nechce mluvit se mnou tak i pochybuji o tom že by měla zájem jít k sexuologovi. Obávám se že zákonitě bude muset nakonec dojít až do krajnosti… milenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 05:40
@Jaholos píše:
Asi tak no. Tomu, ze zensky letej na slusnost a hodnyho chlapa uz davno neverim, zakladatel evidentne ano. Pravdepodobne ma i nejakyho milence, pokud se o sebe stara, oblika, udrzuje postavu, ono je nevernych az polovina lidi v manzelstvi a tohle je uplne typicky priznak, ze nema chut na sex doma.V prvni rade bych panicce utnul kohoutek s penezi, proc ji davat treba na kupovani peknych veci, nebo nekam zvat. At zapomene, kdyz neplni manzelske povinnosti. Pak bych rozhodne neskakal kolem ni a nedelal zadny veci pro ni. Treba ji to dojde, ze nejsi spokojeny v manzestvi a ze je treba na tom pracovat. Kdyz ne, tak seriozne bych heldal jinde, ty slapoty, milenky. A kdyz by decka byly vetsi tak nazdar bazar manzelko. :mrgreen:

Já samozřejmě vim že na slušnaky ženský netáhnou ale já se jen snažím být oporou a vyjít se vším vstříc aby neměla důvod sex odpírat a výsledek stále nikde. Vsechny způsoby jak tuhle situaci změnit jsem už zkusil, proto se ptám tady, dochází mi nápady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 05:43
@Jaholos píše:
Hele ja nevim, ale v cem podle tebe spociva byt hajzl? Ze jako pravnik osidis sve klienty? :mrgreen:

Ošidit klienty by jsem asi zvládnul ale nejsem právník :D dříve jsem se choval jinak, než jsme si spolu začali tak jsem na ní měl pořád nějaký řeči, provokace a lehké urážky. Tady jsem byl i dost od rány a párkrát sama byla svědkem toho kdy jsem někoho ručně odkázal do patřičných mezi a dělám to dodnes když si k ní někdo něco dovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 05:46

Jinak milence určitě nemá protože by na to neměla kdy a že by o sebe nějak extra dbala se taky říci nedá. Tohle je jako vysvětlení vyloučené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
4.10.19 05:52

Nevím co řešíš, žena to měnit nehodlá, najdi si milenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30861
4.10.19 05:53

@Satersman dej jí přečíst tuhle diskuzi. Taková frekvence musí být frustrující. Co mě napadá z těch fyzických příčin je deprese nebo vliv nějakých léků, třeba hormonální antikoncepce, kojení. No a nebo už jí nepřitahuješ, což je ta horší varianta. Smutné je že o tom nechce mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
4.10.19 06:00

Je to trochu paradox. Měla jsem doma chlapa absolutně nevhodného di partnerství. Žádné starosti napůl, ty jen na mne. Žádné opora, nejaka večeře natož svíčky byl pro něj pojem neznámý. Ale sex jsme měli. Z meho pohledu a zkusenosti bych te rozhodně nezanedbavala, neboť právě znám, ze partner nemusí být vždy super a tvá žena by asi mohla uvědomit, ze není vše samozřejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 06:05

Třeba ji to neumíš dobře udělat, tak se jí do toho nechce.
mám to podobně, jen já se obětuji tak 10× do měsíce. sex o ničem, orgasmus skoro neznám.
anonym, když tak smazat

• Nahlásit
  • Citovat
4.10.19 06:12
@karkarka píše:
Nevím co řešíš, žena to měnit nehodlá, najdi si milenku.

Asi aktivně hledat milenku nebudu ale v případě příležitosti asi nebudu schopen zůstat věrný, to vím už teď :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama