Sexuální stereotyp nejhrubšího zrna

Napsat příspěvek
4.10.19 09:06

@Satersman Nějaké rady už tady zazněly i postoje od žen, které to mají podobně také. Pokud se tím vším řídíš, už to děláš, tak je to fakt těžké, pokud už ona ztratila chuť na sex jako takovou. V jiných oblastech partnerství si rozumíte? Nebo je k tobě celkově lhostejná, nezajímáš ji? To by bylo fakt špatné. Ale pokud je vidět, že tě má stále ráda, jen se prostě v oblasti sexu neobtěžuje, vidí, že tě má jistého, tak tam určitě ještě šance jsou. V tomhle případě být tebou, chovala bych se k ní stále pěkně, ať vidí, že ji máš pořád moc rád, ale ubrala bych v tom vytváření „vhodných“ chvilek a romantických večeří. Zašla bych do fitka, chodit běhat, dát si víc volného času pro sebe, prostě víc nezávislosti. Mne jako manželku by to trošku nakoplo a začala bych se trochu víc snažit, protože by ve mně začal hlodat červíček pochybností, jestli se něco neděje. A po předešlých promluvách bych tušila, co by se asi tak mohlo dít, když je partner v téhle oblasti nespokojený. Ale mohlo by to mít samozřejmě i opačný efekt, mohla by se stáhnout ještě víc, to ale právě záleží, jak jste na tom i jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18760
4.10.19 09:12

A už jsi poslal k doktorovi, aby se zjistilo, proč s tebou nechce mít sex? Chlapi se stejným problémem jsou tam zpravidla posílání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
4.10.19 09:17
@Mango_Lassi píše: A už jsi poslal k doktorovi, aby se zjistilo, proč s tebou nechce mít sex? Chlapi se stejným problémem jsou tam zpravidla posílání.

To odpískal. Prý jestli nechce mluvit s ním tak by k doktorovi těžko šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6052
4.10.19 09:19

@Satersman takhle to měl kamarád. Vztah super ale sex pro ni byl sprosté slovo. Nakonec to došlo až tam, že jí oznámil, že ve vztahu takhle už nemůže pokračovat. Z nějakého důvodu to bylo magické slovo, který vše úplně otočil. Jsou spolu už roky. Ale chápu, že tohle se s dvěma dětmi dělá těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1335
4.10.19 09:31

Ona ti spousta žen po rozchodu pak řekne: „Já jsem netušila, že by to pro tebe mohl být až takový problém, že by ses se se mnou rozešel/našel si milenku“

Možná by nebylo na škodu si s ní promluvit upřímně tak, aby to pochopila. Ještě je tu možnost, že ti dovolí milenku a budeš mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
4.10.19 09:40

Já jsem v zásadě proti nevěře. Nesnáším ji ale s ženou jsem si ujasnil už dávno že jak na mě někdy začne zkoušet nějaké to sex jednou za měsíc, tak si najdu milenku. Pro mě je minimum asi tak jednou za týden. Samozřejmě něco jiného je pokud jsou zdravotní problémy, nebo po porodu a tak podobně. Pokud ale jen nemá chuť a věčně se jí nechce i deset dní po sobě mě každý den odmítne že je „unavená“ a navíc to nechce řešit a ani se o tom bavit tak co s ní? Mávnout rukou a jít se zařídit jinak. Je to kruté ale žijeme jen jednou. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5850
4.10.19 09:49
@salubriter píše:
Primárně se o vztah starají ženy. Ona musí přemýšlet nad tím, jak to zlepšit.

Jaks na tohle prisel? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
4.10.19 09:54
@Satersman píše:
Jinak milence určitě nemá protože by na to neměla kdy a že by o sebe nějak extra dbala se taky říci nedá. Tohle je jako vysvětlení vyloučené

z téhle odpovědi mně nedá - má i ona čas na sebe? Může si jít zacvičit? Všechny rady jsou směrem k Tobě, jak být víc venku, starat se o sebe, chodit cvičit atd. Co manželka? Nemůže být tak nějak provozně unavená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14156
4.10.19 10:04
@kolibrik1 píše:
z téhle odpovědi mně nedá - má i ona čas na sebe? Může si jít zacvičit? Všechny rady jsou směrem k Tobě, jak být víc venku, starat se o sebe, chodit cvičit atd. Co manželka? Nemůže být tak nějak provozně unavená?

Tak to mám já ;) po celým týdnu v práci, doma s dětma jsem tak utahaná, že po romantické večeři při svíčkách usínám ve vaně. A bohužel dvě hezký hodiny mi tu celotýdenní únavu prostě neodstraní, já se potřebuju hlavně dospat a odpočinout si a až pak mám na něco náladu. @Satersman nemůže být unavená z celodenní rutiny kolem domácnosti, práce a dětí? co nějaký wellnes jen vy dva ale aspoň na 3-4 dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 10:19

Ja jsem v podstate ve stejne situaci (jsem na tom o malinko lepe, ale za chvilku na tom budu uplne stejne) a za sebe muzu rict, ze jsem reseni nenasel. Zkusil jsem v podstate vse co je zde zmineno a bez efektu. Proste nekterym zenam se asi manzel omrzi a je hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
4.10.19 10:37
@Satersman píše:
Posledních pár let se v našem manželství potýkáme s opravdu velmi těžkým sexuálním stereotypem. Popravdě problémů sexualnibo charakteru máme více. Jsme spolu už 11 let a máme 2 děti. Dříve stejně jako všechny ostatní čerstvě zamilované pary jsme si sexu užívali dosytosti a asi po 2 letech začal nás intimní život výrazně chladnout. Snížení frekvence by mi až tolik nevadilo, je to přirozené ale zdá se mi, že celá tato situace graduje a v posledních 2 letech začala nabírat obludných rozměrů. Nejenže se frekvence sexu snížila na takřka na nulu ale když už se laskavě má drahá polovička přemůže 3-4 do roka tak to za nic nestoji. Vše je stále stejné a žádné změny nepřipadají v úvahu. Ja nahoře, pak ona nahoře a občas zezadu ale tím to vše končí. Zadna předehra, žádný orální sex nebo cokoli jiného mezi tím. Začínám být bezradný a milenku si hledat nehodlám. Jsem na ni milý, hodný, ohleduplný. Vydělávám dost, do hospody nechodim, ( nepijí vůbec ), o děti se starám atd. O této ložnicove situaci mluvit nechce a nebo se hned uráží. Ani osvědčena klasika typu, večeře v luxusní restauraci s květinou na stole, kino a potom doma připravena vana a láhev vína se svíčkami vedla jen k tomu že…šla spát. Uprimne řečeno…( Třeba mě ukamenujte ) za peníze vynaložené na takový večer by jsem měl nějakou luxusní šlápotu co by udělala vše! Sex u nás doma je sporadický až skoro výjimečný. V podstatě jen když si dá o něco více vína nez obvykle. Zdá se, že ono rčení že,, Sex je něco co ženy mají a muži chtějí " je pravdivé a nikdo s tím nehne :nevim: :zed: a teď mi někdo poraďte, čím se dá tohle zlomit.

Jestli mas nejakyho kamose co je proutnik, tak jej popros at ji zkusi sbalit a opichat. Pak si muzes definovat jestli je problem v nezajmu o sex nebo v nezajmu o sex s tebou. Podle toho se muzes zaridit.

Nebo na to kasli, jestli se stara o decka a doma to je v pohode, zadny dusno domacnost slape. Tak si najdi nejaky kamosky na pichani a je klid. Ji o tom nerikej, semtam to na ni zkus aby nepocitovala, ze jsi nejak moc vyprazdnenej a nech ji dal zit frigiditou. Nektery zensky proste nesoulozi nebo jim hrablo po detech.

Hlavne ty kamosky nehledej na seznamce :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.19 10:37

Tak to je bohužel tvrdá realita, se kterou se setkal nejeden muž. Člověk má milující ženu, nebo si to alespoň myslí, jejich vztah je naplněn vším, včetně častých intimit. Pak přijde svatba, děti a … šmitec. Člověk si pak připadá jako trubec. Jeden kamarád si po svatbě a narození druhého potomka doma už ani nesáhl, přitom pro ženu i rodinu dělal první poslední. Skončilo to rozvodem.

Radu ani vysvětlení nemám. Nezbývá než zatnout zuby, nebo odejít. Doma to mám podobně, zatím se držím, i když ta frustrace je děsivá…

Příspěvek upraven 04.10.19 v 10:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 10:42

U nas je to podobny. Ja sex proste nepotrebuju. Nebavi me, nic z toho nemam, orgasmus jsem mela jen parkrat za zivot, a to sama. Ale vím, že manžel tím trpí, on to potřebuje. Tak jsem mu poradila, co má a nemá dělat. Nejde jen o sexuální praktiky, ale o chování celkově. Je To strašně na dlouho, ale začíná to fungovat. Muže obdivuju, že se mnou má tu trpělivost.

Tak to můžeš taky zkusit, zeptej se, co bys měl nebo neměl dělat. Třeba až se lehce připije, vykašli se na sex a tu náladu vyuzij na rozhovor, pokud o tom jinak mluvit nechce. No a nebo buď svině a řekni, že pokud si o tom aspoň nepromluvite a nějak nedojde ke kompromisu, tak si holt najdeš milenku. Třeba se pak probere a začne to řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
4.10.19 10:52

Co chceš poradit? Z toho co popisuješ tak buď zatni zuby nebo to řeš milenkou případně společnicí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
4.10.19 10:55
@Samuelsson píše:
Tak to je bohužel tvrdá realita, se kterou se setkal nejeden muž. Člověk má milující ženu, nebo si to alespoň myslí, jejich vztah je naplněn vším, včetně častých intimit. Pak přijde svatba, děti a … šmitec. Člověk si pak připadá jako trubec. Jeden kamarád si po svatbě a narození druhého potomka doma už ani nesáhl, přitom pro ženu i rodinu dělal první poslední. Skončilo to rozvodem.

Radu ani vysvětlení nemám. Nezbývá než zatnout zuby, nebo odejít. Doma to mám podobně, zatím se držím, i když ta frustrace je děsivá…

Příspěvek upraven 04.10.19 v 10:51

Nezenit se je taky funkcni reseni, jak vztah drzet v dobre kondici. Ony zensky po prstynku vetsinou silne zpohodlni a upnou se na plozeni deti. Jelikoz svatbu uz si odskrtly a ted jsou deti a az zplodi deti, tak je posledni bod odskrtnutej prijde mazlicek (v zajmu ditka samozrejme) a trouba manzel at si trhne protoze maximalne bude rozvod a aliky to poresi, takze zadny stres a uz vubec ne snaha. Nezenit se, nezenit se, nezenit se a porad udrzovat zdravou nejistotu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama