Sexuální turistika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Extra třída :D 12378 příspěvků 22.06.19 18:42
Sexuální turistika

Jezdíte na dovolenou za sexem, třeba do Tuniska, Egypta?
Já se přiznám, že co se cizinců týče, tak jsem spala jen se Slovákem a s Němcem.
Kolegyně si každé léto letí zablbnout do Tuniska, je to její oblíbená destinace a každý rok se tam nechává obšťastňovat od tamních mladíků, jí táhne na 50 a manžela nechává doma, ten nesnáší horka.
Moje mladá příbuzná minulý rok s Arabem otěhotněla a já k těmto mužům mám přímo odpor.
Jak to máte vy se sexuální letní turistikou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 22.06.19 18:48

Kámoš léta do Thajska a je moc spokojený.
No, a pokud bych zde měl napsat, co si myslím o ženské, která do sebe pustí někoho z Tuniska či Egypta, tak bych asi dostal ban na tři životy. :mrgreen:

Milan42
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.06.19 18:53

No tak doktoři na infekčním ve vojenské nemocnici se vždycky rádi seznámí s nějakým vzácným virem, kvasinkou či bakterií.

No a když z toho bude mimísek, tak tím lépe, lidé se snědou pletí budou mít budoucnost v EU lepší, než běloši, co mohou za všechno.

No a jinak, pokud je svéorávná a dospělá, tak ať si dělá co chce.
Jen ať nedopadne jako ty dvě holky v Pákistánu.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 22.06.19 18:57

Ty chlapi tam vylozene cekaj na turistky. Nas tam obtezovali u jako 14lety holky! Od te doby uz tam nepachnu. Kamoska co ma 150kg tam lita taky za sexem, ale na ni by jinak tady nikdo nevlezl. Hezka je, ale max v obliceji. Me se tyhle chlapi nelibej, jsou doterny, majetnicky, muslimacky a proste mi smrdej :lol:
Thajsko je vetsi masakr, tam pro par dolacu prodaj i mimino a z toho je mi uz uplne na zvraceni a umucila bych takovy prasata

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 8933 příspěvků 22.06.19 19:03

Jezděte si šuk. t kam chcete - ženský do afriky, chlapi do Thajska, ale netahejte si ty své objevy sem do ČR.

Kriss Tina
Extra třída :D 11040 příspěvků 22.06.19 19:06

Fuj, tohle by mě nenapadlo. Hlavně manžel té tvé kolegyně bude jistě jednou nadšený, až si přiveze nějakou nemoc :poblion: já bych do těhle zemi nepachla bez mého chlapa, natož abych tam ještě hledala nějaké místní úchyly :roll:

Echt Kelišová 8933 příspěvků 22.06.19 19:11
@Kriss Tina píše:
Fuj, tohle by mě nenapadlo. Hlavně manžel té tvé kolegyně bude jistě jednou nadšený, až si přiveze nějakou nemoc :poblion: já bych do těhle zemi nepachla bez mého chlapa, natož abych tam ještě hledala nějaké místní úchyly :roll:

No tak ty nemáš důvod někam jezdit za sexem. Ale dokážu si představit ženské, kterým nic jiného nezbývá, protože na ně nikdo nevleze ani pod vlivem. Nebo muže s pupkem, o které si ženská ani kolo neopře. Pro ty jsou tyhle země ráj.

Klopotkova
Extra třída :D 12378 příspěvků 22.06.19 19:12
@Prof. Farnsworth píše:
No tak ty nemáš důvod někam jezdit za sexem. Ale dokážu si představit ženské, kterým nic jiného nezbývá, protože na ně nikdo nevleze ani pod vlivem. Nebo muže s pupkem, o které si ženská ani kolo neopře. Pro ty jsou tyhle země ráj.

Já mám milence s pupkem a lezu na něj ráda.

Kriss Tina
Extra třída :D 11040 příspěvků 22.06.19 19:16

@Prof. Farnsworth tak kolegyně zakladatelky asi taky nemá vyloženě potřebu, když má doma manžela :lol:

Echt Kelišová 8933 příspěvků 22.06.19 19:17
@Klopotkova píše:
Já mám milence s pupkem a lezu na něj ráda.

Protože nemáš pas :mrgreen:

Echt Kelišová 8933 příspěvků 22.06.19 19:18
@Kriss Tina píše:
@Prof. Farnsworth tak kolegyně zakladatelky asi taky nemá vyloženě potřebu, když má doma manžela :lol:

Třeba její manžel nemá potřebu, když má 150 kilo. Třeba já bych to nedal.

Klopotkova
Extra třída :D 12378 příspěvků 22.06.19 19:18
@Prof. Farnsworth píše:
Protože nemáš pas :mrgreen:

To je pravda, ploché břicho, takové to úplně ploché jsem nikdy neměla. :mrgreen:

Echt Kelišová 8933 příspěvků 22.06.19 19:26
@Klopotkova píše:
To je pravda, ploché břicho, takové to úplně ploché jsem nikdy neměla. :mrgreen:

Cestovní pas, voe :mrgreen:

Klopotkova
Extra třída :D 12378 příspěvků 22.06.19 19:33
@Prof. Farnsworth píše:

Já vím, ale napadlo mně Ti napsat tento dvojsmysl. :mrgreen:

Koty
Závislačka 3829 příspěvků 22.06.19 19:34
@Prof. Farnsworth píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »