Sexuální tužby či přání, máte?

Anonymní
19.6.21 18:26

Sexuální tužby či přání, máte?

Máte nějaké sexuální sny a touhy? Myslíte že se vám splní? JA bych si přála anální sex ale přítel na něj zřejmě moc neni. Nikdy jsme to ani nezkusili. Jak třeba začít? Docela se před ním stydím jsme spolu uz dyl. ale o sexu se nebavíme. Anonym nebo smazat, chodí sem rodina :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
517
19.6.21 18:28

Vyzkoušeno skoro vše, spíš je výhra najít celoživotního partnera, který to bude chtít praktikovat. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
19.6.21 18:29

Docela mě vzrušuje myšlenka trojky, ale to by muselo být komplet s cizími lidmi. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
19.6.21 18:40

Mrak a všechny mi je manžel splnil. U některých jsme zjistili, že nás to baví oba a zůstaly :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2443
19.6.21 18:45

S mužem máme splníno vše.. 😁Bavíme se normálně o sexu a o věcech co se nám líbí… Komunikace je základ praxe už je třešnička na dortu :wink: 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 19:59

Já jsem toho vyzkoušela, si myslím dost, od análu po třeba sex ve třech,…, vše s bývalým přítelem, takže já mám splněno :lol: Manžel měl přede mnou spíš klidnější vztahy. Taky ho asi lákal anál, který neznal, tak to na mě zkusil a já se nebránila :) Víc nechce, ikdyž já bych svolila asi téměř ke všemu, kdyby chtěl. O sexu se bavíme normálně, nemáme žádné zábrany :) Nemyslím si, že by ses měla za to stydět. Pokud bereš vztah s partnerem vážně, měla by ses mu svěřit a celkově se naučit mluvit o sexu.

• Citovat
  • Nahlásit
28764
19.6.21 20:41
@Anonymní píše:
Máte nějaké sexuální sny a touhy? Myslíte že se vám splní? JA bych si přála anální sex ale přítel na něj zřejmě moc neni. Nikdy jsme to ani nezkusili. Jak třeba začít? Docela se před ním stydím jsme spolu uz dyl. ale o sexu se nebavíme. Anonym nebo smazat, chodí sem rodina :mavam:

Nemyslím si, že je vysloveně nutné mít nebo splnit úplně vše, co přijde člověku na mysl.
Taky mám pár věcí, které z mnoha důvodů (hlavně teda nezájem partnera o to) nikdy nebudou. A tak co, no. Na to se neumírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
19.6.21 20:48

Vlastně všechny mám nesplněné. Seznam psát nebudu byl bych tu navždy za úchyla
Možná je dobře něco nevyzkoušet a mít potravu pro fantazii.
Aneb najdi na všem něco pozitivního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
19.6.21 21:46
Například?
@pouzitychlap píše:
Vlastně všechny mám nesplněné. Seznam psát nebudu byl bych tu navždy za úchyla
Možná je dobře něco nevyzkoušet a mít potravu pro fantazii.
Aneb najdi na všem něco pozitivního.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 06:34

Já jsem teda asi úchyl a splněno mám snad vše. Respektive plním si to pořád dokola :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6829
20.6.21 10:50

Nemam splneno skoro nic. Pokud bych si je splnil, sel bych pravdepodobne sedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64356
20.6.21 11:18

Moc jich nemam, ty co ano splněny aspoň jednou. Dala bych si opacko, ale není s kym :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
20.6.21 20:20
@mackA159 píše:
Například?

Pravda je že něco splněného mám.
Klasiku, klasiku mimo byt, orál.

Ale já bych vyzkoušel vše kromě toho:
kde oba kvalifikovaně nesouhlasí (to tedy vylučuje znásilnění, děti, zvířátka :poblion: )
kde se cokoliv dělá s hovínkama :poblion:

Vím že hodně věcí bych vyzkoušel jen jednou.

Ale láká mě třeba i nasazovák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 00:12

Přítelkyně nic zkoušet nechce, vše co jí zajímalo už zkusila s někým předtím a co se nelíbilo už zkoušet nebude (anal), takže ho asi nikdy nezkusim :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 09:48

Manželovi jsem za poslední rok několikrát naznačila, že bych chtěla zkusit např. anál, nějaké pomůcky, sex na kuchyňské lince, svěřila jsem mu pár svých fantazií a představ, co by se mi líbilo… vyslechl si je a nic. Nechce se bavit a vůbec mluvit se mnou o sexu a intimnostech. Jsem z toho trochu nešťastná. Nějaký čas jsem ho zanedbávala v této oblasti a teď mi to asi vrací. Má rád klasiku a asi nehodlá v tom nic měnit. Nevím. Tato oblast je téma, které nás rozděluje. Což je škoda, a zatím netuším jaké je z toho východisko. Když si nemůžete říct, co by se vám líbilo, když se otevřeně nemůžete bavit a navzájem si vyhovět, trochu zaexperimentovat, při sexu se zasmát a udělat si i legraci… asi je mezi námi blok a ten musí chtít odblokovat oba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat