Sexuální útlum partnera- ubijí mě to

Anonymní
3.11.19 19:03

Sexualni útlum partnera- ubijí mě to

Ahoj,
Dnes kvůli intimitě anonymně. Je mi 26let partner je o tok straší. Máme 1,5letou dceru, po jejím narození jsme se rozešli. Po třech měsících si našel jinou, a pak jsme se dali o5 dohromady (byl s ni asi měsíc či dva), neřešila jsem ho, důležitá pro mě byla mala. Po návratu to bylo fajn o sex byl fajn, cca 3tydně někdy i častěji (jen pro info, před narozením dcery jsme spolu byli cca 6let) pak po cca 8mi měsících chození, kdy on chodil k nám či mi přestali u nej jsem otěhotněla a sestehovali jsme se k sobě. Ze začátku tehotenstvi sexu bylo méně, byla jsem extreme unavena a bylo mi špatně. Ale i tak jsme so vás na sex našli. Ovšem ted jsem v 7mesici ampośwdni měsíc, dva je frekvence tak 1 za týden až dva týdny. Je to dost frustrující, rikala jsem partnerovy že minto vadi a i zak nic… když jsme večer spolu a mala usne tak buď se podíváme na film, a nebo hraje na playstationu. A při tom vytuhne v obýváku, čili spolu už snad tři mesice nesdílíme ani ložnici…

Nehádám se, partner mě obejde, da mi pusu, ale sex mame jen pres den - mega nedělní rychlovka v momentě kdy si bere malou tchyně (mala bývá u babiček cca 3*tydne - čili cas na sebe máme… partner dela ranní od 6-14hod doma bývá kolem 15hod (odjíždí 25km)…

Ale jak píší když mame nejaky cas pro sebe, bud je na mobilu, hraje hry a nebo chrápe…
Fakt mě ten jeho nezájem o sex sere, nenidavno jsem mu poslala erotické fotky a co z toho napsal sms, jako zme dekuji moc se na tebe těším pusa, pusa a přijel domu a jediné co bylo hladil mě po noze, až kdyz jsem teda něco řekla tak byl sex, ale ten trval snad ani né minutu ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.11.19 19:26

:think: :think: :think: to znam

• Nahlásit
  • Citovat
7853
3.11.19 19:57

Minutu? Toho byl schopen vždy? Nemá nějaké zdravotní problémy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
3.11.19 20:08

Ty to po sobě nečteš, viď? :roll:
Měla bys… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18199
3.11.19 20:11

To je ale guláš. Takže odešel od vás krátce po narození prvního dítěte za nabíječkou, posléze sis ho vzala zpět. Krátce nato jsi zase otěhotněla a teď ti vadí nezájem chlapa. Tak nějak nevím, co tady chceš řešit. Všechno špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 20:36

Ano jsou tam chyby a preklepy, bohužel - co s tím když diky naši mile pitomě dokonale technologii a autokorekci tam naskačou?

A jen pro pořádek, neodeslal “kvůli nabiječce s k nabiječce” ale diky neunosným hadkám mezi našimi rodinami po narození dcery - nedokázali to že jsme spolu přenést pres sedce, celá ta léta co jsme spolu byli, naše rodina pro jeho rodinu nebyla dost dobra (protože ma máma byla rozvedena a odsuzovali to)… KE konci tehotenstvi jsme se hádali skrz naše matky (jedna na druhou stále neco mela a pak volala jednomu či druhému s tím, že tam tam vykládá to a to) a po porodu přišla poslední pomyslná kapka, kdy se došli požádat až k nám domů… Čili oficiální rozchod byl skrz tohle (pokud měl neco s nějakou jinou, tak by neměl asi potřebu to x-měsíců skrývat).

Milenku za tím také nevidím, ovšem je mezi nami velké intimní odcizení - a nevím jak to vše zvrátit… Nejsem rada, že spi na gauči nebot tam prostě pokaždé odpadne.

Chci prostě náš vztah i pres intimní vyhoření oživit, ale jak s jedním dítětem, které na mě výši a s druhým na cestě? Kde, kdy a jak si na sebe ten čas najit - když kolikrat oba jsme už zřejmě KO, on se odreaguje u playstationu či proste usne

• Nahlásit
  • Citovat
3.11.19 20:44
@Anonymní píše:
Ano jsou tam chyby a preklepy, bohužel - co s tím když diky naši mile pitomě dokonale technologii a autokorekci tam naskačou?

A jen pro pořádek, neodeslal “kvůli nabiječce s k nabiječce” ale diky neunosným hadkám mezi našimi rodinami po narození dcery - nedokázali to že jsme spolu přenést pres sedce, celá ta léta co jsme spolu byli, naše rodina pro jeho rodinu nebyla dost dobra (protože ma máma byla rozvedena a odsuzovali to)… KE konci tehotenstvi jsme se hádali skrz naše matky (jedna na druhou stále neco mela a pak volala jednomu či druhému s tím, že tam tam vykládá to a to) a po porodu přišla poslední pomyslná kapka, kdy se došli požádat až k nám domů… Čili oficiální rozchod byl skrz tohle (pokud měl neco s nějakou jinou, tak by neměl asi potřebu to x-měsíců skrývat).

Milenku za tím také nevidím, ovšem je mezi nami velké intimní odcizení - a nevím jak to vše zvrátit… Nejsem rada, že spi na gauči nebot tam prostě pokaždé odpadne.

Chci prostě náš vztah i pres intimní vyhoření oživit, ale jak s jedním dítětem, které na mě výši a s druhým na cestě? Kde, kdy a jak si na sebe ten čas najit - když kolikrat oba jsme už zřejmě KO, on se odreaguje u playstationu či proste usne

Romeo a Julie třetího tisíciletí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:26

Tys mu posílala erotické fotky v sedmém měsíci těhotenství? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
3.11.19 22:04

Tak buď někoho má nebo ho už nerajcuješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 06:22

Podle mě je naprosto normální, že chlap po několika letech vztahu už o sex moc nestojí a vrací se zpátky ke svým zájmům a koníčkům. Jednou týdně je po těch letech ještě moc dobrá frekvence. Horší je, že ten sex už tak dobrý není. Ale frekvence je v pořádku. :) :) :)… Nemusí to nutně znamenat, že má někoho jiného. Nebo, že ho nerajcuješ… Co mně třeba dost vadí, je to, když vidím, že mě žena nutí do sexu, když se mi nechce. Pak už nemám chuť vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 13:01

No, mame na to asi kazdy trochu jiny nazor…Kdyz te zena nuti do sexu a pak se ti uz nechce vubec…Nemel by ses hlavne zamyslet na tim, jak se citi ona…?? A mit sex 1×/tydne je tedy hodne malo…Myslim, ze takove vztahy jsou v ohrozeni, ze dlouho nevydrzi… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 13:41
@mistr16F84A píše:
Podle mě je naprosto normální, že chlap po několika letech vztahu už o sex moc nestojí a vrací se zpátky ke svým zájmům a koníčkům. Jednou týdně je po těch letech ještě moc dobrá frekvence. Horší je, že ten sex už tak dobrý není. Ale frekvence je v pořádku. :) :) :)… Nemusí to nutně znamenat, že má někoho jiného. Nebo, že ho nerajcuješ… Co mně třeba dost vadí, je to, když vidím, že mě žena nutí do sexu, když se mi nechce. Pak už nemám chuť vůbec.

Já ti nevím.. Ale v tomhle ženy bývají nekompromisní, a pokud jsou ještě v tomhle ohledu odmítány tak pak těžko odolávají někde kde jsou vítány.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 17:19

Takže mi chcete říct, že v několikaletém vztahu je opravdu dlouhý a plnohodnotný sex jednou za týden málo??? Nemyslím tím rychlovku na pár minut… Kdy to chcete stíhat dělat častěji? To nechodíte oba dva do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 17:29
@mistr16F84A píše:
Podle mě je naprosto normální, že chlap po několika letech vztahu už o sex moc nestojí a vrací se zpátky ke svým zájmům a koníčkům. Jednou týdně je po těch letech ještě moc dobrá frekvence. Horší je, že ten sex už tak dobrý není. Ale frekvence je v pořádku. :) :) :)… Nemusí to nutně znamenat, že má někoho jiného. Nebo, že ho nerajcuješ… Co mně třeba dost vadí, je to, když vidím, že mě žena nutí do sexu, když se mi nechce. Pak už nemám chuť vůbec.

Ne, neni to normalni. Respektive nemuzes tvrdit, ze to, co vyhovuje tobe, je tak nejak bezny uzus. Mne osobne by to ani po skoro dvaceti letech nevyhovovalo a partnerovi taktez ne. A nikdo nikoho do sexu nutit nemusi. To, ze ty mas (z meho individualniho pohledu) nizsi sexualni potrebu a s tim souvisejici frekvenci jeste neznamena, ze je to tak bezne a uz vubec ne, ze by to melo vyhovovat i ostatnim.
Kazdy z nas je original a na zaklade nasich individualnich potreb nelze odvozovat potreby ostatnich. Normalni je to, co vyhovuje prave tem dvema, kteri tvori par a to, co jsou ochotni si navzajem poskytovat ci tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 18:45

Já vím. Právě o to jde. Tolerovat potřeby toho druhého. Mně by třeba stačilo i jednou za čtrnáct dní, ale partnerka chce častěji, tak se snažím jí vyjít vstříc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama