Sexuální věci ve spánku

11
18.6.21 09:09

Sexuální věci ve spánku

Znovu hezký den, druhá věc, které bych chtěla přijít na kloub je z mé strany. Ráno jsem nechápala přítelův výraz. Prý co se mi zdálo, jelikož jsem se uspokojovala. V tu dobu se mi zdálo o něm, to jsem nepopírala. O ničem jsem ale nevěděla. Další noc se nejspíš nic nestalo, a tu další jsem začala uspokojovat přítele, i když jsem stále spala. Zbudila jsem se s domněním, že začal přítel. Až po sexu jsem se dozvěděla jak to bylo doopravdy, byl opravdu zmatený, že to nevím. Takhle se to stalo 3 v poslední době. A jednou tak půl roku zpátky. Přes den nepociťují nějakou absenci sexu. Setkal jste se s tím někdo? Sama se nechápu. Sexu máme dle mého tak akorát, o žádných mých tajných touhách nevím. Je jasné, že přítele už to začíná značně znepokojovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31851
18.6.21 09:20

Sexsomnie :lol: Můžeš googlit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11559
18.6.21 09:23

A co na tom přítele znepokojuje? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
18.6.21 09:23

Dobrej nápad. Ale mě by to neprošlo nakukat ženě, že to začala ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
18.6.21 09:24

No, melo by se mu to spis libit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
18.6.21 09:34

A co ho na tom znepokojuje? Navíc tedy značně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:37

Sexsomnie.

Měl jsem období, kdy jsem se ve spánku pouštěl do sexu se svou ženou. Zpočátku byla pro s tím, že když se nevzbudí, tak nevadí a aspoň já si užiju. A když vzbudí, tak fajn, užije si také. Navíc pobavená, že ve spánku se chovám v sexu jinak, takže změna.

Pak jí to začalo obtěžovat a nakonec jsem se raději držel kraje postele, abych se vzbudil jakmile se pustím a nepokoušel se ji ve spánku „znásilnit“, když mi řekla, že si další buzení v noci kvůli sexu nepřeje a má toho dost. Nebo jeden z nás rovnou chodil spát jinam.

Takže chápu, že i tvůj přítel přestává být nadšený - ono být častěji buzen osaháváním ze strany člověka, který působí zcela vzhůru, ale je přitom mimo a nic si nepamatuje, je divné a může to být docela nepříjemné. Navíc se přítel asi moc nevyspí.

Tuším, čím jsem si to vyvolal, ale nevím, jak to řešit. Odeznělo to asi po půl roce a ani zpětně na to nevzpomínám s úsměvem.

• Citovat
  • Nahlásit
11
18.6.21 09:42

Čím se to tedy fa vyvolat? A odeznělo to jen tak?
Ano, když je to 1,2× tak je to něco fajn. Ale začíná se děsit toho, že to tak bude pokračovat. Přeci jen to není nic normálního, když se rozespalá proberu a nevím co se děje. Také je rád, když ho do toho zapojím, ale když ne, necítí se zrovna nejlépe. A docela ho chápu, také bych se bála aby se to nezhoršovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:45
@JanaDaR píše:
A co ho na tom znepokojuje? Navíc tedy značně?

Tipl bych, že to, že se s ním pokouší o sex žena, co na něj kouká, případně dokonce i mluví, která je ale přitom zcela mimo a nic si z toho nepamatuje nebo si to pamatuje celé jinak.

Navíc jakoby trochu jiná, jinak gestikuluje, jinak chová a reaguje. A že nejde jen o jeden zážitek, kdy zakroutí hlavou, zasměje se, možná vzrušující změna. Ale že to má být trvalejší součást jeho sexuálního života, tenhle „sex s cizinkou“ v těle jeho ženy, o kterém pak jeho žena nic neví, případně si z toho pamatuje jen útržky a má to provázané se snem, kde se dělo i něco úplně jiného, takže neodliší zpětně sen od reality.

Jestli se u zakladatelky rozjede i náměsíčnost obecně a začne třeba chodit ven, tak tam už celkově přestane legrace.

• Citovat
  • Nahlásit
1612
18.6.21 09:49
@Clasia píše: Čím se to tedy fa vyvolat? A odeznělo to jen tak?
Ano, když je to 1,2× tak je to něco fajn. Ale začíná se děsit toho, že to tak bude pokračovat. Přeci jen to není nic normálního, když se rozespalá proberu a nevím co se děje. Také je rád, když ho do toho zapojím, ale když ne, necítí se zrovna nejlépe. A docela ho chápu, také bych se bála aby se to nezhoršovalo.

Je to divné. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
18.6.21 09:52
@Anonymní píše:
Tipl bych, že to, že se s ním pokouší o sex žena, co na něj kouká, případně dokonce i mluví, která je ale přitom zcela mimo a nic si z toho nepamatuje nebo si to pamatuje celé jinak.

Navíc jakoby trochu jiná, jinak gestikuluje, jinak chová a reaguje. A že nejde jen o jeden zážitek, kdy zakroutí hlavou, zasměje se, možná vzrušující změna. Ale že to má být trvalejší součást jeho sexuálního života, tenhle „sex s cizinkou“ v těle jeho ženy, o kterém pak jeho žena nic neví, případně si z toho pamatuje jen útržky a má to provázané se snem, kde se dělo i něco úplně jiného, takže neodliší zpětně sen od reality.

Jestli se u zakladatelky rozjede i náměsíčnost obecně a začne třeba chodit ven, tak tam už celkově přestane legrace.

No, to chápu, zvláště pokud se to děje týdny a měsíce. Ale jim se to stalo třikrát - alespoň dle popisu autorky dotazu, z ničeho jiného tedy vycházet nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
18.6.21 09:54

@Clasia tak si ten termín vyhledej a určitě se tam dozvíš něco o možných spouštěčích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16701
18.6.21 10:04

Dyť je to hezký! ;) Co by někteří jiní za to dali… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
18.6.21 11:25

Děkuji za info, hledala jsem. Co jsme našla, tak že spouštěč není moc známý. Budu jen doufat, že se to víc nerozšíří. A jak tady někdo psal, nejdřív to může být fajn, ale právě že v přítelovi jdou vidět obavy, že se to rozšíří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
18.6.21 11:35
@Clasia píše:
Znovu hezký den, druhá věc, které bych chtěla přijít na kloub je z mé strany. Ráno jsem nechápala přítelův výraz. Prý co se mi zdálo, jelikož jsem se uspokojovala. V tu dobu se mi zdálo o něm, to jsem nepopírala. O ničem jsem ale nevěděla. Další noc se nejspíš nic nestalo, a tu další jsem začala uspokojovat přítele, i když jsem stále spala. Zbudila jsem se s domněním, že začal přítel. Až po sexu jsem se dozvěděla jak to bylo doopravdy, byl opravdu zmatený, že to nevím. Takhle se to stalo 3 v poslední době. A jednou tak půl roku zpátky. Přes den nepociťují nějakou absenci sexu. Setkal jste se s tím někdo? Sama se nechápu. Sexu máme dle mého tak akorát, o žádných mých tajných touhách nevím. Je jasné, že přítele už to začíná značně znepokojovat.

Take bych byl znepokojeny z tak spatne pohadky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat