Sexuální vzrušivost - medikament

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 21:45
Sexuální vzrušivost - medikament

Ahoj, prosím o zachování anonymity. Máte někdo zkušenost s nějakým lékem na sexuální vzrušivost? Dosud mi pomáhala větší dávka alkoholu a bylo mi řečeno, že stejně dobře může pomoct lék podporující sexuální vzrušivost yohimbin, ale mám to probrat s obvodním doktorem. Máte někdo s tímhle zkušenost? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 21:56

Ahoj, taky bych potřebovala, jelikož prostě mě nevzruši snad nic. Je to fakt blbý. Já když jsme se snažili o mimi tak v době ovulace to byla paráda, tak sem si řekla, že po narození male už nechce zádnou antikoncepci, dala jsem si tělísko a myslela si, že když budu ovulovat bude to dobré a budu mít na sex chuť, ale nemám, nevím, ale asi to tělísko zabraňuje nějakým hormonům. Prostě mi sex nechybí a nemám na něj chuť a to mi je 38. Vůbec nevím, co mám dělat :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 22:03

Jsem o pár let mladší. Tohle by mělo být „bezpečné“, nebránit těhotenství. A uvolnit hlavu, aby se člověk uvolnil a měl chuť na sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 23:24

Nedam dopustit na macu..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >