Reklama

Sexuální vzrušivost - medikament

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 21:45
Sexuální vzrušivost - medikament

Ahoj, prosím o zachování anonymity. Máte někdo zkušenost s nějakým lékem na sexuální vzrušivost? Dosud mi pomáhala větší dávka alkoholu a bylo mi řečeno, že stejně dobře může pomoct lék podporující sexuální vzrušivost yohimbin, ale mám to probrat s obvodním doktorem. Máte někdo s tímhle zkušenost? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 21:56

Ahoj, taky bych potřebovala, jelikož prostě mě nevzruši snad nic. Je to fakt blbý. Já když jsme se snažili o mimi tak v době ovulace to byla paráda, tak sem si řekla, že po narození male už nechce zádnou antikoncepci, dala jsem si tělísko a myslela si, že když budu ovulovat bude to dobré a budu mít na sex chuť, ale nemám, nevím, ale asi to tělísko zabraňuje nějakým hormonům. Prostě mi sex nechybí a nemám na něj chuť a to mi je 38. Vůbec nevím, co mám dělat :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 22:03

Jsem o pár let mladší. Tohle by mělo být „bezpečné“, nebránit těhotenství. A uvolnit hlavu, aby se člověk uvolnil a měl chuť na sex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 23:24

Nedam dopustit na macu..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >