Sexuální život nestojí za nic

Napsat příspěvek
9
25.3.20 20:16

Zažila jsem… a nedopadlo to:-( Myslím, že hlavní důvod byl, že jemu se na mně tenkrát líbila hlavně moje povaha, ale nepřitahovala jsem ho. Líbily se mu velmi štíhlé holky s velkýma prsama a já jsem hruška. Sice jsem byla štíhlá, ale pořád hruška…tzn. větší spodní část těla, prsa malá. To jsem zjistila až později…taky jsem si několik dlouhých měsíců/let lámala hlavu proč spolu nespíme, když jinak si ve všem rozumíme. Opustila jsem ho…bolelo to…probrečela jsem spoustu dní i nocí, ale fakt to dál nešlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14198
25.3.20 20:19
@Anonymní píše:
Všem moc děkuji, jsem vám vděčná. :srdce:

Kočko, přesedlej na jiného hřebce. Tenhle jiný nebude. Jen by ses trápila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 00:37
@Jakaku píše:
Zažila jsem… a nedopadlo to:-( Myslím, že hlavní důvod byl, že jemu se na mně tenkrát líbila hlavně moje povaha, ale nepřitahovala jsem ho. Líbily se mu velmi štíhlé holky s velkýma prsama a já jsem hruška. Sice jsem byla štíhlá, ale pořád hruška…tzn. větší spodní část těla, prsa malá. To jsem zjistila až později…taky jsem si několik dlouhých měsíců/let lámala hlavu proč spolu nespíme, když jinak si ve všem rozumíme. Opustila jsem ho…bolelo to…probrečela jsem spoustu dní i nocí, ale fakt to dál nešlo…

To mě moc mrzí, snad jsi teď šťastná:pleading_face: ale to k životu patří a probrečíme si ještě dost..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 00:37
@divine woman píše:
Kočko, přesedlej na jiného hřebce. Tenhle jiný nebude. Jen by ses trápila.

Přemýšlím nad tím už dlouho..

• Nahlásit
  • Citovat
9
26.3.20 19:25

To mě moc mrzí, snad jsi teď šťastná:pleading_face: ale to k životu patří a probrečíme si ještě dost..

Jojo, všechno zlé je k něčemu dobré :-) Jsem šťastná (ťukám na čelo:-)), ať to nezakřiknu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama