"Sexuální" život teenagerů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 22:54
"Sexuální" život teenagerů

Ahoj, jen bych chtěla říct, že vůbec nevím do jaké kategorie jsem to měla dát :cert: :mrgreen:
Noo, jak bych začala, dcera si našla kluka, už spolu jsou téměř 11 měsíců a to jí je teprve 14 let, no dobře, ale jejímu příteli je 17 :zed:
Všichni asi chápete, čeho se bojím..
On je velmi milý, pomáhá holce s učením, chová se k ní velmi hezký a je celkově takový dost slušný..
No jo, ale stejně se toho věku bojím, přeci jen v 17 letech ten kluk bude myslet na spoustu věcí..
Viděla jsem je líbat, pořád jsou na sebe dost nalepení, neustále spolu leží, jednou jsem je viděla si spolu psát o sexu, dokonce ji viděl jen ve spodním prádle, bůh ví co všechno ještě. S dcerou máme velmi přátelský vztah, říká mi dost věcí, ale nemyslím si, že by mi řekla, kdyby se s ním vyspala.. Poraďte mi, co mám dělat? Mám to nechat být? Je to v pořádku? :nevim: :zed: :mrgreen:
Jinak 15 ji bude skoro za rok, protože nedávno ji bylo 14.. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 15.06.19 22:56

Čau mámo, prdelní situace, že? :lol: Já být tebou, zakroutil bych mu krkem, ať si je dcerka n…á jak chce.

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 15.06.19 22:58
@Lexter píše: Čau mámo, prdelní situace, že? :lol: Já být tebou, zakroutil bych mu krkem, ať si je dcerka n…á jak chce.

no jo :nevim: není takové řešení poněkud trestné?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 15.06.19 23:00
@stinga píše: no jo :nevim: není takové řešení poněkud trestné?

A není trestné píglovat 14-ku? Věřit dvěma teenagerům se nevyplácí. Zvláště když jednomu je 14 a druhému 17. To už je mladý muž s nějakým rozumem.

Beru to jako takové klasické rodičovské starosti. Holka se spálí a bude klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 23:02

No, zakazovat je asi blbost, to na to skočí tím spíš, na truc. Kamarádka si taky našla ve 14 sedmnáctiletýho. Bylo to o prázdninách a to proběhly „ruční práce“ takhle spolu prožili celý podzim s tím, že to do února, kdy jí bude patnáct nějak doklepou. Nedoklepali, silvestr v jedné posteli už zkrátka neustáli naštěstí měli ochranu. Takže jedině ochrana ochrana ochrana vtloukat do hlavy poučovat. Je to sice platný jako komunista na Velehradě ale snažit se to překazit nějak direktivně je to samý jako jim to dovolit.

kaja00
Extra třída :D 13576 příspěvků 15.06.19 23:36

To je prekérní situace :lol: Ale zakazovat určitě ne, promluvila bych si sní hlavně o ochraně ať neřešíš nechtěné těhotenství. No uvidíš, třeba se rozejdou a bude po starostech. :oops:

Lalelale
Závislačka 4926 příspěvků 15.06.19 23:43

S dcerou bych si velmi slušně, tj tak, aby ji to neponizovalo, promluvila o ochraně. Beztak to nejspíš ví, ale pro jistotu. Víc dělat nemůžeš, zákazy docilis pravého opaku.

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 15.06.19 23:53

Fejk jak bejk :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 00:08

Ahoj,
určitě nezakazovat, akorát vám to pokazí vztah.. zkus si s ní v klidu (! důležitý) promluvit a vysvětlit, že to neni z tvý strany nic osobního vůči jejímu příteli, ale že s nějakýma věcma je prostě lepší počkat. Vždyť pokud ji ten přítel miluje, tak to určitě aspoň do těch patnáctin vydrží.
Ale zase z druhý strany, já měla první sex taky hodně brzo na mamky vkus (bylo mi teda 15 a půl) a upřímně toho ani po 10 letech nelituju. Toho kluka jsem milovala, věřila jsem mu, byli jsme spolu rok, netlačil na mě a sex jsme vážně měli až když jsem se na to já cítila zralá. Bohužel mamka se snažila dělat všechno proto, aby „tomu“ zabránila - zakazovala nám přespávat u sebe, nepouštěla mě ani na školní akce, který byly přes noc a on tam byl taky.. vůbec s ní nebyla řeč (přitom s ním jinak problém neměla, byl to slušnej kluk, rozuměli si). Spali jsme spolu natajňačku odpoledne po škole u něj doma a jediný, čeho z toho období lituju je, že jsme přišli o takový ty hezký noci spolu, usínání spolu, objímání se ze spánku a pod.. Tomu se mamce zabránit podařilo, sexu ne.
Tak jen pro zamyšlení, že sex v nižším věku nemusí být katastrofa. Mám kamarádky, co „o to“ přišly ve 14 a nijak je to nepoznamenalo. A hlavně zastávám názor, že je lepší přijít o panenství ve 14 s někým, koho miluješ, jsi s ním dlouho a věříš mu (což podle popisu tvoje dcera asi má) než třeba ve 20, ale bez citů.
No a samozřejmě zdůrazni důležitost ochrany, ale to je asi jasný.
Držim palce, tohle téma je vždycky ošemetný. Jen jsem se chtěla ozvat se svym pohledem, protože mně a mamce to na docela dlouho pokazilo předtím bezproblémový vztah a odcizily jsme se.
Anonym, protože máma sem chodí a nechci, aby si to přečetla :D

M_Vladim
Echt Kelišová 9331 příspěvků 16.06.19 01:02
@Božislava píše:
Fejk jak bejk :mavam:

Možná. A?… :nevim:
Sám znám podobný, už jsou dlouhá léta manželé, mají vnuky… :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45153 příspěvků 16.06.19 01:06

To s ní začal chodit když jí bylo 13 8o Tak bacha at nepřijde brzo těhotná ;)

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 16.06.19 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj, jen bych chtěla říct, že vůbec nevím do jaké kategorie jsem to měla dát :cert: :mrgreen:
Noo, jak bych začala, dcera si našla kluka, už spolu jsou téměř 11 měsíců a to jí je teprve 14 let, no dobře, ale jejímu příteli je 17 :zed:
Všichni asi chápete, čeho se bojím..
On je velmi milý, pomáhá holce s učením, chová se k ní velmi hezký a je celkově takový dost slušný..
No jo, ale stejně se toho věku bojím, přeci jen v 17 letech ten kluk bude myslet na spoustu věcí..
Viděla jsem je líbat, pořád jsou na sebe dost nalepení, neustále spolu leží, jednou jsem je viděla si spolu psát o sexu, dokonce ji viděl jen ve spodním prádle, bůh ví co všechno ještě. S dcerou máme velmi přátelský vztah, říká mi dost věcí, ale nemyslím si, že by mi řekla, kdyby se s ním vyspala.. Poraďte mi, co mám dělat? Mám to nechat být? Je to v pořádku? :nevim: :zed: :mrgreen:
Jinak 15 ji bude skoro za rok, protože nedávno ji bylo 14.. :cert:

Chápu. 17 leté tele, nic ještě nedokázal, zkušenosti žádné, v posteli taky nic moc…
Nebyl by lepší nějaký starší, zkušenější, zajištěný…?

divine woman
Extra třída :D 12194 příspěvků 16.06.19 13:07
@TrueIsFalse píše:
Chápu. 17 leté tele, nic ještě nedokázal, zkušenosti žádné, v posteli taky nic moc…
Nebyl by lepší nějaký starší, zkušenější, zajištěný…?
:zed: :zed: :zed: ty jsi fakt d.bil a klidně mi můžou dát banána.
M_Vladim
Echt Kelišová 9331 příspěvků 16.06.19 15:24
@Markéta80 píše:
To s ní začal chodit když jí bylo 13 8o Tak bacha at nepřijde brzo těhotná ;)

Už jsem psal a napíšu to znova. Vztahy pod 15 nejsou ani zdaleka raritou. Sám jsem o několika v onom věku věděl, jeden příklad jsem napsal. Většina ostatních, které jsem znal, se sice nakonec nevzali, ale neznal jsem jich až tak málo. 8)
Jak už tu psali i jiní, zákazy nejsou k ničemu. Jenom jsou z toho šrámy. Jak mezi těmi páry, tak třeba mezi dětmi a rodiči.
To co se dá vážně dělat, je bránit předčasnému založení (neúplných) rodin. A to se dá jedině poučováním a dostupností antikoncepce. Štastná mládež by měla znamenat i spokojenou starší populaci. A to obojí chceme. :pankac: :kytka: :pankac: :kytka:
Mimochodem: Zase upozorňuji na ten zákonně nesmyslný klacek, který by se dal ohnout i na tenhle připad. :think:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 16.06.19 15:54

Hele… z psaní vypadáš jako rozumná ženská. Cokoliv chtějí, v tom jim stejně nezabráníš, nemáš jak… Podívej se na Comeback, Pomáhat a chránit, třeba ti to pomůže se nad tím trošku zasmát ;)
Ze 14 bych taky nejásala, tím spíš, že já naopak kolem sebe mám lidi, co začali na vejšce… a taky jich není málo, mezi náma… jenže v tom je nejspíš ta pointa, pro každýho je ten správnej čas jindy. A že v rozmezí šesti, osmi let…? Hm… člověk nad tím může špekulovat, ale realita taková prostě je… :nevim:
Na druhou stranu, mateřský pud se taky projeví někdy u osmnáctek a někdy u třicítek… a nikomu to divný nepřijde… Nevím. Zahrabala jsem se do myšlenek, který jsou i na mě nějak moc komplikovaný :D

Každopádně jak zaznělo, asi má štěstí na kluka, dobře pro ni… anooo, nemá smysl si nalhávat, že ten v sedmnácti myslí jen hlavou… :D
Osobně bych se vykašlala na tu imaginární patnáctku, prostě fakt proto, že ty to stejně neovlivníš a taky nikdo neovlivní, jestli oni dva se udrží… kdo jinej by to měl chápat, než dospělí lidi… A raději bych dceru poučila o některých praktických aspektech života ;) antikoncepce, taky nikdy nespoléhat na kluka, že ví co dělá a že si dá pozor a že se nic nemůže stát :D ani na toho imaginárně zkušenějšího :D Tohle bych, být matkou puberťačky, považovala za svou osobní povinnost dceři nalejt do hlavičky za každou cenu :mrgreen: Ideálně taky jak se nenechat blbě načapat, a pak vzhledem k tomu, že je pod zákon, tak důsledně držet hubu, a to zejména v telefonu, na internetu a před kámoškama.
Popravdě bych si možná vzala stranou i toho jejího… a důrazně mu vysvětlila, že si ani jeden z nich nemůže dovolit nejen nevhodný kecy kdekoliv, ale popravdě ani „nehody“ a „selhání“. On to asi ví, ale pořád to jsou náctiletý telata a taky bych jako dospělá podle toho s nima jednala. Lepší jeden mateřskej rozhovor, než spousta nepříjemností :nevim:
Pro rejpaly, jasně že vím, v jakých vodách se tyhle rady pohybujou, ale kdo se vždycky a stoprocentně v posteli udržel, ať hodí kamenem :nevim: Ráda bych věřila, že tak svět nefunguje, ale moc mi to nejde. Blbý situace si dokážou zařídit i „rozumný“ vysokoškoláci a průšvihový úlety dospělý lidi, takže abych věřila v sebeovládání náctiletých telat? Kdo je takovej idealista, ať si jde ty děcka osobně hlídat. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama