Sexuální zneužívání - nikdo mi nevěří

Anonymní
16.8.20 20:23

Sexuální zneužívání - nikdo mi nevěří

Ahoj, jsou to už 4 roky, kdy to skončilo - zhroutila jsem se, a psycholožka mě donutila to říct rodičům. Ale nevěří mi. Během asi 7 let kdy se mi to dělo jsem jim to 2× rekla. A ani jednou mi nevěřili. No a teď jsem to mamce při jedné hádce vpálila. Věc se má tak, že strýc(pachatel) a jeho manželka se mě teď snaží pořád kontaktovat. Stejně tak mého přítele. Nechci s nima mluvit - bojím se. Nejhorší je, že on se ke spousta věcem přiznal. Ale nechce říct, že jsem byla malé dítě. Minule (po zhroucení) se mě donutil myslet, že když mi bylo 13 (nebylo, bylo to už dřív) tak to bylo prece v pohodě, že už jsem byla velká holka. A že nedělal nic protizakonneho. Každopádně přesto, že se ke spoustě věcem přiznal. Nikdo mi nevěří. A já to nemám jak dokázat. Nebaví mě se hádat. A už vůbec nechápu co po mně chtějí. Vlastně vím, chtějí abych se přiznala, že jsem všechno chtěla, aby byli z obliga. I přesto, že jsem byla malé dítě. A to, že mi bylo 13 (i když to začalo mnohem dříve, což on mi nevěří, nebo nechce přiznat) rozhodně prece není pro ne výmluva. Mrzi me to, protože celý můj život mi moje mamka nevěří, ať šlo o cokoliv (o nemoc, o bolest, o šikanu apod) vždycky mi rekla, že jsem si to vymyslela ve své hlavě. A já tomu věřila (dokud jsem se nezhroutila a nechodila na terapie, kde mi psycholožka otevřela oči). Ale zase jsem špatná ta já, zase jsem si to vymyslela. A vlastně mi řekli že když neřeknu, že jsem si to vymyslela. Nebo nestáhnu to obvinění. Že přijdu o rodinu. A že přijdu i o přítele. A že s dcerou nebudu mít kam jít. Vim, že o přítele nepřijdu a mám v něm maximální podporu. Ale o rodinu i tak nechci přijít. Potřebovala jsem to ze sebe prostě vypsat. A třeba někdo napíše svoji zkušenost, která pak pomůže spoustě dalším obětem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3981
16.8.20 20:32

Je mi líto, že máš takové trable, ale z příspěvků chytrá nejsem. Není tam, co se stalo, kdy a kdo ti ublizoval, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12971
16.8.20 20:35

@Mallorka Pochopila jsem, ze ji od 13 let zneuzival jeji stryc :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
16.8.20 20:40
@cecetka píše:
@Mallorka Pochopila jsem, ze ji od 13 let zneuzival jeji stryc :cert:

No dle ní to bylo dřív jak ve 13… Ze ji bylo 13 ji tvrdí strýc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 20:42

Z fleku bych o takovou rodinu prisla - mama, ktera ti neveri..zazila jsem neco podobneho. Stala bych si za tim, at se treba pos.rou, utla bych kontakty s kazdym, kdo by se to snazil zlehcovat. Ja si to tajemstvi v sobě nesu cely zivot, mam uz dve děti, nebylo to asi tak husty jako u tebe, ale byl to nejblizsi clovek, kdo mi ublizil..dnes s nim tedy vychazim, odpustila jsem mu..Urcite se nenech vydirat a podsouvat si od nich veci. Ja teda radu psycholozky neuposlechla a nekonfrontovala jsem s tim dotycneho..ale ovlivnilo me to hodne. Mama mi taky neverila nebo to zlehcovala a snazila se ze me udelat blazna, ze jsem si to vymyslela…dlouho jsem tomu verila, ze jsem treba schizofrenik. Deset let jsem tomu snad verila…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 20:42

Ano zneužíval mě strýc. Nevím úplně od kdy, ale určitě mi bylo 11. Protože to byl první zážitek, který se mi vryl do paměti. Zneužíval mě nejméně 7 let. Do mých 18, kdy jsem se ze dne na den zhroutila.

• Citovat
  • Nahlásit
5613
16.8.20 20:43

Kolik ti je? Dle toho textu nejsi ani plnoleta. Když tě zneuzival dřív jak před 13tym rokem, a jsou to 4 roky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6153
16.8.20 20:44

A ty jsi na něho podala trestní oznámení, nebo chce jen tak v rodině aby si řekla, že sis to vymyslela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13545
16.8.20 20:45

Takova rodina Ti k ničemu není, naopak škodí. Stůj si za tím co je pravda. Zkusila si přerušit na nejakou dobu kontakt, jestli by Ti bez nich nebylo lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
16.8.20 20:46

Vyser se na tu svoji rodinu. Tohle je rodina prosímte? Sama máš dceru, věřila bys ji? Nebo bys byla schopna ji tvrdit že si to vymyslela? Představ si v te situaci tebe, a tvoje dite. Co bys jako máma udělala? Jak by ses zachovala? To opravdu chceš aby se tvoje dcera stykala s tvým úchylnym strycem? Tohle opravdu není rodina. Ani to je mama se nechová jako máma. Věř, že bez nich ti bude líp. I kdybys měla skoncit s dcerou sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 20:46
@Anonymní píše:
Z fleku bych o takovou rodinu prisla - mama, ktera ti neveri..zazila jsem neco podobneho. Stala bych si za tim, at se treba pos.rou, utla bych kontakty s kazdym, kdo by se to snazil zlehcovat. Ja si to tajemstvi v sobě nesu cely zivot, mam uz dve děti, nebylo to asi tak husty jako u tebe, ale byl to nejblizsi clovek, kdo mi ublizil..dnes s nim tedy vychazim, odpustila jsem mu..Urcite se nenech vydirat a podsouvat si od nich veci. Ja teda radu psycholozky neuposlechla a nekonfrontovala jsem s tim dotycneho..ale ovlivnilo me to hodne. Mama mi taky neverila nebo to zlehcovala a snazila se ze me udelat blazna, ze jsem si to vymyslela…dlouho jsem tomu verila, ze jsem treba schizofrenik. Deset let jsem tomu snad verila…

Tak to máš něco podobného jako já. A myslím, že v takových situací neexistuje horší a lepší. Pořád se to podepíše na naší duši stejně. Právě já jsem dlouho byla v pohodě protoze to nebolelo. Jak říkali ve škole a doma a tak. A pak mi najednou došlo, že to bolet vůbec nemusí. A už to jelo. A přesně jak píšeš, máma mi rekla, že jsem si to vymyslela. A já jsem opravdu tomu věřila. Že je to jen můj výmysl. Že to co se děje je správně, a že když to vnímám jinak, tak to je jen výmysl.

• Citovat
  • Nahlásit
3981
16.8.20 20:47
@Anonymní píše:
Ano zneužíval mě strýc. Nevím úplně od kdy, ale určitě mi bylo 11. Protože to byl první zážitek, který se mi vryl do paměti. Zneužíval mě nejméně 7 let. Do mých 18, kdy jsem se ze dne na den zhroutila.

To je hrozný a ty jsi k nim jezdila jako dítě? Já bych si promluvila s matkou o samotě a řekla ji to, kdyby i neverila asi bych už nemela zájem se s ní stykat. Je to tak, bohužel. Strýc bymel být potrestán zákonem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 20:53

@JancaS84 jen v rodině
@mackA159 je mi 22, mám už vlastní rodinu.
@Elen8 vlastně už se moc nevídáme. A když se 4× do roka vidíme, jen se hádáme. I tak mám svoji mamku ráda. A nechci ji ublížit. @mackA159 ano přesně, mám vlastní dceru. A nedokážu si představit,.Že bych ji někdy nevěřila. I kdyby mi lhala. Nechápu svoji mamku. Na druhou stranu mám dceru a vím jak občas výchova dokáže potrápit. A nechci házet vinu jen na ní. Ve smyslu, že v jiných věcech jsme si rozuměli. Jen sem si nesměla na něco stěžovat. Myslím si, že mamka si to nechce připustit. Protože ji asi přijde, že takové věci se nastávají. A už vůbec ne jejím dětem. Přemýšlela jsem, že bych ji vzala k psychologovi - Což se mnou nebude souhlasit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 20:55

@Mallorka bydlela jsem u nich. Jednu dobu - prý jsem byla nezvkadatelna a teta, že se mě ráda ujme. Moje nezvladatelnost byla v tom, že jsem byla tvrdohlavá, podle mamky si vymýšlela. A neměla jsem samé jedničky. :nevim: jinak jsem. nadale jim hlídala děti. Před tím (než jsem u nich bydlela) i potom. A taky mě často jako dítě hlídali oni. A často si mě brali jen tak (proč asi)

• Citovat
  • Nahlásit
6546
16.8.20 20:56

Žádné obvinění nestahuj. Pokud si rodina vybere stát na straně strýce obšourníka, tak bohužel, obešla bych se raději bez takové rodiny. Soustřeď se na dceru a přítele, se strýcem nemluv, zablokuj ho všude, prostě odstřihni kontakt. Prý že třináctiletá holka už je velká dost a nic nezákonného nedělal, no to je fakt srandista :roll: :poblion: Nenech se od nich zmanipulovat. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat