Sexuální zneužívání v manželství?

248
10.5.17 06:18

Sexuální zneužívání v manželství?

Zdravím, vrtá mi hlavou, co je ještě normální v manželství a co už je sexuální obtěžování. Například, když muž neustále šahá na prsa, na zadek, mezi nohy, na veřejnosti, doma, před dětmi. Šahání má sexuální podtext, není to takové to letmé dotknutí. Šahání je i přes jasný nesouhlas, žádný úsměv, jasné odtažení ruky, ucuknutí celým tělem. Šahá mezi nohy, i do vagíny, před dětmi, když dojdou ráno se pomazlit, než vstanou, „Přeci když je to podpeřinou, tak to děti nevidí“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10323
10.5.17 06:22
:roll: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16361
10.5.17 06:22

Co chces slyset. Vsechno, co ten druhy nechce, je spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
10.5.17 06:32

Normalni mi to neprijde tobe jo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
10.5.17 06:32

@jahuhudka chci zjistit, zda jsem jen „přecitlivělá“, nebo mě vnímání ne správné (sexuálně zneužitá). Bohužel, to je ten tip člověka, který si neuvědomuje, co dělá, i když mu to jasně, bez náznaku řeknu. I přes to to nepochopí. Je to ten tip člověka, u kterého, když řeknu, že mě sexuálně obtěžoval, tak řekne, že jsem „přecitlivělá“ a že všude je to „normální“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16361
10.5.17 06:35

@Obeli tak pises v minulem case to resis dost pozde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
10.5.17 06:36

@wenatka nepřijde, ale jak jsem psala, jedná se o člověka, který je schopný to použít proti mně, že jsem moc upjatá a přecitlivělá.
Jinak už s ním řeším rozvod. Od té doby se mě ani nedotkl, teda, když nepočítám, když si vynutí objetí (to taky není moc dobře) a když mi dá pusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
10.5.17 06:42

Ano, řeším to pozdě, bohužel, byla jsem zmanipulovaná. Už s ním řeším s ním rozvod. I z tohoto důvodu. Rozvod se bohužel protáhne, nadiktovakl si poměrně logickou podmínku (musí se vyřešit hypotéka, kterou řeším) a taky kvůli tomu, že nechce nic řešit a já chci jít klidnější variantou rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
10.5.17 06:48

Pokud řešíš rozvod a on to přestal dělat, tak nevím, co chceš slyšet :roll: nějak to nechápu. A to dělal vždy a nebo až od nějaké doby??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50216
10.5.17 06:49
@Obeli píše:
@jahuhudka chci zjistit, zda jsem jen „přecitlivělá“, nebo mě vnímání ne správné (sexuálně zneužitá). Bohužel, to je ten tip člověka, který si neuvědomuje, co dělá, i když mu to jasně, bez náznaku řeknu. I přes to to nepochopí. Je to ten tip člověka, u kterého, když řeknu, že mě sexuálně obtěžoval, tak řekne, že jsem „přecitlivělá“ a že všude je to „normální“.

a to drive nedelal, zmenil se az po detech? Asi mu to budes muset rict tak, aby to pochopil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16361
10.5.17 07:02
@Obeli píše:

Na druhou stranu kolikrat taky zacneme lecos pred,,detmi,, 18 a 15 :lol:. Pod perinou se taky skadlime a deti jsou u toho. Ale pokud je to tobe neprijemne pak je to samozrejne spatne a nema te nutit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
10.5.17 07:03

Ktery chlap to nedélá? Ktery radéji pohladí, než sáhne mezi nohy? Tipuju, že jich moc nebude. Nemyslím tím mezi lidmi, ale doma. Mezi lidmi, to už je fakt blb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
10.5.17 07:08

@Kobliha51 tak muj pohladi a pak sahne mezi nohy :mrgreen: Ale kdyz jsme sami. Pred ditetem a nebo navstevou to nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
10.5.17 07:11
@omites píše:
@Kobliha51 tak muj pohladi a pak sahne mezi nohy :mrgreen: Ale kdyz jsme sami. Pred ditetem a nebo navstevou to nedela.

To pohlazeni je duležité. Zakladatelku chápu. Láska není jen sex, ale i ta blízkost partnerú. Chlapi to moc nedélaji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
10.5.17 07:17
@Obeli píše:
Zdravím, vrtá mi hlavou, co je ještě normální v manželství a co už je sexuální obtěžování. Například, když muž neustále šahá na prsa, na zadek, mezi nohy, na veřejnosti, doma, před dětmi. Šahání má sexuální podtext, není to takové to letmé dotknutí. Šahání je i přes jasný nesouhlas, žádný úsměv, jasné odtažení ruky, ucuknutí celým tělem. Šahá mezi nohy, i do vagíny, před dětmi, když dojdou ráno se pomazlit, než vstanou, „Přeci když je to podpeřinou, tak to děti nevidí“.

tak pokud jsi mu nenastavila nějaké hranice tak si to dovolí..pokud by mě chlap takhle vulgárně obtěžoval dala bych mu facana aby věděl co může a co né..určitě bych mu to nedovolovala pořád a do nekonečna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama