Reklama

Sexuolog? Psycholog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

18verca
Stálice 82 příspěvků 27.09.18 08:57
Sexuolog? Psycholog?

Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Reklama

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 148 příspěvků 10.10.18 09:52
@18verca píše:
Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Nevim nevim, jestli te pritel netaha na vareny nudli jak se rika, problem v hlave urcite ma, ale jde o to na koho a na co on v te jeho hlave mysli, vzdyt ti holky poradily to nejlepsi co mohly.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >