Sexuolog? Psycholog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
18verca
Kecalka 144 příspěvků 27.09.18 08:57
Sexuolog? Psycholog?

Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 09:52
@18verca píše:
Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Nevim nevim, jestli te pritel netaha na vareny nudli jak se rika, problem v hlave urcite ma, ale jde o to na koho a na co on v te jeho hlave mysli, vzdyt ti holky poradily to nejlepsi co mohly.

Váš příspěvek
Reklama