Sexuolog? Psycholog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
18verca
Stálice 93 příspěvků 27.09.18 08:57
Sexuolog? Psycholog?

Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 09:52
@18verca píše:
Ahoj holky, mám takový problém, no nebo já ne, ale spíše přítel.. už jsem tady asi rok zpět psala a všichni mi poradili zkusit svíčky, prádlo, a ze mě přítel podvádí a bla bla.. věc se má takhle, ze přítel nepotřebuje sex, nemá na neho chuť, nemyslí na neho, ani když já něco začnu, tak nechce.. má blok v hlavě a když vi, ze ja chci, tak on proste nemůže.. tohle trvá už hodně dlouho, řekla bych, ze přes rok a půl to určitě bude.. zkoušel různé čaje, doplňky stravy a nic nepomohlo.. nakonec řekl že to má v hlavě a nevi jak si s tím poradit a potřeboval by odbornou pomoc, jen chci napsat, ze ho do toho netlacim já.. on sám říkal ze k tomu doktorovi chce jít… a teď holky, kam se s takovyma vecma chodí? K psychologovi? Sexuologovi? A je vůbec nějaký sexuolog v Ostravě? Já koukala a našla jsem jen na fakultce v Ostravě jinak nic vic :,( děkuji holky snad mi pomůžete :kytka:

Nevim nevim, jestli te pritel netaha na vareny nudli jak se rika, problem v hlave urcite ma, ale jde o to na koho a na co on v te jeho hlave mysli, vzdyt ti holky poradily to nejlepsi co mohly.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >