Sexuologická poradna - mailem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 17:48
Sexuologická poradna - mailem

Dobrý den, nevíte prosím o nějaké sexuologické poradně, kde by bylo možné poslat dotaz mailem a odpověď dostat také mailem? Děkuju.

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 09.01.17 17:55

A platba z pojisteni by sla taky mailem?

Hanney
Závislačka 2684 příspěvků 09.01.17 18:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, nevíte prosím o nějaké sexuologické poradně, kde by bylo možné poslat dotaz mailem a odpověď dostat také mailem? Děkuju.

nahoď dotaz do rubriky „manželství a partnerství“ tam je odborníků.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:36

Kdysi jsem takhle využila služby nějaké online psychologické poradny v krizi, tak mailem, tak jsem se jen zeptala. Jsem hrozně uzavřená, už léta se přemlouvám, s tím něco dělat, ale nedokážu to, někam jít. :( Peníze bych samozřejmě zaplatila, ale nemuset s nikým mluvit :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:59

Zeptám se tedy, jestli má někdo tip na psychoterapii (Praha), nejlíp psycholožku se zaměřením na sexuologii. Pochopitelně osobně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 18:23

Poraďte prosím dobrého sexuologa, jsem rok po porodu a spodek ne a ne se dat dokupy tak, aby sex proběhl bez bolesti :nevim:

M_Vladim
Echt Kelišová 7635 příspěvků 17.08.18 18:30

:think: Bez účasti to asi nepůjde:
http://www.vfn.cz/…ro-pacienty/
sexuol@vfn.cz

Miluska1909
Nováček 1 příspěvek 17.08.18 18:46
@M_Vladim píše: :think: Bez účasti to asi nepůjde:
http://www.vfn.cz/…ro-pacienty/
sexuol@vfn.cz

S tim pocitam. O nekom z Brna, Hradce Kralove, Olomouce nebo z Pardubic nevíte?

M_Vladim
Echt Kelišová 7635 příspěvků 17.08.18 22:33
@Miluska1909 píše:
S tim pocitam. O nekom z Brna, Hradce Kralove, Olomouce nebo z Pardubic nevíte?

Já ne, jsem pražák. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >