Seychely, Maledivy nebo Zanzibar?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:15
Seychely, maledivy nebo zanzibar?

Ahoj, chci se zeptat byl jste někdo tady v těch destinacích? Mám sen, podívat se do exotiky a příští rok by se mi to možná mohlo povést. Dále nad čím přemýšlím, proč jsou hidně reklamy nebo nabídky na zanzibar a maledivy? Na seychely není nic nebo jsem neviděla, přitom právě seychely by se mi asi zamlouvaly nejvíce. Kam byste letěli vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 02.04.19 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat byl jste někdo tady v těch destinacích? Mám sen, podívat se do exotiky a příští rok by se mi to možná mohlo povést. Dále nad čím přemýšlím, proč jsou hidně reklamy nebo nabídky na zanzibar a maledivy? Na seychely není nic nebo jsem neviděla, přitom právě seychely by se mi asi zamlouvaly nejvíce. Kam byste letěli vy?

mohu -li poradit z vlastní zkušenosti, Zanzibar,Nekrásnější koupání ve smaragdovém moři, bělostný jemný písek, obří mušle, kýčové palmy, výtečné jídlo a možnost uvidět to, co na Maledivách neuvidíš - staletý Stone town, zde vyrůstal Freddy Mercury, vůně koření , ryzí orientál, smutná kapitola otroctví ve své nelidská podobě - kobky, bičování, mučení…Zanzibar se vryje pod kůži.

Tamara83
Povídálka 15 příspěvků 02.04.19 21:32

V únoru jsme byli na Seychelech a bylo tam krásně. Pláže opravdu jak z katalogu. Pokud nehledate aktivní dovolenou, tak doporučuji. Ostrovy jsou opravdu malé a moc na nich k vidění není. Projeli jsme Mahé, Praslin a La Digue. Ale na druhou stranu na každý den, na každém ostrově jsme byli tři dny, jsme kromě válení na plážích měli i výlety. Ráda se tam jednou vrátím, ale až tak za deset let, jelikož nám v rodině více vyhovují poznávací dovolené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:33
@Burj Chalifa píše:
mohu -li poradit z vlastní zkušenosti, Zanzibar,Nekrásnější koupání ve smaragdovém moři, bělostný jemný písek, obří mušle, kýčové palmy, výtečné jídlo a možnost uvidět to, co na Maledivách neuvidíš - staletý Stone town, zde vyrůstal Freddy Mercury, vůně koření , ryzí orientál, smutná kapitola otroctví ve své nelidská podobě - kobky, bičování, mučení…Zanzibar se vryje pod kůži.

Hm děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:34
@Tamara83 píše:
V únoru jsme byli na Seychelech a bylo tam krásně. Pláže opravdu jak z katalogu. Pokud nehledate aktivní dovolenou, tak doporučuji. Ostrovy jsou opravdu malé a moc na nich k vidění není. Projeli jsme Mahé, Praslin a La Digue. Ale na druhou stranu na každý den, na každém ostrově jsme byli tři dny, jsme kromě válení na plážích měli i výlety. Ráda se tam jednou vrátím, ale až tak za deset let, jelikož nám v rodině více vyhovují poznávací dovolené.

A který s těch ostrovů se vám líbil nejvíce? A co jídlo?

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 02.04.19 21:35
@Anonymní píše:
Hm děkuji

Já bych ze všech těchto destinací vybrala Mauricius :mrgreen: :palec: nejlepší kombinace exotické dovolené a zážitků (pokud o ne stojíte) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:37

Mě zajímají hlavně pláže a příroda jo a dobré jídlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:37
@Burj Chalifa píše:
mohu -li poradit z vlastní zkušenosti, Zanzibar,Nekrásnější koupání ve smaragdovém moři, bělostný jemný písek, obří mušle, kýčové palmy, výtečné jídlo a možnost uvidět to, co na Maledivách neuvidíš - staletý Stone town, zde vyrůstal Freddy Mercury, vůně koření , ryzí orientál, smutná kapitola otroctví ve své nelidská podobě - kobky, bičování, mučení…Zanzibar se vryje pod kůži.

Kde přesně jsi byla na zanzibaru?

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 02.04.19 21:45
@Tamara83 píše:

potvrzuji též, zejména La Digue.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:46
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat byl jste někdo tady v těch destinacích? Mám sen, podívat se do exotiky a příští rok by se mi to možná mohlo povést. Dále nad čím přemýšlím, proč jsou hidně reklamy nebo nabídky na zanzibar a maledivy? Na seychely není nic nebo jsem neviděla, přitom právě seychely by se mi asi zamlouvaly nejvíce. Kam byste letěli vy?

Můžu doporučit Reunion. Je to ráj na zemi. Krásná příroda, fajn moře a jsi vlastně v Evropě. Ceny jsou evropské.

Tamara83
Povídálka 15 příspěvků 02.04.19 21:47
@Anonymní píše:
A který s těch ostrovů se vám líbil nejvíce? A co jídlo?

Mne osobně La Digue, ale není problém lodí přejet na jiné ostrovy. S jídlem záleží jak jste nároční. My si tam i vařili. Ceny v restauracích jsou vyšší než u nás. Ale samozřejmě pokud nejste nároční, tak jste schopni se najíst i za 150,– na osobu.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 02.04.19 21:48
@Anonymní píše:
Kde přesně jsi byla na zanzibaru?

na severu, název letoviska si nyní nevybavím, ale byly tam krásné stylové bungalovy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 21:48
@neila píše:
Já bych ze všech těchto destinací vybrala Mauricius :mrgreen: :palec: nejlepší kombinace exotické dovolené a zážitků (pokud o ne stojíte) :palec:

Mauricius je dobrý tak možná do resortu, ale jinak ostrov zas tak úžasný není. Když člověk vidí jak žijí domorodci, tak mi bylo až smutno, že tam jsem jako turista. Bydleli jsme u místních. Byli moc fajn.

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 02.04.19 22:13
@Anonymní píše:
Mauricius je dobrý tak možná do resortu, ale jinak ostrov zas tak úžasný není. Když člověk vidí jak žijí domorodci, tak mi bylo až smutno, že tam jsem jako turista. Bydleli jsme u místních. Byli moc fajn.

Mauricius je nádherný zelený ostrov, který rozhodně má co nabídnout :palec: Zakladatelka nepsala nic o tom, že by chtěla koukat jak žijí někde zapadlí domorodci, to by mimochodem měla stejný pocit ve všech zmíněných destinacích ;) Pokud člověk nejde jako backpacker, tak Mauricius je nejlepší volba ;) Zanzibar je z pohledu, o kterém píšeš nehorší, tam se mimo resort moc vylézat ani nedoporučuje… Pokud ji srdce táhne na Seychelly, tak určitě ano jestli se potápí :palec: To samé Maldives, ale tam je jinak jen kýčová nádhera a nuda ;)

neila
Extra třída :D 12036 příspěvků 02.04.19 22:15

když tak napiš SZ ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama